Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Zioło

Post autor: taka »

Kubinsky pisze: 25 cze 2019, 16:45 tak myślałem, że się wszyscy do tego konona i magicala nieszczęsnego przyczepią XD
chodzi mi generalnie o youtuberów robiących zbiórki na swoich streamach. często cele tych zbiórek to jakiś sprzęt itd. ale często te cele są nawet nienazwane, a ludzie i tak wpłacają bo wspierają swojego ulubionego twórcę.

zioło też mógłby przyciąć w chuja i powiedziec ze potrzebne mu pieniądze na, nie wiem, godziny w studiu nagraniowym żeby dokonczyc super płytę na którą wszyscy czekają. ale rozegrał te akcje po ziołowemu, w 100% szczerze. nie mówię że jest to jakaś spoko akcja ale też nie widzę tutaj nic złego, nikt nikogo do niczego nie zmusza, a ziolo klasycznie ma wyjebane.

tak mi się wydaje przynajmniej
To niech zrobi strimka sobie to mu ktoś wpłaci może. Według mnie trochę słaba akcja zwłaszcza, że potrzebuje na wakacje, które nie są czymś niezbędnym. Inna sprawa jakby zbierał np. na komornika.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7856
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Zioło

Post autor: Cz4rny1337 »

plottwist: komornik sciagal by hajs z kredytu na urlop


:o
Obrazek
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Zioło

Post autor: kshaq »

Kubinsky pisze: 25 cze 2019, 16:45 chodzi mi generalnie o youtuberów robiących zbiórki na swoich streamach. często cele tych zbiórek to jakiś sprzęt itd.
Ty no ale jak streamer robi zbiórkę na sprzęt, to po to, żeby na tym sprzęcie mógł dostarczać kontent swoim widzom, którzy czerpią z tego frajdę. Nawet jak ktoś nie poda powodu zbiórki, to ludzie wpłacają hajs właśnie dlatego, że ktoś zapewnia im dzień w dzień rozrywkę, poświęcając na to swój czas i energię. Zioło poświęca czas i energię na ćpanie i wyjebanie jajec na swoich słuchaczy - bo kiedy ostatnio cokolwiek wydał? Z jakiej racji ktoś ma fundować mu WAKACJE, skoro na wakacjach dla swoich fanów jest nieustannie?
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Zioło

Post autor: Kubinsky »

w sumie po części się z wami zgadzam panowie.
ale nadal uważam, że nikt tutaj nikogo do niczego nie zmusza, po prostu kto chce ten wpłaci i tyle(choć post już chyba zniknął więc pewnie nikt nie wpłaci xd)
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Zioło

Post autor: emcess »

no nie, ale wolałbym wpłacić na schronisko albo czlowieka potrzebującego operacji niż ziomka ktory sobie helupe kupi za te pieniądze
Obrazek jebac kiboli
pardon
Posty: 7964
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Zioło

Post autor: pardon »

taka pisze: 25 cze 2019, 16:53
Kubinsky pisze: 25 cze 2019, 16:45 tak myślałem, że się wszyscy do tego konona i magicala nieszczęsnego przyczepią XD
chodzi mi generalnie o youtuberów robiących zbiórki na swoich streamach. często cele tych zbiórek to jakiś sprzęt itd. ale często te cele są nawet nienazwane, a ludzie i tak wpłacają bo wspierają swojego ulubionego twórcę.

zioło też mógłby przyciąć w chuja i powiedziec ze potrzebne mu pieniądze na, nie wiem, godziny w studiu nagraniowym żeby dokonczyc super płytę na którą wszyscy czekają. ale rozegrał te akcje po ziołowemu, w 100% szczerze. nie mówię że jest to jakaś spoko akcja ale też nie widzę tutaj nic złego, nikt nikogo do niczego nie zmusza, a ziolo klasycznie ma wyjebane.

tak mi się wydaje przynajmniej
To niech zrobi strimka sobie to mu ktoś wpłaci może. Według mnie trochę słaba akcja zwłaszcza, że potrzebuje na wakacje, które nie są czymś niezbędnym. Inna sprawa jakby zbierał np. na komornika.
nawet jeśli intencją byłaby spłata komornika, to osoba uzależniona (jeden pies od czego) jest wątpliwie wiarygodna.
nie wspominając, że istnieje przecież miesięczna kwota wolna od zajęcia komorniczego, więc RACZEJ podkoloryzował wątek o spłacie zadłużenia.

no przykro.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2019, 20:32 przez pardon, łącznie zmieniany 1 raz.
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Zioło

Post autor: rolka »

Przecież jeśli to jest tru, to jedyne co mu można wysłać to https://www.youtube.com/watch?v=JLzkYa7rdR8.
Zioło z rok temu bity chciał sprzedawać i pamiętam, że kminiłem nawet czy nie kupić tej perełki: https://soundcloud.com/zioloziolo/no-fe ... ets/4-sale, zresztą kiedyś się jarałem mocno muzyczką i lifestylem... Szkoda, oby to było prowo
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Zioło

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

to znaczy co masz nadzieję, że jest prowem?
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
rolka
Posty: 127
Rejestracja: 01 maja 2019, 0:52

Re: Zioło

Post autor: rolka »

No nie ma źródła tego wpisu, więc mam nadzieję że to fake
EDIT: Btw, jeśli spłaca długi zmarłej dziewczyny to wiadomo komu
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Zioło

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

na grupce junkie dalej wisi ten wpis z jego prywatnego konta
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Zioło

Post autor: SWN »

Oczywiście że nie fake, post znajduje się na jednej z zamkniętych narkogrupek, a nikt nie będzie rzucał linkami, bo jak nie ma cię tam, to nie przepuści cię do posta.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5864
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Zioło

Post autor: cloud »

pojebana akcja fest, jeszcze ten thread na jakimś tam 4chanie związany z ruchaniem tych ćpunek, o co tu chodzi w ogóle

lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Zioło

Post autor: JVCORE »

O co tu kurwa chodzi XD
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Zioło

Post autor: Kalom »

alternatywki do wora
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Zioło

Post autor: Lowrider »

nie dotykaj narkotyków bo cię kurwa zmiotą z planszy

zamykam
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Zioło

Post autor: Wtn »

da ktoś link do chana?
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Zioło

Post autor: ricky »

druga strona
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: Zioło

Post autor: YKCUL »

Xd uwielbiam te furtki bezpieczeństwa na końcu postów Kubinskyego

"oczywiście jest też opcja że jestem zaślepiony byciem mocnym fanem rapera zioloziolo i pierdolę głupoty"

"tak mi się wydaje przynajmniej"
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Zioło

Post autor: szpilman »

Lowrider pisze: 25 cze 2019, 21:49 nie dotykaj narkotyków bo cię kurwa zmiotą z planszy

zamykam
narkotyów*
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Zioło

Post autor: Kubinsky »

YKCUL pisze: 25 cze 2019, 22:58 Xd uwielbiam te furtki bezpieczeństwa na końcu postów Kubinskyego

"oczywiście jest też opcja że jestem zaślepiony byciem mocnym fanem rapera zioloziolo i pierdolę głupoty"

"tak mi się wydaje przynajmniej"
:lol:
rzeczywiscie tak mam, głównie wtedy kiedy moja opinia raczej rozbiega się z większością osób
a w tej sprawie dodałem tę koncówkę bo serio nie wiem na ile staram się obiektywnie ocenić sytuację, a na ile polubiłem zioła jako rapera/producenta i znajduję na siłę argumenty za nim przemawiające. pewnie pół na pół. mimo wszystko podtrzymuję zdanie z wczesniejszego posta.



choć mogę się mylić
ODPOWIEDZ