VKIE

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

kapper1 pisze: 27 sty 2023, 14:33 Wiem, że dzisiaj nie trzeba umieć rapować
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: VKIE

Post autor: jAg »

kapper1 pisze: 27 sty 2023, 14:33 Być może mam chuja w uchu, ale "pienioski w rapie" jakiegoś chłopa, który robi te kilkaset? tysięcy wyświetleń otwiera mi nóż w kieszeni.
Wiem, że dzisiaj nie trzeba umieć rapować, bo wszystko robi kąkuter, ale można chociaż poćwiczyć dykcję?

Sprawdziłem dwa inne jego numery i jest to samo. Zresztą gość brzmi jak z generatora miernego rapera pierdolącego gówno z chuja, z głosem jak przeciętny szesnastolatek, więc nie ma co się rozpisywać.
I dalej przypierdalasz się o tę dykcję, a oldschool już wyjaśnił, co można u niego punktować, bo akurat skille to on ma.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

miejskisurfer pisze: 27 sty 2023, 14:01

Dziś ziomki podejrzewam że gdyby uśrednić ich zarobki to mieliby problem z utrzymaniem się samemu w Warszawie na rozsądnym poziomie, a nawijają jakimi to nie są królami życia. Wiadomo że siedząc pewnie po części na utrzymaniu, to sobie kupują ciuszki.
Ty serio z tym tekstem, że obecni ,,raperzy" w meju mieliby ciężko utrzymać się w Wawie. Jeszcze w tych czasach..
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: VKIE

Post autor: przedszkolanek »

dobry numer
jest temat o epce jak coś
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: VKIE

Post autor: miejskisurfer »

RIVALDO111 pisze: 27 sty 2023, 15:23
miejskisurfer pisze: 27 sty 2023, 14:01

Dziś ziomki podejrzewam że gdyby uśrednić ich zarobki to mieliby problem z utrzymaniem się samemu w Warszawie na rozsądnym poziomie, a nawijają jakimi to nie są królami życia. Wiadomo że siedząc pewnie po części na utrzymaniu, to sobie kupują ciuszki.
Ty serio z tym tekstem, że obecni ,,raperzy" w meju mieliby ciężko utrzymać się w Wawie. Jeszcze w tych czasach..
Pomieszałeś, bo:

1. Nie raperzy z mainstreamu, a Vkie, który skalą jest dla mnie jak Trill Pem obecnie, który też jest przewieziony.
2. Nie chodzi o utrzymanie / brak utrzymania. Bo utrzymają to się nawet studenciaki.

Mi chodziło jedynie o fakt przechwalania się zarobkami, gdzie ci ludzie biorąc na siebie ciężar wydatków zjadacza chleba, który żyje na nisko-średnim poziomie nie byliby w stanie przechwalać się świecidełkami.

Natomiast jeden kolega dobrze zwrócił uwagę, że dziś można kasy nastukać na streamingach i youtube adsense. I przez to nie zdziwiłbym się że Vkie może więcej wyciągać niż naćpany Tede, który nie wiedział co się dzieje na koncertach i po latach peaku został z mieszkankiem od rodziców i fura 13 letnia.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

miejskisurfer pisze: 27 sty 2023, 18:30 po latach peaku został z mieszkankiem od rodziców i fura 13 letnia.
Kiedyś były zupełnie inne pieniądze w PL rapie. Pezet na dwóch ostatnich płytach zarobił chyba więcej niż wcześniej przez większość kariery.

A co do Tedego no to on ofc przejebał większość, ale też z tego co wiem to samochodów ma co najmniej kilka, w tym jakieś sporo warte.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

Dziennikarz muzyczny, który chyba nawet miał wspólny program z Flintem swego czasu na yt, atakuje Vkie.

Do tego chyba szpilka wbita w Rusine,Asstera i White Widow.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
stratemirat
Posty: 571
Rejestracja: 31 maja 2020, 6:22

Re: VKIE

Post autor: stratemirat »

Powiedział to co wszyscy myślą widząc tych warnerowych naćpanych nastolatków
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

Akurat nawet na ślizgawce sporo się jara tą trójką. A,R i V :dunno:

Rusina jest w def jam. Odszedł szybko z Warnera.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: VKIE

Post autor: Jaayu »

w wolnym tlumaczeniu "raper vkie nagral se co chce jak chce, a mnie boli dupa"
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: VKIE

Post autor: przedszkolanek »

tak, niesamowity jest ten ból dupy dużej części polskiego dziennikarstwa rapowego wobec jakichś małolacików, mało poważne jak na dorosłych facetów po 30
ciekawy jestem tylko na ile to ból dupy, bo raper nie chce dać wywiadu panu dziennikarzowi czy chodzi o to, że kolega miał ciężko jak zaczynał rapować i się nie przebił albo zarobił mniej niż powinien
proszeniebij
Posty: 110
Rejestracja: 24 kwie 2021, 18:24

Re: VKIE

Post autor: proszeniebij »

ból dupy też o to że na tych raperach dziennikarz nie zarobi ćwierć tego co jakiś chłopak 15 lat filmikiem na youtubie "historia undergroundu vkie"
młodzi raperzy w chuju mają cały ten establishment pamiętający seńorite i uściski dłoni z jakimś flintem

nowy numer vkie nie siedzi, dwa poprzednie były klasa


jeszcze odniosę się do flexu hajsem vkiego to przypominam, że żyjemy w kraju gdzie połowa mieszkańców nie ma odłożone na te 5 czynszów w szafie, a pewnie 1/5 nie ma odłożone nawet na kolejny
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

Ten teledysk do tej pory bawi apropo flexem kasy
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2355
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VKIE

Post autor: kapper1 »

Musieli dodać napisy. Przypadek? Nie sądzę.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Napisy są dla tych, co uszu nie umyli jak ty i pierdoła, że się zrozumieć nie da.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 859
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: VKIE

Post autor: ogkush »

całości ni chuja nie zrozumiesz xd, nie tylko u vkie, pojęcia nie mają co to dykcja i ze można nad nią pracować
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Ja rozumiem vkiego czy rusine nie gorzej niż innych raperów :dunno:

Dodano po 2 minutach 32 sekundach:
Powiem jeszcze tak. Poza ślizgawka widziałem bardzo dużo zarzutów w ich kierunku i tego, że się nie zrozumieć co nawijają to chyba nikt nie pisał.
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: VKIE

Post autor: Bryx Fenrir »

https://www.youtube.com/watch?v=AVdVOYUuqvs

MARIO x MACIAS x VKIE - JESTEM NAJWIĘKSZY (prod. PEDRO & FRANCIS & SKIBOVICZ)
Lunar
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2022, 18:10

Re: VKIE

Post autor: Lunar »

przejebanie dobra zwrota, ostatnio elegancka forma u vkiego
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2103
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: VKIE

Post autor: d3nt »

Najlepiej dał producent
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
ODPOWIEDZ