Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 129
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Wypowiedź jak komentarz na Glamrapie. Zabrakło tylko pochwaleniem się tym jakie kręci lody i że jego przyjaciel właśnie sprzedał sieć hoteli we Francji.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

drzeworyt pisze: 26 mar 2023, 3:00 nie będzie odklejek, bo chce być poważnie odbierany? xd
On już nigdy nie będzie odbierany na poważnie. Tyle razy ile ten człowiek się sparzył i zrobił z siebie debila, to przekracza ludzkie pojęcie. Jest obrzydliwą personą, z którą prywatnie nie chciałbym mieć żadnego kontatku. Na co komu kumpel, który w każdej chwili może dostać odklejki i zacznie cb besztać. To się nadaje do leczenia.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
NSX
Posty: 2683
Rejestracja: 12 lip 2019, 21:23
Lokalizacja: garaż Jasnego

Re: Sentino

Post autor: NSX »

Patryczek rzucasz się jak ten kelner czy tam obsługa i zluzuj majty, bo ja nawet nie zacząłem rozmowy
oyama pisze: 22 paź 2022, 20:13boli was wielki King Sento
JEŚLI JESTEŚ TAKA PIĘKNA TWOJA DUPA WIELKA
TWERK TWERK SUKO RÓB TWERK
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: Sentino

Post autor: Ema »

ganster mafia killer pisze: 25 mar 2023, 22:51
HIT
Znowu nachlał ryj, nawąchał się gówna, założył kondoma na głowę i pierdoli jak wiesniak co się dorwał do pieniędzy. Zachowanie ludzi z grandu, jak najbardziej profeska - chuj nas obchodzi kim jesteś i ile masz pieniędzy, zachowujesz się jak jebany wiesniak, to pakuj mandżur i wypierdalaj.
Z drugiej strony, jakby ten sebek zachowywał się normalnie, to nie byłoby tak wesoło na tej scenie, takie osoby jak on czy ten tranzystor młody gie z Gdyni, po prostu nie mogą się zmieniać
Jasion94
Posty: 872
Rejestracja: 23 maja 2019, 19:48

Re: Sentino

Post autor: Jasion94 »

Brzmi jak typowy poldon który wrocil na wakacje do Polski, po 5 latach zapierdalania jako wycieruch w Amazonie pod Londynem
Awatar użytkownika
always_flexin
Posty: 80
Rejestracja: 08 mar 2023, 10:29
Lokalizacja: Trafalgar

Re: Sentino

Post autor: always_flexin »

Po tym poznasz prawdziwą wartość człowieka - wsiur zawsze pozostanie wsiurem, niezależnie od tego czy ma na koncie 5 zł czy 500k zł.

Sentino jest wręcz książkowym wsiurem, ale w jego przypadku mógłbym przymknąć oko ze względu na szereg schorzeń psychicznych, które przerastają tego osobnika.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3978
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sentino

Post autor: emcess »

Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

patryk masz bol dupy po prostu bo nie latałeś po kasynach ze słowikiem, nie wypierdalałes w chuj pitos na strzała na ruletce i takie są fakty
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4375
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Sentino

Post autor: oyama »

Jasion94 pisze: 26 mar 2023, 15:20 Brzmi jak typowy poldon który wrocil na wakacje do Polski, po 5 latach zapierdalania jako wycieruch w Amazonie pod Londynem
jak postac z filmu Goodfellas*, a Sentino po prostu chce byc jak jego wzor do nasladowania Slowik
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

Obrazek
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13193
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Sentino

Post autor: oldschool »

Spoiler
Obrazek
Ogłoszenie z IG.
Awatar użytkownika
Burak
Kadłub pała
Posty: 639
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: Sentino

Post autor: Burak »

ogloszenie jako tekst
Dziękuje polskiej scenie rapowej za miłe przyjęcie mnie do waszego kraju, dziękuje za wsparcie w kluczowych chwilach, dziękuje wszystkim co mi upominali że powinienem w*pierdalac i z miłą chęcią to zrobiłem po turbulencjach ostatniego roku który tak naprawdę był rokiem mojego największego sukcesu w życiu, jak i największego regresu finansowego i osobistego. Dziękuje starym znajomym za porwanie, okradanie mnie z 300k zł i pokazanie mi kim w ich oczach jestem, ja całe życie uczyłem się na błędach ale jestem w sytuacji w której od zamknięcia moich znajomych z każdej strony idą groźby w moją stronę i nie mogę normalnie w spokoju chodzić po ulicy mimo tego ile ludzi w Polsce słucha Sentina. Jaki kraj takie absurdy, wiele osób się na mnie przez ponad 20 lat wzorowało i wybiło i gdybym nie osiągnął tego małego uznania za swoją sztukę które teraz mam to bym się nawet już nie dziwił bo od początku kariery w Niemczech robiłem z ludzi milionerów tekstami którzy potem mnie odcięli od biznesu, miałem niedawno propozycje dużej wytwórni międzynarodowej by porozmawiać o rozwoju dalszym mojej kariery w PL ale oczywiście jak wszystko odkąd moja noga stanęła nie u siebie nic z tego nie było i faktycznie może nie ma po co :) dziękuje za support z branży za milutkie słówka i #halopolicja chao chao mi Polonia querida ♥️🤍PS: wszelkie pytania kierować do @pilewiczigor HASTA LA VISTA BABY
ganster mafia killer
Posty: 31
Rejestracja: 08 gru 2022, 16:15

Re: Sentino

Post autor: ganster mafia killer »

i zajebiscie, czas na jakis niemiecki/hiszpanski alubm
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10391
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: Sentino

Post autor: wujot »

Co on sobie myślał, że Ludzie mu zapomną? :lol:
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6225
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Sentino

Post autor: FruitOffTheWall »

wyczuwam post remika i te całe muzo SEBASTIAN NAS OSZKUAL


cykl życia sentino zatoczył koło, nie rozumiecie mnie widzowie 2 lata na słuchawce
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4839
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Sentino

Post autor: scam_sakawa »

Faza wydawania po niemiecku i hiszpańsku
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Sentino

Post autor: marco_pantani »

:rotfl:
Oczywiście całe Chile i Niemcy będą zdruzgotane ale dla mnie chłop jest skreślony długopisem czerwonem
A gdzieś w środku się człowiek dalej ludzil że przestanie robić to gówno z krakhałsami i wróci do normalnej muzyki
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 129
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Sebastian ma w tej chwili +/- milion złotych długu. Część się spłaca kasą ze streamingów, ale część będzie musiał spłacić sam, bo to pożyczki od prywatnych osób. Jak macie bilety na koncerty w miastach, do których musicie dojechać, to radzę nie bookować noclegów itd., bo raczej nic z najbliższych rzeczy się nie odbędzie.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Sentino

Post autor: Addicted »

Czyli co, w końcu poleciał cancel?
Spoiler
oby
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 129
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Cancel to jest jak się "środowisko" na coś umówi, a tutaj po prostu ilość ludzi, którym Sentino wisi pieniądze jest tak duża, że on nie może spokojnie przebywać w Polsce. Teraz oczywiście wkręca sobie, że jest jakiś spisek przeciwko niemu, ale prawda jest taka, że narobił sobie konkretnych długów przez obietnice bez pokrycia i teraz się ukręca. Swoją drogą to większość tych ludzi jest sama sobie winna (sorry Kocik jak to czytasz), bo dali się nabrać na biznesy typu "wytwórnia Sikarios" i "ubrania Sikarios", popłacili zaliczki i nic z tego nie wyszło :lol:
ODPOWIEDZ