Sobota

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sobota

Post autor: jajca »

elkacpero pisze: 13 cze 2022, 9:58 brzmi jak duet stoperów w jakiejś 2 ligowej polskiej drużynie
albo jak gorączkowo łatany srodek pomocy Wisły Kraków po corocznej, przedsezonowej wyprzedaży największych gwiazd za Cupiała
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sobota

Post autor: mql »

elkacpero pisze: 13 cze 2022, 9:58 brzmi jak duet stoperów w jakiejś 2 ligowej polskiej drużynie
:lol:
jajca pisze: 13 cze 2022, 10:16
elkacpero pisze: 13 cze 2022, 9:58 brzmi jak duet stoperów w jakiejś 2 ligowej polskiej drużynie
albo jak gorączkowo łatany srodek pomocy Wisły Kraków po corocznej, przedsezonowej wyprzedaży największych gwiazd za Cupiała
Obrazek
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sobota

Post autor: oldschool »

Wczoraj była konferencja eventu organizowanego przez Kamerzystę - Live Game, w którym udział bierze Sobota z żoną. Zawodnicy dostawali zadania, np. dyktando xD (Mega Kota przerosło). Szkoda, że nie padło na Sobotę akurat, ale chuj. On dostał zadanie matematyczne, na które zareagował
Spoiler
a mogę żonę wysłać?
Spoiler
Udało im się rozwiązać niesamowicie trudne działanie :D
https://youtu.be/w9enrpxNc2s?t=1964
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Sobota

Post autor: gogi »

https://glamrap.pl/jakosc-zycia-soboty-spadla-nie-umialem-odlozyc-z-sukcesu/ pisze:Na kanale Kopalnia sukcesu pojawił się szczery wywiad z Sobotą, który nie szczędzi sobie gorzkich słów. – Niestety byłem skończoną idiotą i jak gadamy o sukcesie. Zrobienie sukcesu to jest jedno, ale utrzymanie go albo zainwestowanie z niego w coś, co jest intratne, co zarabia pieniądze w trakcie kiedy sukces się kończy. Tak naprawdę to jest talent i to jest sukces. Ja zdobyłem sukces, którego nie umiałem utrzymać, ani nie umiałem z niego odłożyć – mówi w rozmowie z Wojciechem Goduńskim.

Odcinam kupony od tego co mi się wcześniej udało ugrać. Nie żyję na takim poziomie jak trzy lata temu, cztery lata temu czy pięć lat temu. Są inne rzeczy, które mają dla mnie większą wartość, niż pieniądze. Z tymi pieniędzmi się okazało, że budujesz nimi relację i życie. Jak kończą się pieniądze i sukces, kończą się wszystkie relacje i więzi… Jednak miłość, rodzina to jest największe bogactwo. Kiedyś ktoś chyba powiedział, że największym szczęściem i bogactwem jest rodzina i miłość – tłumaczy.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Sobota

Post autor: ebismolarek »

Teraz? Rodzina
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sobota

Post autor: gods bidness »

To trzeba w ciumciokach wkleić.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sobota

Post autor: emcess »

"Kiedyś ktoś chyba powiedział, że największym szczęściem i bogactwem jest rodzina i miłość"

ni chuja, nigdy nikt tak nie powiedział, pomówienie
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Sobota

Post autor: ART »

ja tak powiedzialem
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Sobota

Post autor: DJ_BOBO »

udowodnij
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Sobota

Post autor: ART »

sobota potwierdzi
Spoiler
wiadomo co wiadomo kogo
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
tsuko
Posty: 809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:45

Re: Sobota

Post autor: tsuko »

Zainteresowania - bezdomność , Premier League, Liga Mistrzów , Freak fighty i Strike King K-1,/walki w K-1 w małych rękawicach/
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Sobota

Post autor: 8es »

Haha ladnie dał
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Sobota

Post autor: d3nt »

:bowdown:
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
KamilNO
Posty: 627
Rejestracja: 24 lip 2019, 19:41

Re: Sobota

Post autor: KamilNO »

:D :huh:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sobota

Post autor: oldschool »



Strzały w Winiego już w zapowiedzi.

Podobno grubas chciał zabronić Sobocie używania słowa essa sądownie, ale mu nie wyszło :rotfl:
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1760
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Sobota

Post autor: loco »

Sobota flooo
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sobota

Post autor: jajca »

jest potencjal byle ciumciok dymow nie hamowal
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
LWD
Posty: 2875
Rejestracja: 10 paź 2019, 10:32

Re: Sobota

Post autor: LWD »

oldschool pisze: 27 mar 2023, 21:59
Podobno grubas chciał zabronić Sobocie używania słowa essa sądownie, ale mu nie wyszło :rotfl:
sprawdziłem sobie w urzedzie i wini ma prawo (uzyskanie w 2013 i 2016r.) do znaku słowno-graficznego essa - z taką grafiką - https://api-ewyszukiwarka.pue.uprp.gov. ... _large.jpg - na zakres towarów -
30 : napoje na bazie kawy i herbaty; kawa; herbata; słodycze; lody; cukier,
32 : piwo; wody mineralne oraz inne napoje bezalkoholowe z uwzględnieniem napoi energetycznych i enegetyzujących,
33 : napoje alkoholowe
25 : odzież, obuwie, nakrycia głowy,
35 : reklama,
41 : rozrywka
z kolei sobota ma prawo (uzyskane w 2020r.) do znaku słownego: essa na zakres:
16 : materiały drukowane,
18 : parasole i parasolki; walizy i torby podróżne, torby, portfele i inne artykuły służące do przenoszenia,
25 : nakrycia głowy; odzież; obuwie,
35 : usługi reklamowe, marketingowe i promocyjne; usługi sprzedaży detalicznej i hurtowej w zakresie nakryć głowy, odzieży i dodatków odzieżowych, obuwia, walizek, parasoli przeciwdeszczowych, toreb, torebek, artykułów bagażowych i artykułów sportowych,
41 : usługi wydawnicze i reporterskie; usługi edukacyjne, rozrywkowe i sportowe
niech jakiś prawnik się wypowie, ale wydaje mi się, że skoro sobota (a raczej spółka, w której jest prezesem, będąca własnością tej jego żony/dziewczyny i jakiegoś sebastiana banacha) ma zarejestrowany znak słowny "essa", a wini słowno-graficzny - essa, w określonej stylistyce ( https://api-ewyszukiwarka.pue.uprp.gov. ... _large.jpg ), to generalnie sobota jest w lepszej pozycji, bo wini ma wyłączność na korzytsanie z tego swojego znaku grficznego i podobnych, a sobota mając prawo do słowa może blokować również wykorzystanie essy w innych wariantach graficznych czy ogółem wykorzystania go w reklamie.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 1989
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sobota

Post autor: gods bidness »

Z Sobotą jest dla grubego o tyle spokój, że on chyba nie ma żadnego kapitału, chęci ani pomysłu, żeby na tym znaku słownym jakkolwiek zarabiać.
Awatar użytkownika
Tarzan420
Posty: 32
Rejestracja: 19 mar 2023, 21:42

Re: Sobota

Post autor: Tarzan420 »

Spoiler
LWD pisze: 28 mar 2023, 13:10
oldschool pisze: 27 mar 2023, 21:59
Podobno grubas chciał zabronić Sobocie używania słowa essa sądownie, ale mu nie wyszło :rotfl:
sprawdziłem sobie w urzedzie i wini ma prawo (uzyskanie w 2013 i 2016r.) do znaku słowno-graficznego essa - z taką grafiką - https://api-ewyszukiwarka.pue.uprp.gov. ... _large.jpg - na zakres towarów -
30 : napoje na bazie kawy i herbaty; kawa; herbata; słodycze; lody; cukier,
32 : piwo; wody mineralne oraz inne napoje bezalkoholowe z uwzględnieniem napoi energetycznych i enegetyzujących,
33 : napoje alkoholowe
25 : odzież, obuwie, nakrycia głowy,
35 : reklama,
41 : rozrywka
z kolei sobota ma prawo (uzyskane w 2020r.) do znaku słownego: essa na zakres:
16 : materiały drukowane,
18 : parasole i parasolki; walizy i torby podróżne, torby, portfele i inne artykuły służące do przenoszenia,
25 : nakrycia głowy; odzież; obuwie,
35 : usługi reklamowe, marketingowe i promocyjne; usługi sprzedaży detalicznej i hurtowej w zakresie nakryć głowy, odzieży i dodatków odzieżowych, obuwia, walizek, parasoli przeciwdeszczowych, toreb, torebek, artykułów bagażowych i artykułów sportowych,
41 : usługi wydawnicze i reporterskie; usługi edukacyjne, rozrywkowe i sportowe
niech jakiś prawnik się wypowie, ale wydaje mi się, że skoro sobota (a raczej spółka, w której jest prezesem, będąca własnością tej jego żony/dziewczyny i jakiegoś sebastiana banacha) ma zarejestrowany znak słowny "essa", a wini słowno-graficzny - essa, w określonej stylistyce ( https://api-ewyszukiwarka.pue.uprp.gov. ... _large.jpg ), to generalnie sobota jest w lepszej pozycji, bo wini ma wyłączność na korzytsanie z tego swojego znaku grficznego i podobnych, a sobota mając prawo do słowa może blokować również wykorzystanie essy w innych wariantach graficznych czy ogółem wykorzystania go w reklamie.
Oj chłopie, na prawo to ja się nie znam, ale trochę przeczytałem i zerknąłem na te znaki, i wydaje mi się, że ten Sobota ma tu przewagę. On ma prawo do słowa "essa", a ten grubas Wini ma prawo tylko do słowo-graficznego "essa" z taką konkretą grafiką. To znaczy, że Sobota może blokować używanie słowa "essa" w reklamie i innych takich, ale nie może blokować korzystania z różnych grafik zawierających to słowo. A Wini może blokować używanie swojego słowo-graficznego znaku i podobnych, ale nie może blokować korzystania z samego słowa "essa".

Ale no, żeby na 100% coś stwierdzić to trzeba by było zasięgnąć opinii prawnej od takiego fachowca, co w temacie jest ogarnięty. Ja tu tylko skądś sobie coś tam przeczytałem i rozmyślam na temat.
JEBAĆ DILERÓW CHUJOWEJ TRAWY
JARASZ GÓWNO, TO JESTEŚ KURWA SŁABY
JA SOCZYSTE TOPY DLA POPRAWY RÓWNOWAGI
JARAM CZARNĄ GRUDĘ JAK MIESZKAŃCY SOMALII
ODPOWIEDZ