Planet ANM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Planet ANM

Post autor: loco »

Rhubarb pisze: 23 maja 2020, 11:46 w skrócie: wyrzucenie i wrzucenie posta było zaplanowane, wcale nie był najebany i zaprasza ludzi na live'a na twitchu xD
a na live powiedział, że ksywek nie będzie zdradzał i trzeba poczekać na płytę. podsumowując na koniec, że swój cel osiągnął, bo więcej osób na transmisję przyszło niż zazwyczaj :wall:
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Planet ANM

Post autor: oldschool »

Czyli kolejny pajac z promocją dla pedałów.
Spoiler
Do pieca.
japierdole
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:09

Re: Planet ANM

Post autor: japierdole »

Dziwny jest ten typ - niby kilka numerów ma fajnych, ale niektóre teledystki wieją taką tandetą że japierdole i aż czasami sie dziwie ze to ten sam koleś. Ten kilp z bonsonem to poziom jakiegoś disco polo, dalej coś z batmanem i jak rapują w tych czapeczkach i okularach przeciwslonecznych to też komicznie wygląda. Chyba najlepszy numer - tańcząc w ciemnościach który prosił się o dobry klip przedstawia chuj wie kogo i chuj wie co z tego wynika.
A ten ostatni post to no cóż, plyte robi to trzeba jakoś zrobić rozgłos by chociaż kilka sztuk się sprzedało bo jego fanbejs to chyba w większości typiary co płaczą przy jego blendach o miłości. Szkoda ze w tak chujowy sposób. Coś tam krzyczy, nikt nie wie do kogo i po co i pewnie nigdy sie nie dowiemy
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Planet ANM

Post autor: loco »

Big Scythe ft. Planet ANM - 22/6

wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
MalinowyJogurt

Re: Planet ANM

Post autor: MalinowyJogurt »

Czy to najstarszy klip Planeta? Czy w zakamarkach internetu jest coś starszego?

MalinowyJogurt

Re: Planet ANM

Post autor: MalinowyJogurt »

Co ja właśnie odkopałem, tutaj nawija Planet, tej wersji szeptów raczej nie znacie. Lubię czasem zabłądzić wśród mocno podziemnych rzeczy z miasta na YouTubie bo można odszukać perełki

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Planet ANM

Post autor: loco »

@MalinowyJogurt coś źle podlinkowane, warszawską wizję lokalną wrzuciłeś

przy okazji, jak już masz takie zbiory na dysku to masz może Jumanji, 7 łez, Bohater, Demony? Nie ma tych kawałków nigdzie w necie
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
MalinowyJogurt

Re: Planet ANM

Post autor: MalinowyJogurt »

Dzięki za poprawkę @loco nawet nie ogarnąłem, że mi się link nie skopiował, oczywiście chodziło mi o ten numer.
Niestety nie posiadam :( Sam jestem po wymianie kompa pare lat temu i większość zbiorów poszła w pizdu, tak samo jak zagubione pendrivy z albumami.

Ten numer wrzucił Chevy, niemiecki raper z Bochum, który nagrywał ze swoimi ziomami z Kamienia Pomorskiego.


Tutaj Chevy z chłopakami z KMP niemiecko-polski rapik
Chevy und KMP PAKT - KMP STYL [ NEUE LIEDER 2010 ] MUSIKVIDEO
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Planet ANM

Post autor: kapper1 »

Planet ANM / Freezbeatz - Jestem Sam



Bardzo lubię jego barwę głosu
Awatar użytkownika
GoodStuff
Posty: 731
Rejestracja: 14 paź 2019, 15:54

Re: Planet ANM

Post autor: GoodStuff »

Planet niepodrabialna stylowa,raoer idealy na jesien ,szkoda w odpowiednim momencie nie poszedl za ciosem ,jednak troche niewykorzytany potencjal
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Planet ANM

Post autor: mateko »

Wpadło mi wracając z robotaju na spotify numer z Pasu Oriona, kurwa co to była i jest za płyta :bowdown: 2013 rok chyba
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Planet ANM

Post autor: mateko »

Spoiler
No co cóż. Chciałem przemilczać i znowu zniknąć ale uważam, że należy wam się kilka słów. Wiem, za na tej grupie przeważają oddani mi i mojej muzyce fani ( wole określenie słuchacze). Znalazłem sie w momencie mojego życia, ze tworzenie muzyki czy tez pisanie tekstów przestalo sprawiac mi jakakolwiek satysfakcię. Bardziej mnie to meczy aniżeli podbudowuje. Parafrazującym klasyka kiedy już piszę skreślam wersy, które inni użyliby do własnych utworów. Stałem się największym krytykiem własnej twórczości, nie czerpie już z tego radości. Z uwagi na szacunek dla Was tutaj zgromadzonych muszę Was przeprosić. Pomimo zapowiedzi utworów czy tez albumow najlepszym wyjściem dla mnie będzie odwieszenie mikrofonu i skupienie sie na innych aspektach żucia. Znikam do odwołania, jeśli jakimś cudem poczuję powrót pasji i radości z tworzenia nie wykluczone, ze wrócę ale moi drodzy szanse są znikome. Mam wrażenie, ze powiedziałem wszystko co chciałem. Muszę spróbować odciąć się od przeszłości i moze cos kiedys. Na chwile obecna nie chce mydlić Wam oczy. Szanse na powrót do nagrywania są znikome, nie będę przecież się zachowywał sie jak ostatnia cipa nawijajac refreny bliskie disco polo aby tylko się to sprzedało bo jest melodyjne i proste.
Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuje za to ze byliście i wpieraliscie. Niestety nic nie trwa wiecznie a nie wyobrażam sobie pisac chujowo teksty w wieku 40 lat byle się fejm a co za tym idzie hajs zgadzal. Zdecydowanie wole szacunek dla samego siebie i poszanowanie Was słuchaczy.
Jest to zapewne moj ostatni Post, No chyba ze cos naprawdę mnie strzeli jak piorun jakiś czy cos podobnego co jest na chwile obecna mało prawdopodobne.
Pozdrawiam Planet
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Planet ANM

Post autor: loco »

Szereg dziwnych zawirowań, bo miał dużo numerów nagranych. W 2020 wypuścił singiel do płyty w duecie z Freezbeatz, która nawet dostała tytuł "Salem", była zapowiadana na 2021.. i na wypuszczeniu tylko dwóch singlach się skończyło. Obydwa zresztą już zdjął z yt. Następnie znów cisza, zaczął przebłąkiwać o nagrywkach z ejmatt'em co ostatnio potwierdził ten drugi i teraz kończy z rapem.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Planet ANM

Post autor: kapper1 »

Ech... :(
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Planet ANM

Post autor: Lidwin »

https://youtu.be/Rez5lSzy1HY

W takim razie po 10 latach udostępnieniam na publiczny widok najlepszy remix spal moje zdjęcia jaki powstał. Nie powinien się obrazić ;)
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2290
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Planet ANM

Post autor: kapper1 »

Ładny, ale zaraz skojarzyłem sampel. Tu i tu Cyga, więc nie powinno dziwić.

Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Planet ANM

Post autor: Bryx Fenrir »

Planeta lubiłem posłuchać, szkoda, że nie wyszła ta płyta z Bonsonem, nie był demonem technicznym, ale był naturszczykiem, który to co chciał umiał przekazać w bardzo łatwy i obrazowy sposób (tak, to jest ta mityczna charyzma). Ostatnio mniej słuchałem, ale na pewno szacun
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Planet ANM

Post autor: onizuka »

Do Pasu Oriona będę chyba wracać przez całe życie więc za to dozgonny szacunek :bowdown:
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Planet ANM

Post autor: loco »

Przerwa nie była długa, wrócił.
Spoiler
Planet na swojej grupie:
Ej wyjebalem stronę Planet ANM na fb z baza ponad 40k śledzących, bo mogłem. Jak chcecie polubcie nowy Planet ANM. Ja nic nie obiecuje ale może COŚ 🤷🏻
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
Rogaliusz
Posty: 78
Rejestracja: 24 lip 2019, 21:24

Re: Planet ANM

Post autor: Rogaliusz »

Pas Oriona dobra płyta, oczywiście oceniając ją w swojej konwencji i czasie jakim była wydana. Po tym wstawianiu, usuwaniu... jestem ciekaw czy jest coś wstanie długogrającego stworzyć.
"Rap to muzyka, a dla wielu to przez życie droga"
ODPOWIEDZ