Mata

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Mata

Post autor: mateko »

Spoiler
Awatar użytkownika
_bartk_
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2019, 2:53

Re: Mata

Post autor: _bartk_ »

Szanuje posmarowanie za wsadzenie maty na okladke
Vogue Polska. W koncu 35 letnie anety dowiedza sie kogo ma na sluchawkach obrazona caly dzien córka
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata

Post autor: jajca »

35letnie anety to akurat codziennie powtarzaja corce, ze mata to glos jej pokolenia i to jego powinna sluchac, a nie tych zbirow z cpaj stajlu
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3920
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Mata

Post autor: emcess »

co w tym dziwnego, mural wielki z adidasa z matą wisi, reklama maka, a ty tu jako kontrowersje dajesz okladke vogue
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Mata

Post autor: saturn »

jajca pisze: 27 wrz 2022, 23:23 35letnie anety to akurat codziennie powtarzaja corce, ze mata to glos jej pokolenia i to jego powinna sluchac, a nie tych zbirow z cpaj stajlu
A to akurat trafna uwaga. Ciekawe od jakiego wieku nastolatki zaczynają reflektować i uważać Matę za przypał/boomerstwo? Pytam serio, może któryś z userów ma już dzieci w klasach wczesnolicealnym, albo @yungXpaproch obserwuje ludzi ze szkoły? Ale tak się kończy bycie produktem.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Mata

Post autor: jajca »

w mojej dalszej rodzinie sa alternatywki w wieku wczesnolicealnym i z tego co wiem wraz z kolezankami oficjalnie sraja na mate i wstydza sie sluchania taco w czasach gimnazjalnych, ale nie wiem jak wygladaja oficjalne statystyki
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Mata

Post autor: saturn »

Dzięki! Tak właśnie myślałem.
Alternatywki - moja licealna (i nie tylko) obsesja...
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Mata

Post autor: Patryk233 »

saturn pisze: 28 wrz 2022, 13:01 A to akurat trafna uwaga. Ciekawe od jakiego wieku nastolatki zaczynają reflektować i uważać Matę za przypał/boomerstwo?
Wczoraj napisałem na grupie SBM komentarz, że "jak małolatki mogą krzyczeć na widok Maty". Umówmy się - chłopak nie jest ani specjalnie przystojny, ani dobrze zbudowany. Takim, to nie raz dokuczano w szkole (czego nie popieram oczywiście). I zostałem zjedzony przez małolaty z harnasiem z profilowym XD Co ja wiem, że sam mam brzydki ryj (chociaż nie świruje gwiazdy rapu i nie skacze w stroju Hanny Monatany - taki szczegół). Obecni fani SBM, to w większości dzieciaki i nie mam nic do tego oczywiście - sam w ich wieku słuchałem, to co popularne, natomiast razi ich odklejenie, kręcenie z wszystkiego beki. A za kilka lat pojawi się nowy Mata i większość sobie pójdzie.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Mata

Post autor: jogi »

Współczuję alternatywkom w rodzinie. Nosić taki wstyd całe życie, nie do zniesienia.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
saturn
Posty: 1279
Rejestracja: 24 kwie 2019, 9:45
Lokalizacja: sungate

Re: Mata

Post autor: saturn »

Nieironicznie się uśmiechnąłem bo ze składni Twojego zdania wynika, że współczujesz tym alternatywkom bycia w jakiejś rodzinie. Chyba miałeś na myśli: "współczuję alternatywEK w rodzinie".

@Patryk233 Myślę, że uwielbienie dla Maty opada wraz z ukończeniem podstawówki i te małolaty z Harnasiem to jakaś ósma klasa max. Chociaż wiele zależy od środowiska/sposobu wychowania/charakteru, nie zrównuję wszystkim jednym walcem. Sam uważam, że chłopak ma kilka dobrych numerów, w momencie ukazania się "100 dni do matury" był dla mnie muzycznym objawieniem, ale jego kreacja już dawno zaczęła mnie obrzydzać. Jednocześnie zauważam to jak bardzo jest w tym image'u zagubiony i przyznam, że czasami mi go szkoda.
konto nieaktywne
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
_bartk_
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2019, 2:53

Re: Mata

Post autor: _bartk_ »

emcess pisze: 28 wrz 2022, 12:28 co w tym dziwnego, mural wielki z adidasa z matą wisi, reklama maka, a ty tu jako kontrowersje dajesz okladke vogue

Nie jako kontrowersje tylko roznice w nosniku i segmencie do ktorego jest skierowany.

Mural i oferta maka to wlasnie nosniki dla gimbusow wiec jest zrozumiale ze tam sie pojawia. A vogue i przestrzen reklamowa w nim do nlodziezy skierowane nie sa, raczej do ludzi w wieku ich matek.

Edit: wyjasnilo sie, na stronie widnieje “ Nowy numer „Vogue Polska”: Dorota Masłowska i Michał „Mata” Matczak” czyli maja jakies specjalne wydanie o grafomanstwie
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 2049
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Mata

Post autor: sztyc »

_bartk_ pisze: 27 wrz 2022, 23:20 W koncu 35 letnie anety dowiedza sie kogo ma na sluchawkach obrazona caly dzien córka
_bartk_ pisze: 27 wrz 2022, 23:20 35letnie anety to akurat codziennie powtarzaja corce, ze mata to glos jej pokolenia i to jego powinna sluchac, a nie tych zbirow z cpaj stajlu
dzieci 35letnich anet czytających vogue to mają maksymalnie 7-8 lat, chyba że to jest właśnie ukryty dowcip w tych postach
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Mata

Post autor: SiNi »

@saturn Jestem ze starszego pokolenia i nie ukrywam, że lubię słuchać Matczaka od jego wytworu jakim jest "Fumar Mata" aż do najnowszego krążka, kompletnie nie podobają mi się jego produkcje pod pseudonimem skute bobo i te najnowsze numery związane z fundacją, zaś jego epki oraz albumy to świetne krążki, cenie je przede wszystkim za klimat i spójność - poza tym dla mnie wokal Maty jest przyciągający, bardzo melodyjny, po prostu chce się go słuchać jak płynie na klimatycznych bitach. Nie interesuje się życiem prywatnym raperów i ich internetowymi bzdetami, kreacjami i związanymi z tym pierdołami i przede wszystkim nie traktuje rapu jako życiowe mądrości i drogowskaz przez życie, a co niektórzy to chyba za bardzo są zafiksowani na tym punkcie, zamiast czerpać z muzyki to co najlepsze czyli fun. Co do okładki vouge, fascynuje mnie świat mody , więc winszuje i chapeau bas, poza tym bardzo fajna stylizacja.
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Mata

Post autor: Krynew »

DJ Decks ogłosił udział Maty na nowym mixtapie
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Mata

Post autor: yungXpaproch »

saturn pisze: 28 wrz 2022, 13:01 A to akurat trafna uwaga. Ciekawe od jakiego wieku nastolatki zaczynają reflektować i uważać Matę za przypał/boomerstwo? Pytam serio, może któryś z userów ma już dzieci w klasach wczesnolicealnym, albo yungXpaproch obserwuje ludzi ze szkoły? Ale tak się kończy bycie produktem.
sory nie zauwazylem wczesniej
generalnie to mi sie ciezko wypowiadac troche bo sie tak za bardzo nie bujam z ludzmi ktorzy byliby targetem maty ale mnie sie wydaje ze ludzie nie wczuci w muze bardziej potraktowali go jako typowego sezonowego rapera. puscil pare numerow fajnych do puszczenia na impreze, popuszczali na imprezach i sie znudzil. nie widze szczerze zeby teraz ktos gadal o macie, ani zeby go puszczal. osobiscie lubie pare numerow i czasem do nich wracam bo mysle, ze nie mozna mu odmowic tego ze pare fajnych nagral. tez z nowej plyty nie slucham niczego bo wedlug mnie tam nie ma nic ciekawego. z mojej perspektywy no to liczy sie muzyka przede wszystkim i moze ogolnie to przypal jego sluchac ale ja uwazam ze nawet rapowac to on umie i tak jak mowilem, pare numerow naprawde lubie i wydaje mi sie ze jest smiesznym, spoko ziomusiem prywatnie wiec ode mnie tyle
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Mata

Post autor: jogi »

Zdecydujcie się kurwa czy przypał słuchać czy nie, a nie ja pizdy skończone bujacie się w te i na zad.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

No a erze TikToka to musisz wysrywać z siebie utwory średnio raz na miesiąc by nastolatki o tobie nie zapomniały, ale mówienie, że gimabaza sra już na Matczaka to ostra przeginka. Hype na pewno już trochę opadł i Mata to bardziej postać ikoniczna niż faktyczna siła wydawnicza, ale w świadomości wielu słuchaczy zadomowił się na stałe w głowie i będzie wzbudzał pozytywne reakcje u ludzi którzy dorastali w czasach 100 dni do matury. Myślę więc, że i niektórym Kasiom lvl 25 odpierdoli na widok Maty, ale nie będzie to już zjawisko globalne. Młodzi Polacy zaraz znajdą sobie innego frajera-crushera bo świat nienawidzi próżni, próbowano z Kinny Zimmerem ale zabrakło imo talentu gościowi. Mata też nie wydaje się być tak turbo głupi jak ten Kinny który chyba nie ogarnia w ogóle biznesu. Także czekamy czekamy na nową gwiazdkę podkładów pod filmiki o trudnym dorastaniu na tiktoku. Macie jak widać nie chce się już przewodzić w tym trendzie, choć w sumie chuj wie co teraz ten typ ma w głowie, oprócz marihuany oczywiście.
bahrelied
Posty: 36
Rejestracja: 18 maja 2020, 21:17

Re: Mata

Post autor: bahrelied »

Z tym opadającym hajpem to nie wiem, nie wiem. Na ostatniej trasie młodego m bramki były otwierane o równo hehe 16.20, podczas gdy koncert dopiero był o 21. Nie mam pojęcia dlaczego tak wcześnie, ale tłumy osób w wieku licealnym zbierały się już przed otwarciem bram i tak sobie tam wszyscy siedzieli po parę godzin oczekując na recital xD
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Mata

Post autor: OmarStooleyman »

No to jak w końcu jest? Nastolatki srają na Matę czy czekają na jego koncert 5 godzin na bramce? Proszę Radę Gitów o ustalenie oficjalnego stanowiska.
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Mata

Post autor: aleksy »

no jakoś userzy muszą dojebać macie, ostatnio nic nie wypuszcza, więc trzeba wymyślić coś innego

myślisz, że temat o młodym popularnym raperze może sb po prostu leżeć bez hejtowania?
jajca pisze: 28 wrz 2022, 13:09 w mojej dalszej rodzinie sa alternatywki w wieku wczesnolicealnym i z tego co wiem wraz z kolezankami oficjalnie sraja na mate i wstydza sie sluchania taco w czasach gimnazjalnych, ale nie wiem jak wygladaja oficjalne statystyki
wiadomo, że zawsze znajdą się alternatywki, które będą srać na artystę tylko dlatego, że jest popularny, wczesne liceum to normalny okres na taki bunt, chociaż userzy ślizgawki chyba trochę starsi...
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
ODPOWIEDZ