Bonson - TBA (jesień 2025) [Zapowiedź]
: 28 lut 2025, 13:59
Pierwsze LP w Stepach wyjdzie jesienią tego roku.
Dzisiejsze EP jest zapowiedzią, więc pewnie zostanie w tym klimacie, co dobrze wróży. EP nie wyszło na fizyku i prawdopodobnie będzie dodatkiem przy preorderze LP.
Dzisiejsze EP jest zapowiedzią, więc pewnie zostanie w tym klimacie, co dobrze wróży. EP nie wyszło na fizyku i prawdopodobnie będzie dodatkiem przy preorderze LP.