Strona 1 z 1

Lil Baby - WHAM (2025)

: 14 lis 2024, 20:29
autor: Parlae
Obrazek



Dodano po 17 godzinach 9 minutach 19 sekundach:
Kolejny singiel

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 15 lis 2024, 16:41
autor: Hytry Wałek
Oba single fajne. Chce się do nich wracać.

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 16 lis 2024, 10:53
autor: wtt
z tytułu mocna beka :lol:

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 17 lis 2024, 13:39
autor: Slatty+
Po długim i męczącym its only me jestem bardzo sceptycznie nastawiony na nowy album małego dzieciaka

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 18 lis 2024, 15:41
autor: Igzaveli
Don Toliver i Lol Baby dwa najgorsze głosy w US rapie obecnie, nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 18 lis 2024, 15:46
autor: ART
homoseksualny tytul

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 18 lis 2024, 15:53
autor: Indio
:lol:
Igzaveli pisze: 18 lis 2024, 15:41 Don Toliver i Lol Baby dwa najgorsze głosy w US rapie obecnie
ale głos że dosłownie głos czy przenośnia że wykonawcy

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 18 lis 2024, 15:54
autor: Igzaveli
Nie no, głosy, obaj umieją fajne zwrotki położyć, ale barwy głosów mnie odrzucają

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 18 lis 2024, 16:50
autor: przedszkolanek
toliver imo spoko, lil baby zwyczajnie nudny, barwa głosu nie jest jego największym problemem, może być
oczywiście najgorszy głos w ushh to kendrick lamar
ah shit, here we go again

Re: Lil Baby - Who Hard As Me (TBA)

: 02 sty 2025, 19:54
autor: Parlae
Cover:
Spoiler
Obrazek
Tracklista:
Obrazek

Pierwsza zwrotka Thuga po wyjściu z pierdla będzie tutaj. Był w studio z Babym i Future.

Dodano po 13 godzinach 21 minutach 31 sekundach:
Re: Lil Baby - WHAM (2024)


OUT NOW
Pierwsza premiera w 2025.

Dodano po 3 minutach 14 sekundach:
Re: Lil Baby - WHAM (2025)
Ale dziwnie Thug brzmi :shock:

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 03 sty 2025, 15:11
autor: gawi
Wrażenie po pierwszym odsłuchu: album z generatora, jeszcze ze 2-3 lata i będzie można sobie taki stworzyć w AI, bez zauważenia różnicy :dunno:

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 03 sty 2025, 19:19
autor: przedszkolanek
gawi pisze: 03 sty 2025, 15:11 Wrażenie po pierwszym odsłuchu: album z generatora, jeszcze ze 2-3 lata i będzie można sobie taki stworzyć w AI, bez zauważenia różnicy
tak nie będzie, murzyn zrobi to taniej

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 03 sty 2025, 22:24
autor: Waldek98
Po ujawnieniu tracklisty miałem pisać wczoraj, że mam duże oczekiwania i że będzie to pierwszy album Baby'ego który w całości mi siądzie. Niestety generator. Szkoda, że nie stosuje jakichś ciekawych zabiegów. Te bity w większości na jego płytach możnaby pozamieniać miejscami i nic by się nie stało. Szkoda.

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 03 sty 2025, 23:54
autor: federalny
to brzmi jak jakieś AI nagrywki rapera LIL BABY, generyczna sraka

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 08 sty 2025, 13:38
autor: WeezyBaby
tak zwane nudy, ale Dum, Dumb, and Dumber jest świetne

Re: Lil Baby - WHAM (2025)

: 16 sty 2025, 1:29
autor: Bezkitu97
A nie jest taki tragiczny ten album, ma swoje momenty ale chlop sie zatrzymał zero progresu a jak wypierdoli na następne 3 lata to znowu nikt nie zauważy.