Zioło

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Zioło

Post autor: the badman »

Okej moi drodzy nieznajomi z internetu.

Bez zbędnego owijania w bawełnę.

Mam dzisiaj TRZYDZIESTE URODZINY, pewnie póki co ostatnie spędzane we Wrocławiu.

Od początku roku praktycznie 100‰ moich środków schodzi jednak na spłatę zadłużenia mojego i mojej byłej ś.p. dziewczyny, a ostatnio doszło mi do tego 3000zł grzywny sądowej (zggadnijcie za co, tak, za to), przez którą mam nota bene zablokowane konto i środki na nim są zamrożone.

Moja prośba brzmi zatem DEJ PIENIĄDZE ;d chciałbym sobie w końcu pierwszy raz od dwóch lat zrobić jakieś mini-wakacje nie musząc jednocześnie jeść codziennie kanapek z makaronem oraz spotkać się z ludźmi z którymi zaniedbałem kontakt mając jednocześnie możliwość spłaty tych zasranych długów.

Tak, zdaję sobie sprawę, że są bardziej potrzebujący, jednak to jest pojedyncza sytuacja niewymagająca nie wiadomo jakiego hajsu, więc to jeden jedyny raz.

TERAZ UWAGA.

osoba, która wpłaci największą sumę będzie miała zaszczyt spotkania się przy piwie z pięknością ze zdjęcia. Magda trzy razy z rzędu wygrywała konkurs MissPolonia, zaś w 2016 roku jako pierwsza Polka zagrała dziewczynę Bonda, co jest oczywiście Nieprawdą.
W razie gdyby największą kwotę wpłaciła dziewczyna - idę ja.

Także z góry dzięki za pomoc i powstrzymanie się od komentarzy typu ”HURRR BURRR IDZ DO PRACY W STOCZNI, MASZ DWA DNI blablabla”

Oto nr konta:
82 1140 2004 0000 3402 7695 6098
Powiedzcie że to żart naszego ślizgowego kompana na jakiejś grupie "oddam, kupię, zamienię Wrocław" a nie post na poważnie bo trochę to przykre. Polskie złote buja nadal, szkoda jeśli tak się to potoczyło
Awatar użytkownika
djniemal
Posty: 153
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:05

Re: Zioło

Post autor: djniemal »

Moja prośba brzmi zatem DEJ PIENIĄDZE ;d chciałbym sobie w końcu pierwszy raz od dwóch lat zrobić jakieś mini-wakacje nie musząc jednocześnie jeść codziennie kanapek z makaronem oraz spotkać się z ludźmi z którymi zaniedbałem kontakt mając jednocześnie możliwość spłaty tych zasranych długów.


osoba, która wpłaci największą sumę będzie miała zaszczyt spotkania się przy piwie z pięknością ze zdjęcia. Magda trzy razy z rzędu wygrywała konkurs MissPolonia, zaś w 2016 roku jako pierwsza Polka zagrała dziewczynę Bonda, co jest oczywiście Nieprawdą.
W razie gdyby największą kwotę wpłaciła dziewczyna - idę ja.
:what: :what:
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zioło

Post autor: Jose »

Poproszę o link do tego wpisu
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Zioło

Post autor: horrypaz »

fake news
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

nie bierzcie heroiny
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Zioło

Post autor: Rupert »

strasznie mi smutno z powodu ziolo ziolo lubiłem koleżke ale się pogubił
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Zioło

Post autor: rubinstein »

2ps__ pisze: 24 cze 2019, 18:31 nie bierzcie heroiny
czy on przypadkiem nie zaczął własnie współpracy z raperem TNC...
ojoj :what:
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Zioło

Post autor: Dancio »

Żenada...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: Zioło

Post autor: knarku »

no na hypku postowal w temacie o heroinie to najwidoczniej tak to sie potoczylo
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2589
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Zioło

Post autor: bloodyhell »

winda do piekła i gleba
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Zioło

Post autor: cloud »

Mam nadzieję, że to jakieś głupie prowo. O co chodzi z tą jego dziewczyną? Rozstali się i traktuje ją teraz jako nieżywą (trochę jak Szpila vs Kostyra), czy co jest pięć.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Zioło

Post autor: Ablazir »

no wczoraj była jakaś relacja z nim na insta dianki to faktycznie wychudzony itp., a ten post już masakra

ale kontrast do postu bodajże z sylwestra 2017, kurwa mać
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Zioło

Post autor: cloud »

podbijam, aż zacytuję:
Również gratuluję! Zwłaszcza że syn.

Mi natomiast ostatnio udaje się wszystko. Mam ultra-zajebistą pracę polegającą na lifestyle-menagemencie. Mam iluś tam mega-bogataych klientów i planuję im wycieczki, podróże poślubne, ogarniam im dziwki, koks i innego rodzaju przyjemności i zgarniam za to naprawdę zacne siano. Czyli w zasadzie to co robiłem całe życie, tylko tym razem legalnie. Do tego jestem team-leaderem w zespole od pierwszych dni pracy, bez jakiejś tam ścieżki kariery czy innego gówna.

W międzyczasie odebrałem złotą płytę, byłem w Rio De Janeiro, a moja dziewucha staje się sławną malarką, która powoli zaczyna żyć na przyzwoitym poziomie za hajs ze sztuki, a nasza chata zmieniła się w pracownię - ona maluje, a ja robię muzykę.

Poza tym kupiliśmy kota brytyjskiego, który ogarnął procedurę załatwiania się do kuwety w ciągu kilku godzin, nazwaliśmy go Salvador, nie mam kaca po sylwestrze i jest kurwa super.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Zioło

Post autor: Kubinsky »

co prawda lekko śmieszkowy charakterystyczny ton wypowiedzi tego posta brzmi autentycznie jakby zioło to pisał, ale również poproszę o jakiegoś linka.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Zioło

Post autor: Dancio »

Niech zapierdala do roboty i hajs się znajdzie na spłatę "długów? "

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Zioło

Post autor: 2ps__ »

cloud pisze: 24 cze 2019, 19:00 Mam nadzieję, że to jakieś głupie prowo. O co chodzi z tą jego dziewczyną? Rozstali się i traktuje ją teraz jako nieżywą (trochę jak Szpila vs Kostyra), czy co jest pięć.
wyhuśtała się
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Zioło

Post autor: FLoo »

To jak z ta dupeczką, bo jeszcze kiedyś miał jakaś chyba artystkę i wyglądała na ogarnięta to ta?
Największa pizda na forum:

Mider
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Zioło

Post autor: moxxi »

Hahahahahaha kolejny bożek slg który sam się wyjaśnia po raz kolejny :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Zioło

Post autor: Jose »

Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Zioło

Post autor: Dancio »

Skoro

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 24 cze 2019, 19:46 przez Dancio, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ