Sentino

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Sentino

Post autor: fromage »

Moze takie styl
Np te araaba iubie
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Taki styl, że jak podobna akcja była na Epilogu, to po premierze podmieniali kawałki na streamingach żeby usunąć producer tagi :roll:

Poświęciłem się i przesłuchałem kawałek "Drip" z kalkulatorem. Naliczyłem tam 5 producer tagów "manimejt" w tym 1 na początku i 4, które nachodzą na wersy / refren Sebka. Czujesz się jakbyś słuchał wersji demo kawałka.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sentino

Post autor: SWN »

No to pozostaje czekać do jakiegoś oficjalnego uploadu na youtube i odświeżać instagram GetMony. Jeśli przy kawałkach normalnie będą creditsy, a GM nie będzie kręcił dramy, to IMO zwykłe niedbalstwo Seby.

Coś mi się kojarzy, że ze dwa albumy temu wszystkie single charczały, mamroczące wokale itd, a Seba odpowiadał wszystkim narzekającym na mastering, że to taka obecna stylówka, nie skumasz, "hurr durr zobacz sobie [ksywka kolejnego Lil Kogośtam z USA]", równie dobrze teraz mógł sobie ujebać że będzie nagrywał na roboczych bitach i udawał vibe mixtapów z Harlemu.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Picasso
Posty: 132
Rejestracja: 08 cze 2022, 21:27

Re: Sentino

Post autor: Picasso »

Creditsy na pewno będą, bo muzykę na streamingi dodaje Mugo.
Awatar użytkownika
inoks
Posty: 79
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:47

Re: Sentino

Post autor: inoks »

jak ten koncert dzisiaj, odbył/wa się?
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

SWN pisze: 27 paź 2022, 20:00 Coś mi się kojarzy, że ze dwa albumy temu wszystkie single charczały, mamroczące wokale
Mówisz o Aporofbii? Dla mnie właśnie ta płyta ma dobry master, jak na Sento, a na pewno o wiele lepszy niż na ZL4. Nawet Megalomania brzmi lepiej.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
SentoAlainDelon
Posty: 288
Rejestracja: 04 cze 2020, 16:27

Re: Sentino

Post autor: SentoAlainDelon »

O 18 godzinie był na scenie podczas prób więc pewnie odbędzie się, zostało 20min.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2229
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Sentino

Post autor: SiNi »

@Patryk233 Dokładnie "Aporofobia" brzmi najlepiej z tych trzech (bez szału,ale jak na niego to da się słuchać) dwa kolejne albumy to już mocne kłucie w uszy i nie tylko w kwestii wokali, a szkoda bo ten nowy całkiem fajny.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Sentino

Post autor: Patryk233 »

Chłop leci z playbacku i tekstu nie zna.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
tomeczek2301
Posty: 573
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Sentino

Post autor: tomeczek2301 »

i co jednak zagrał niedowiarki hehe
alcomae
Posty: 68
Rejestracja: 10 paź 2019, 15:21

Re: Sentino

Post autor: alcomae »

Wrócił Tiooo i było zajebiście
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Sentino

Post autor: oyama »



jak za najlepszych czasow Ich Troje
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Sentino

Post autor: oKulTywowany »

Nawet fajny vibe koncertowo wyszedł, pomimo odklejki i częstej zadyszki, jak wleciało co nie sądziłem zapytaj o mnie to koń sam sie walił pozdro :cool:
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Sentino

Post autor: myron »

Oglądam te shoty z koncertu i widzę, że sebek, to tam za bardzo się nie wysilał. Tak jak już wyżej wspomniano playback pełna gębą. Coś tam pomamrocze pod nosem. Publika dopisała, bo wszystko za niego lecą.

Tu na kanale gościu wrzucił filmiki z koncertu. Są takie hity jak: zapytaj o mnie, tatuażyk, rio, poww
https://www.youtube.com/channel/UC3TLCW ... wwg/videos
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
karoloko
Posty: 30
Rejestracja: 03 mar 2021, 17:13

Re: Sentino

Post autor: karoloko »

Mordy jak na pierwszy koncert w życiu i ostatnią nadwagę to nie jest źle. Tego trzeba było się spodziewać. Najważniejsze wydarzenie, do strony technicznej nikt się nie przyłożył. Dla fanów gratka pośpiewać pistolet i Vitali najebanym w niebo głosy z Sebkiem. A że playback to chyba nikomu na koncercie nie przeszkadzało w przeciwieństwie do tych za monitorem :)
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 2041
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: Sentino

Post autor: gods bidness »

Powinien pójść dalej i śpiewać z domu z playbacku przed kompem do kamerki, a ludzie na koncercie by patrzyli na telebim. Albo dać im gogle VR. To jest przyszłość rapu! Oszczędność kosztów i śladów węglowych.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Sentino

Post autor: clockers »

obejrzałem i poczytałem relacje z tego koncertu w poznaniu. ale to jest wack xddd
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Sentino

Post autor: OmarStooleyman »

gods bidness pisze: 28 paź 2022, 10:39 To jest przyszłość rapu!
Przeto Popuś na emigracji już dawał koncerty z telebimu xDD. Good old times

Zresztą, chuj w ten playback. Lepiej zrobić takiego pseudo live act DJ seta niż drzeć ryja do mikrofonu cały czas. Nie oszukujmy się, mało raperów ma zdolności wokalne do odgrywania muzyki na żywo choć trochę zbliżonej do poczynań studyjnych. Zwykle to skrzeki na poziomie streamów Parisa Platynova. Ludzie i tak przychodzą dla wspólnej euforii śpiewania szantów razem ze swoim idolem.
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1255
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Sentino

Post autor: Globe »

^100% prawdy

Przy Zapytaj O Mnie to Seba ewidentnie wzruszony. Wyglądał jakby trochę nie wierzył gdzie to wszystko poszło :lol: Niech mu się tam kręci.
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4899
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Sentino

Post autor: scam_sakawa »

Ale bym sobie podarł mordę do refrenu Lato, jak kiedyś będzie dane zagrać Sentino w Krakowie to klepię bilet natychmiast.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
ODPOWIEDZ