Strona 1 z 1

[gra] Mixtape

: 09 maja 2026, 16:50
autor: lygrys
Spoiler

Ktoś już grał?
Jak wrażenia?

Re: [gra] Mixtape

: 09 maja 2026, 17:10
autor: genocidegeneral
Annapurna Interactive?
Spoiler
Obrazek
Jedna z najlepszych gier tego roku, a gdyby nie BG 3, Wiedźmin 4, GTA 6 i Starfield to mogłaby rywalizować o tytuł gry dekady.
Niespotykana złożoność innowacyjnych mechanik takich jak sterowanie językami podczas całowania czy przewijanie kasety magnetofonowej ołówkiem wywołuje ogromny napad nostalgii u ludzi, którzy w latach '90 byli nastolatkami, co udziela się nawet mi, urodzonemu w 2001; tak samo zresztą jak niesamowita warstwa muzyczna (m.in. Joy Division, The Cure, Iggy Pop).
Decyzja o obniżeniu klatkażu animacji postaci do 13 FPS również świetna, chociaż - zwłaszcza podczas sekwencji deskorolkowych - z pewnością nie spodoba się spoconym ludologom wychowanym na serii Tony Hawk's Pro Skater od kalifornijskiego studia Neversoft.

Re: [gra] Mixtape

: 09 maja 2026, 17:11
autor: Rupert
Myślałem że masz z 40 lat

Re: [gra] Mixtape

: 09 maja 2026, 17:26
autor: genocidegeneral
Na potrzeby recenzji gry Mixtape zostałem nastoletnią dziewczyną, aż tampony powypadali dla jej.

Re: [gra] Mixtape

: 12 maja 2026, 11:45
autor: Remualdo
Skończone, nie dajcie się nabrać na oceny 9-10, szrot jakich mało, historia trafia chyba do tych co lubią kolegę po udach głaskać, muzyka to dla jakiś emerytów. Daje 3/10 bo można farbkami chuja namalować.

Re: [gra] Mixtape

: 13 maja 2026, 18:57
autor: Luxair
genocidegeneral pisze: 09 maja 2026, 17:10 czy przewijanie kasety magnetofonowej ołówkiem
Obrazek

Re: [gra] Mixtape

: 13 maja 2026, 20:01
autor: genocidegeneral
Co ty jakimś ludologiem jesteś? Ja miałem wajb przewijania kasety i elo.

Re: [gra] Mixtape

: 13 maja 2026, 20:06
autor: Parlae
Ściągam właśnie. Będzie grane, skoro wielkie IGN daje 10/10 to nie mogą się mylić. :lol:

Dodano po 19 godzinach 16 minutach 7 sekundach:
Bardzo ładny soundtrack jest w tej grze, ale tego można się było spodziewać.