Strona 1 z 2

Jan-rapowanie - GROTESKA (2025)

: 10 sty 2025, 6:21
autor: Sieloo
„GROTESKA” jest piątym studyjnym albumem Jana – rapowanie, jednego z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia, powracającego na scenę po blisko trzyletniej przerwie wydawniczej. Artysta przyzwyczaił słuchaczy do osobistego charakteru swojej twórczości i nie inaczej jest w przypadku jego najnowszego wydawnictwa. „GROTESKA” to zapis sentymentalnej podróży Jana w głąb siebie w poszukiwaniu wewnętrznej siły, opanowania i „normalności”. Towarzyszą mu w niej znamienici goście, a warstwa muzyczna jest dziełem czołowych polskich producentów z @atutowym na czele.

Album ukaże się 28 marca 2025 roku nakładem wytwórni 2020 we współpracy z Sony Music Entertainment Poland.

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 sty 2025, 7:37
autor: citeve
typowy płacz który uskutecznia od dwóch ostatnich płyt

btw, bit brzmi bardzo podobnie do tego XD


Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 sty 2025, 11:49
autor: guzi
bezjajeczne i cipowate

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 sty 2025, 21:44
autor: Slatty+
https://janrapowanie.pl/
ten merch tylko nadaje się na jednorazowy koncert i do szafy

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 sty 2025, 22:03
autor: Karko_Nape
Dajcie mu troche teścia proszę

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 11 sty 2025, 12:34
autor: kapec
citeve pisze: 10 sty 2025, 7:37 typowy płacz który uskutecznia od dwóch ostatnich płyt

btw, bit brzmi bardzo podobnie do tego XD
Spoiler
Do zgadnięcia po pierwszej nutce, a dalej to już xd

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 21 lut 2025, 15:40
autor: oldschool


Ale Szpaku wpierdolił tego estrogenowego chłopca :bowdown:

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 21 lut 2025, 17:05
autor: Pvsio
szpaku followup do modelek elegancki
jest hip hop

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 mar 2025, 19:07
autor: edenmar

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 10 mar 2025, 19:09
autor: FruitOffTheWall
jan rapowanie zajebista przemiana

kiedyś- BRD SRC RSPKT, numery u karwana, JESTEM GŁOSEM TYCH CHŁOPAKOW CO W CHUJU MAJA SUPRIM

teraz- Totalna cipa w różowym sweterku, rapuje jakby matka mu miała wbić do pokoju i powiedzieć ŚCISZ TO DUDNIENIE!

tak kończy sie wydawanie w meju

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 24 mar 2025, 16:04
autor: edenmar

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 28 mar 2025, 14:30
autor: edenmar

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 28 mar 2025, 14:31
autor: oldschool
Najbardziej bezjajeczna płyta w tym roku, a nawet nie słuchałem.

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 28 mar 2025, 14:34
autor: ART
szykuje sie mocna rywalizacja w slizgerach miedzy tym, kubanem a onar&bilonem

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 28 mar 2025, 14:43
autor: pearl harbor
Tytuł płyty bardzo trafny.
Jan Rapowanie to jest raper dla odbiorców typu "o jejku i da się nie przeklinać no dobry chłopiec'' :wall:

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (28.03.2025) [Zapowiedź]

: 28 mar 2025, 17:42
autor: Jose
Dla dziewcząt, dla chłopców, dla starców, kierowców. Dla żon i dla matek ale nie dla obcujących z rapem.

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (2025)

: 28 mar 2025, 20:45
autor: Sivestro
Bit w Pół godziny z hakiem mocarny, returnersi wiadomo klasa

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (2025)

: 28 mar 2025, 21:51
autor: sztyc
jan-miękkiesranie

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (2025)

: 28 mar 2025, 22:56
autor: syrop klonowy
:lol:

Re: Jan-rapowanie - GROTESKA (2025)

: 28 mar 2025, 23:08
autor: przedszkolanek
ładny tytuł, istotnie, idealne podsumowanie kariery tego typa