Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Zioło

Post autor: Bolo »

Wiadomo czy będzie fizyk rzeczy after rzecz?
Wygrzeszam Cię, mordzia.
niemamksywki
Posty: 17
Rejestracja: 15 kwie 2020, 14:06

Re: Zioło

Post autor: niemamksywki »

A jeśli chodzi o potencjalne tracki z CO to jak myślicie:
1. Nie był w stanie dorównać sobie z Siema i Hip Hop żeby było pierdolnięcie i tak się to odwlekało i odwlekało..?
2. Zioło leciał po całości w wuja od 2013 i nic ponad Cokolwiek (sorry ale do dwóch powyższych albumów to nie ma podjazdu, poza Bzdurami które są super nutką) nie nagrał? :dunno:
Może coś jeszcze wypłynie? :question:
niemampodpisu :bag:
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2724
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Zioło

Post autor: Jasek »

nie wiem czy nagrał, ale mówił coś o jakiejś niedokończonej płycie z Warą oraz przynajmniej krótkiej epce, ale czy cokolwiek z tego było to huj wie. jaram się tym info z Cruzem
cztery żubry i dwie kurwy
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Zioło

Post autor: Kubinsky »

pamiętam, że zioło w wywiadzie dla popkillera mówił, że ma ukończone 80% materiału na CO i że numery z tej płyty będą klimatycznie troche różnić sie od Cokolwiek.
wydaje mi się, że nie kłamał ale stawiałbym że:
1.nie chcialo mu sie podchodzic do mixu/masteru(jak sam przyznal w tym samym wywiadzie nie lubi tego procesu)
2.zmieniła sie koncepcja i numery przestały mu sie podobac
3.najprawdopodobniejsza imo opcja, zrozumiał że nie ma sensu tego wydawać bo znowu prawie nikt tego nie kupi. ze słów michała cokolwiek(które imo nie bylo złe) sprzedało się "chujowo w chuj" więc pewnie z tym cd mogloby byc podobnie
a na ten material z cruzem w sumie czekam zwłaszcza że na bitach michała
Robak
Posty: 85
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:07

Re: Zioło

Post autor: Robak »

Wleciała ta EPka z Cruzem.

Cruz/Zioło - Top Schrödingera


Download:
https://skwer.org/produkcje
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Zioło

Post autor: horrypaz »

Cruz brzmi jak Skiboj a Zioło jak najlepiej zapowiadający się producent w Polsce.
ehhh
Awatar użytkownika
guzi
Posty: 1157
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:26
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Zioło

Post autor: guzi »

Kurde ale kozacki materiał
Willxc
Posty: 1526
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Zioło

Post autor: Willxc »

bez kitu dojebane to, powinąłbym od razu taką epke
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: Zioło

Post autor: Finn »

W jednej empetrójce XD
dobrze, że Zioło nie rapuje
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Zioło

Post autor: bronek »

podbijam, piekny material :bowdown: Zalozylem temat wiec moze wiecej ludzi podlapie: viewtopic.php?f=7&t=6684
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Zioło

Post autor: Suseł »

Ta EP-ka wleciala praktycznie równo w pierwszą rocznicę śmierci Zioła (21 października 2019 pojawiła informacja). To, w jakim tempie leci czas, jest przytłaczające.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 188
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Zioło

Post autor: wuiru »

Suseł pisze: 23 paź 2020, 3:11 ierwszą rocznicę śmierci Zioła (21 października 2019 pojawiła informacja)
i żadnych z tych płaczących użytkowników wtedy, którym było tak żal nawet się nie wpisał
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Zioło

Post autor: zuperhero »

bo nikt se nie zapisuje już dat w kalendarzu ale gwarantuje ci że hip-hop i siema lp ciągle śmiga u sporej liczy osób na słuchawkach
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7532
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Zioło

Post autor: eddy_wata »

a co mamy kurwa wpisywać. szkoda wielkiego talentu muzycznego ale nikt sobie nie wydzierga daty śmierci ćpuna life goes on
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Zioło

Post autor: #23 »

wuiru pisze: 23 paź 2020, 18:32 i żadnych z tych płaczących użytkowników wtedy, którym było tak żal nawet się nie wpisał
sklej jape, zapewniam cię że wielu z nas słucha do tej pory tego co nagrał za życia, a linijki siedzą w głowie

Dodano po 3 minutach 35 sekundach:
Horry pisze: 21 paź 2020, 12:29 Cruz brzmi jak Skiboj a Zioło jak najlepiej zapowiadający się producent w Polsce.
ehhh
tak bardzo to, Zioło z tym swoim stylem robienia bitów jest tak charakterystyczny że nie da się pomylić z kimkolwiek innym :bowdown:
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Zioło

Post autor: Kubinsky »



wie ktoś co to za numer w 15:48? nigdy go nie słyszałem w wersji studyjnej i zastanawiam się czy w ogóle takowa wersja hula gdzieś po yt/soundcloudach?
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: Zioło

Post autor: Suseł »

Kiedyś robiłem sobie paczkę Zioło / Rób Rzeczy i przy tej okazji w miarę dokładnie przejrzałem ich kanały na YT i SC - nigdzie nie trafiłem na ten utwór, w ogóle pierwszy raz go słyszę.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
pszem
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2020, 13:36

Re: Zioło

Post autor: pszem »

Yo, bardzo props za odkopanie tego :bowdown: Kompletnie zapomniałem, że robiliśmy taki live nawet. O samym numerze nie wspominając. 


Ogólnie to jest jeden z luźnych jointów pisanych gdzieś randomowo, które nie były skończone bo coś tam coś tam.
 Z czego kojarzę to możliwe, że chyba mieliśmy jakąś mega wersję beta tego gdzieś nagraną na spontanie i tyle.


Jeśli chodzi o tego typu akcje, to kilka podobnych, ale bardziej ogarniętych niepublikowanych numerów było nagranych w lepszych warunkach, tylko że klasycznie nie zostały sfinalizowane i chyba już nawet nikt tego nie ma na dysku żadnym. 


Dla mnie to wszystko mega się wpisuje w rzeczową definicję rapu (jeżeli takowa w ogóle istnieje) i jest mega dobrym odzwierciedleniem słów Michała:
Befory, aftery i robimy rap,

choć czasem ledwo piszemy i nie pamiętamy następnego dnia, że zrobiliśmy track

Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Zioło

Post autor: bronek »

Jak macie jeszcze jakies luzaki gdzies pochowane to dawajcie, mysle ze duzo ludzi by sie jaralo gdyby wyszly jakies stare rzeczy od was ;)
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6205
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Zioło

Post autor: FruitOffTheWall »

ja np bym sie jarał motzno

@pszem macie jeszcze jakies tisy rob rzeczy albo bluzy? bo żałuje w chuj ze jakoś nie zamowiłem jak były :(
Ostatnio zmieniony 03 mar 2021, 20:34 przez FruitOffTheWall, łącznie zmieniany 1 raz.
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
ODPOWIEDZ