VKIE

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: VKIE

Post autor: yungXpaproch »

Sotnikov pisze: 06 gru 2022, 3:07 Jakby chodziło tylko o flow i melodyjność, to byś taua też propsował i bronił na forum. A tobie się pewnie podoba po prostu ta kreacja i otoczka chłopaków typu vkie czy rusina i to, że nie są jeszcze znani na taką skalę jak np Oki czy bedoes, dzięki czemu możesz poczuć się elitarnie. A prawda jest taka, że nie robią oni nic rewolucyjnego i są jednowymiarowi, co nie znaczy, że są słabymi raperami, ale nie próbuj wmówić ludziom, że jak nie widzą w nich czegoś ciekawego, to nie mają otwartej głowy na nowe brzmienia, bo to jakaś pokrętna logika zdeka, delikatnie mówiąc xd
jasne ze otoczka tez jest zajebista i robi polowe roboty w odbiorze rapera, nie uwazam tego za cos zlego, jakby ktos rapowal zajebiscie a wrzucal numery do neta bez tytulu, okladki ani ksywki to by sie tego nawet nie chcialo sprawdzac. proste ze masz leb zamkniety bo ja o rusinie i vkiem a ty z tauem wyjezdzasz, jak w rozmowie winiego z rusina, gdzie jeden mowi lil tjay lil baby, a gruby wyjezdza z pytaniami o tede. poza tym nie slyszalem chyba nic od taua nigdy i mam wyjebane, moze kiedys przy jakiejs losowej okazji mi sie zachce
Bart
Posty: 120
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:42

Re: VKIE

Post autor: Bart »

On piĘknie płynie po pĘtli...kurwa przecież to jest klasyczny przykład gościa co się do tego nie nadaje, głosu brak , flow kwadratowe, a texty to pierdolenie 3 po 3 bez łądu i składu. Same chęci bycia raperem i chujowe tatuaże to trochę za mało i tak jak to całe white widow. Jedynie Rusina wykazuje się jako taką muzykalnością i przy dobrym bicie do których ma ucho można posłuchać ale tam też są mankamenty a liryka wywołuje ciary żenady.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Po prostu nie znasz się na rapie jeśli uważasz że vkie nie ma flow.
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: VKIE

Post autor: przedszkolanek »

haha, posttruskule co tu odjebały :bowdown: :bowdown:
DwaRazy
Posty: 209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:48

Re: VKIE

Post autor: DwaRazy »

ktos tu rucha grube baby
befree pisze: Piszesz skrótami, bez polskich znaków czy argumentów, Twoja opinia jest dla mnie warta mniej więcej tyle co papierek po batonie znajdujący się na podjeździe mojego sąsiada. A CB to takie radio, używane raczej przez starszych słuchaczy.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: VKIE

Post autor: jAg »

przedszkolanek pisze: 08 gru 2022, 13:28 haha, posttruskule co tu odjebały :bowdown: :bowdown:
w jakiej kwestii? rozwiń
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

Vkie ma spine z yurkowskim.

W rapnews yurkowski zarzucił mu że zbytnio unosi się na krytykę. A vkie pod filmem napisał że yurek gada głupoty i na dm inaczej gadał. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: VKIE

Post autor: RIVALDO111 »

Bart pisze: 08 gru 2022, 10:39 On piĘknie płynie po pĘtli...kurwa przecież to jest klasyczny przykład gościa co się do tego nie nadaje, głosu brak , flow kwadratowe, a texty to pierdolenie 3 po 3 bez łądu i składu.
Ale dziś tak wygląda ,,rap" w Polsce :rotfl:

Szczerze myślałem że nastki bardziej pokochają Vkie niż Rusine, ale widzę że poszło to w inną stronę. :joint:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: VKIE

Post autor: jAg »



Nie ma to jak nagrać kolejny taki sam numer w odpowiedzi na zarzuty o monotonii :lol:
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Przegapiłem moment w którym zamiast go propsowac to się go wyzywa.
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: VKIE

Post autor: d3nt »

Przecież chuj tym cwelom w plecy, kiedyś była beka z kolorowych chłopców typu bro i sulin, to jest kolejna fala tych zjebow tylko ze maja swoich wysłanników na forum którzy by im opierdolili kindybala i ich bronią rękami i nogami
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: VKIE

Post autor: miejskisurfer »

5 czynszów w szafie :D

Zauważcie jak ta przewózka się zmieniła.
Kiedyś Żaba nawijał że chce z rapu kupić S klasę, i flexem była ta droga, ale raczej byli ostrożni w słowach.

Dziś ziomki podejrzewam że gdyby uśrednić ich zarobki to mieliby problem z utrzymaniem się samemu w Warszawie na rozsądnym poziomie, a nawijają jakimi to nie są królami życia. Wiadomo że siedząc pewnie po części na utrzymaniu, to sobie kupują ciuszki.

Drip to jest mieć 6 chat, auto za 8-9k w leasingu i jeszcze mieć nadwyżki na ciuchy, a dożyliśmy czasów że pierwsze 2k z rapu to oni zaczynają nawijać o hajsie xD

Trochę jak w Ameryce, chociaż tam dosłownie w chwilę można jednym mini-hitem skminić iced out watch.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Vkie w poprzednim kawałku nawinął że zarobił ćwierć bańki w rok.

Z tym czynszem niefortunny wers. Tak samo jak ten z kiedyś, że nosi zegarek Hilfigera.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VKIE

Post autor: kapper1 »

Tylko Sulin i przede wszystkim Bro mają lepszą dykcję od tego chłopa.

Duchu też ma mierną, ale przynajmniej umie składać i ma gram muzykalności.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

Eldo też ma lepszą dykcję jak coś.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VKIE

Post autor: kapper1 »

Kiedy jest nagonka na dawnych miernych raperów to muszę przypominać, że ich pierdolenie da się chociaż zrozumieć ;)
miejskisurfer
Posty: 36
Rejestracja: 10 sty 2021, 23:05

Re: VKIE

Post autor: miejskisurfer »

oldschool pisze: 27 sty 2023, 14:09 Vkie w poprzednim kawałku nawinął że zarobił ćwierć bańki w rok.

Z tym czynszem niefortunny wers. Tak samo jak ten z kiedyś, że nosi zegarek Hilfigera.
No nie zaprzeczę, to tez prawda że dziś cashowanie nawet jego kalibru wyświetleń jest fajne, bo Spotify i YouTube mają naprawdę fajne stawki.
Do tego koncerty to zawsze pare tysi.

Kiedyś taki TEDE cały hajs na koncertach musiał robić no i procencik z PLNów. Co ciężko było wyskalować bo ile zagrasz tych koncertów.

A przypałowość wersów to na porządku dziennych w tym obecnym underze :D
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: VKIE

Post autor: oldschool »

kapper1 pisze: 27 sty 2023, 14:21 Kiedy jest nagonka na dawnych miernych raperów to muszę przypominać, że ich pierdolenie da się chociaż zrozumieć ;)
Ale serio nie rozumiesz co on nawija? Bo ja słucham tego kawałka po raz drugi i rozumiem każde słowo bez większego problemu :dunno:

Jest pierdyliard rzeczy, żeby się ich czepiać, a mam wrażenie, że wybieracie totalnie słabe.

To już lepiej ich wyjaśnił jakiś gość z grupy Sajko na facebooku:
W którym momencie jest to "przemocarne"? W momencie, w którym nawija x razy te same wersy tylko inaczej zrymowane? Czy tak trudno zrobić numer, który nie brzmi jak freestyle napisany w studio w 15 minut i nawinięty na dwa razy z adlibami? Cały ten lot dostał takie pokłady uwagi i zupełnie nieadekwatnych komplementów, że ego wystrzeliło na orbitę i puszczają numery, na których mają większe poczucie swojej pozycji niż ona naprawdę jest. Jakaś wydumana egzaltacja, stawianie swojej twórczości ponad cokolwiek... Jestem tak mocno zrażony do tego trapowego środowiska, że nie jestem w stanie docenić jednej dobrej linijki, jeśli już ją znajdę. Zapętlacie się, brzmicie tak samo, rapujecie o tym samym, cały czas, w każdym numerze, co drugi wers. Vkie się skończył? On nie powinien się zacząć bo graczy jego pokroju jest na pęczki, ale nikną w Nołnejmalertach Yurkoskiego.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: VKIE

Post autor: kapper1 »

Być może mam chuja w uchu, ale "pienioski w rapie" jakiegoś chłopa, który robi te kilkaset? tysięcy wyświetleń otwiera mi nóż w kieszeni.
Wiem, że dzisiaj nie trzeba umieć rapować, bo wszystko robi kąkuter, ale można chociaż poćwiczyć dykcję?

Sprawdziłem dwa inne jego numery i jest to samo. Zresztą gość brzmi jak z generatora miernego rapera pierdolącego gówno z chuja, z głosem jak przeciętny szesnastolatek, więc nie ma co się rozpisywać.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6204
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: VKIE

Post autor: FruitOffTheWall »

vkie props

spoko numeros a zarzutów o braku flow nie rozumiem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ