Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: mql »

kurde te obrazki niepotrzebnie przysłaniają całkiem sensowną współegzystencję kibiców Lecha i Rakowa przed finałem, a serduszko mi się cieszyło (jak było po nwm, bo zawijka była szybka i odpowiednio skupiona na zniknięciu z powierzchni ziemi), no ale matołów wciaż nie brakuje

a sam finał ofc kuriozalny, święto futbolu kurwa
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9747
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: jajca »

i cyk do gabloty
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Bartuz »

mql pisze: 03 maja 2022, 13:54 kurde te obrazki niepotrzebnie przysłaniają całkiem sensowną współegzystencję kibiców Lecha i Rakowa przed finałem, a serduszko mi się cieszyło (jak było po nwm, bo zawijka była szybka i odpowiednio skupiona na zniknięciu z powierzchni ziemi), no ale matołów wciaż nie brakuje

a sam finał ofc kuriozalny, święto futbolu kurwa
Normalna rzecz, jedziesz na WYJAZD do obcego miasta, więc jak wystawiasz szalik przez szybę to licz sie ze skrojeniem go itd. To nie jest zachód, więc skąd te zdziwienie, pierwszy wyjazd, bo HURR DURR PUCHAR TYMBARKU NA NARODOWYM, a tak to NIEE, SZKODA CZASU NA WYJAZDY?
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: BouncedDuck5106 »

No dokładnie, normalna sprawa, że jakiś troglodyta okrada ludzi w biały dzień, pozdro dla kumatych! 1!!1!1
Balaclava
Posty: 127
Rejestracja: 11 lut 2021, 13:10

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Balaclava »

Bartuz pisze: 03 maja 2022, 15:21
mql pisze: 03 maja 2022, 13:54 kurde te obrazki niepotrzebnie przysłaniają całkiem sensowną współegzystencję kibiców Lecha i Rakowa przed finałem, a serduszko mi się cieszyło (jak było po nwm, bo zawijka była szybka i odpowiednio skupiona na zniknięciu z powierzchni ziemi), no ale matołów wciaż nie brakuje

a sam finał ofc kuriozalny, święto futbolu kurwa
Normalna rzecz, jedziesz na WYJAZD do obcego miasta, więc jak wystawiasz szalik przez szybę to licz sie ze skrojeniem go itd. To nie jest zachód, więc skąd te zdziwienie, pierwszy wyjazd, bo HURR DURR PUCHAR TYMBARKU NA NARODOWYM, a tak to NIEE, SZKODA CZASU NA WYJAZDY?
Na zachodzie ruch kibicowski się odrodził i miejmy nadzieje że u nas też tak będzie, bo na razie to wszystko zmierza w złym kierunku
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »



:lol:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4251
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: gogi »

ja tam im się nie dziwię, bo od kilku lat w klubie jest permanentny burdel i nie zapowiada się na to, żeby było lepiej

w sezonie 2020/2021 Olimpija na siedem kolejek do końca miała 11 punktów przewagi nad Murą, w ostatnich siedmiu kolejkach dzielni kopacze pięć spotkań przegrali, dwa zremisowali i do Mury stracili cztery punkty

za Mandaricia burdel był dlatego, bo staruch otoczył się ludźmi którzy doili go z hajsu, teraz właścicielem są jacyś podejrzani ludzie z Niemiec robiący kibiców w chuja; żeby ich udobruchać zatrudniono parę miesięcy temu Prosineckiego (który w Ljubljanie jest klubową legendą) tylko po to, by - gdy ten zapowiedział, że rezygnuje z roboty w takim cyrku - wypierdolić go z klubu oskarżając go zarazem o hazard i pijaństwo

teraz zatrudnili Rierę, który parę lat temu został wyjebany z Udinese, ponieważ zamiast wystąpić w meczu... pojechał na turniej pokerowy :rotfl:
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2095
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: d3nt »

Już niedlugo coś takiego się stanie na konferencji Legii mark my words
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: emcess »

mhm ta
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »


no, no..
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: wujot »

:lol:
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

:lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Sialala »

Również pozdrawiam
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »

Spoiler
Obrazek
czekam na oświadczenie :rotfl: :rotfl:
trójkąt bermudzki wola mokotów
Bartuz
Posty: 457
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: Bartuz »

Tak jakby w całej Europie nie kroili flag..
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5684
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: joey »



szybko przebite!!
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: wujot »

@MalinowyJogurt wszystko w porządku? Opowiadaj wariacie, bo dobrze się tam pokazaliście
MalinowyJogurt

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: MalinowyJogurt »

Przepiękny to był wyjazd nie zapomnę go nigdy, wszystko w porządeczku :) Wyjazd w pierwszą stronę miałem bez grupy, bo większośc płynęła z Rostocku, ja cisnąłem przez Szwecję z dwoma kolegami przez Ystad mostem do Kopenhagi, w dzień zwiedzanie, pełno naszych na mieście, duńskie psy kurwy większe niż nasze :D trzepanie na każdym rogu, wskazywania środków transportu w zupełnie przeciwną stronę niż zamierzona :lol: od popołudnia zaczęliśmy się zbierać w większe grupy i transportem miejskim pojechaliśmy do Brondby, wejście na stadionszło bardzo powoli, każdy pojedyńczo przetrzepany. Od początku meczu głośny fanatyczny doping, głośniejszy z każdym straconym golem, ze strony duńczyków spora napinka, oprawa ze szpileczką wbitą w naszego Gryfa całkiem śmieszna z ich strony, ilosć pirotechniki również, na plus z ich strony też to że już dobrą godzinę przed meczem cały ich młyn jechał z głośnym dopingiem. Im bliżej końca meczu tym więcej pojawiało się napinaczy od strony trybuny prostej, ci co stali na dole jako pierwsi próbowali tam wyskoczyć, ale poszedł gaz, chwile potem na sektor wbiły psy, jednak jak pewnie widzieliście skończyło się to ich ewakuacją, po meczu mieli nas trzymać 40 minut na sektorze, jednak udało się za pomocą siły wyjść szybciej. Na parkingu zostaliśmy zaatakowani przez Brondy, leciało piro w naszą stronę, poszło pare fajererków, adrenalina była taka, że chyba nikt w głowie nie kalkulował że nie warto i dosłownie wszyscy rzucili się w stronę duńczyków, którzy spierdolili, pare osób dostało przekopkę i wpadły psy. Powrót już bez atrakcji, wracałem busem przez Rostock, pełno niemieckich psów, kilku kiboli z Hansy podrzucało jakieś trunki paru osobom od nas. Częśc została w Kopenhadze jeszcze na weekend. Powiem tak, było naprawdę warto. A no i na nasze konto flaga Brondby skrojona dzień przed meczem przez LFS i Kotwice. Cieszę się, że jednak odpuściłem tą Islandię, piękna sprawa.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: mateko »

Wczoraj akcja jak za starych czasów
Awatar użytkownika
kociao
Posty: 515
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Kibicowanie - temat tylko dla rolników!!!

Post autor: kociao »

gdzie to i co to za ekipy?
Co powiedziałabyś na nockę u mnie?
Mógłbym Ci kupić bardzo ładną suknię
Za kolejnym razem już jakoś pójdzie
Bo lubisz pieniądze, a ja pieniędzmi się zajmuję głównie
ODPOWIEDZ