Strona 1 z 1

Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

: 05 cze 2026, 16:41
autor: edenmar
Mada zrobił płytę dla kociarzy





inne o kotach (nie wiem, czy będą na albumie, ale tak były wcześniej anonsowane)






Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

: 06 cze 2026, 16:08
autor: JoeyJoeJoe
całkiem ok, ale nic specjalnego
tdf'a z tym zdartym gardłem nieprzyjemnie się słucha

Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

: 06 cze 2026, 18:10
autor: bcn
zajebisty bit w skit

Re: Mada - Aoshima (4.07.2026) [zapowiedź]

: 19 cze 2026, 23:59
autor: edenmar