Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Sentino

Post autor: jajca »

tak, aczkolwiek chyba mu troche glupio, bo zaczal grac koncerty mimo fobii spolecznej, zeby sie chociaz troche dolozyc do budzetu domowego
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sentino

Post autor: zemsta1camzata »

jakisnickname pisze: 28 cze 2022, 11:56 Ten kaz to ten chłopak co żyje z pieniędzy ojca swojej kobiety tak?
z alimentów jakie ojciec dziecka jego kobiety płaci
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sentino

Post autor: emcess »

partnerka ojca dziecka jego partnerki*

albo nawet jej ojciec
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Sentino

Post autor: krychaj5 »

akurat ta szwesta ewa by mogła być na refren w tym ostatnim numerze, ale i tak jest przyswajalnie jak na to co ostatnio Sentino wydaje
Awatar użytkownika
Koi
Posty: 94
Rejestracja: 04 cze 2020, 12:15

Re: Sentino

Post autor: Koi »

Obrazek
P O T Ę Ż N A odpowiedź mlekozyniaka na dwubiegunowe zagrywki Latynosa. Czekamy na reakcje Sebka. :lol:
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sentino

Post autor: zemsta1camzata »

:bowdown: :bowdown: ale on się odpali
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1487
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: Sentino

Post autor: NEGRO »

Skąd ten ss nie widze nic na 7m7 ani u niego na IG, jeśli takie coś ma byc odpowiedzą Nitra to to jeszcze bardziej napędzi sprzedaz jesli wyjdzie. Ale fakt faktem Sebka stiltuje.
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6402
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Sentino

Post autor: zemsta1camzata »

Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10231
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Sentino

Post autor: ART »

Nitro wie, że ataki w moim kierunku to samobójstwo. Kontratak z mojej strony będzie działaniem biznesowym i realnym. Ja nie będę się angażował w YouTube beef. Dla mnie pracują ludzie, którzy nie wychodzą na ulicę bez broni. Na dobrą sprawę Dyzio wie, że mu się to nie opłaca. Efektem takich działań będzie wynajęcie prywatnej ochrony. Ja nie zamierzam dyskutować w socialach. Zostanie naliczony z klamką przy żebrach. De facto moi przyjaciele z Hellsów zostali poinformowani o jego zachowaniu. Nie macie pojęcia o takich sprawach. Ja robię biznes na nieruchomościach, kasynach i handlu złotem. Koszulki to gest wobec fanów z Polski, których nie stać na żadne z powyższych. Mój człowiek Farid wkrótce rusza z produkcją merchu Sicarios. Będą to jakościowe tkaniny dla kumatych ludzi z całej Europy. Do mnie dzwonią czołowi raperzy z zachodniej części Europy po featuring. Do końca wakacji wypuszczę dwa albumy. Idę po 100 milionów na platformach streamingowych. From tears to the top, skur#ysyny. Pow!
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3973
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Sentino

Post autor: wrubel »

:lol:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

Najlepsze jest to, że równie prawdopodobnie mógłby to być legitny post jak i pasta z glamrapu
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1429
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Sentino

Post autor: bronek »

Podbijam bo mialem to samo napisac ze juz nie wiadomo co jest deep fake a co real shit z tymi wypowiedziamy sento bo juz ludzkie algorytmy wytwarzania past podrobily jego styl w 100%
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3993
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Sentino

Post autor: emcess »

czyli co to jest, bo serio nie da rady odróżnić?
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

emcess pisze: 29 cze 2022, 17:37 czyli co to jest, bo serio nie da rady odróżnić?
Podszywka z Glamrapu. Myślę, że Sebka bardziej wkurwi to kto będzie modelem w sesji zdjęciowej niż same koszulki.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6809
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Sentino

Post autor: jAg »

A kto ma być modelem?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Podobno jeden z niedawno ogłoszonych artystów labelu "Sicarios" :lol:. Anonsowany przez Alvareza jako prawdziwy gangster.
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Sentino

Post autor: Zephyr »

jakisnickname pisze: 28 cze 2022, 11:56 Ten kaz to ten chłopak co żyje z pieniędzy ojca swojej kobiety tak?
Kaz to ten chłopak, który prosił dziwkę żeby przestała się sprzedawać, bo się w niej zakochał
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Sentino

Post autor: przedszkolanek »

normalnie polski horst wessel
Awatar użytkownika
exyou
Posty: 1365
Rejestracja: 28 lip 2019, 17:02

Re: Sentino

Post autor: exyou »

kiedys sebek robił takie numery jak pistolet a teraz kurwa musi robić midasy no bo zapomniałem społeczeństwo jest tępe w 95%. Jebać.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Sentino

Post autor: oyama »

lepiej zatrzymac sie dekade temu jak VNM i nie trafiac w obecne trendy
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
ODPOWIEDZ