Te-Tris

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1025
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Te-Tris

Post autor: elkacpero »

Stick2MyNameRight też zajebiste, ogólnie mixtape to mocna czesc dyskografii Te-Trisa
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Te-Tris

Post autor: aleksy »

te mixtapey to najlepszy tetris, zajebane bity, miłość do rapu, walka o wyjście z podziemnia, kurwa słuchało się oj słuchało

dziś już nie ma takiego rapu i nie ma co się dziwić, w aktualnych warunkach takie coś by po prostu nie mogło powstać

szkoda, że tak się potoczyła jego kariera, ale szczerze mówiąc, na legalu to on nie miał za wiele do zaoferowania, dwuznacznie było kozak, ale tam była ciągle ta podziemna energia, potem nie bardzo chyba wiedział, w którym kierunku iść

wgl tetris > jay z XD w tamtych czasach niewiele wiedziałem o ameryce i jak sprawdziłem oryginalne kawałki to nie mogłem uwierzyć jaką chujozą rapową jest ten typ, to tak na marginesie, bo ja do jaya nigdy się nie mogłem przekonać, pzdr
Ostatnio zmieniony 14 sie 2022, 14:17 przez aleksy, łącznie zmieniany 1 raz.
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1025
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Te-Tris

Post autor: elkacpero »

no w sumie lepiej bym tego nie ujal, choc mi jeszcze lot 2011 bardzo spoko podszedł
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5371
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Te-Tris

Post autor: clockers »

płyta z Pogzem tragedia i największy niewypał w karierze, podbijam. gdyby zaraz po średnim, nierównym Locie powstało Definitywnie, tylko że na lepszych bitach (może z jakimś jednym, zajebistym producentem) i z ciekawymi gośćmi, to by się mogło to inaczej potoczyć wszystko. z późniejszych rzeczy oczywiście Tristape na dużym propsie. ogólnie Tet jeden z najlepszych warsztatowo raperów w historii polskiego hh.
edenmar
Posty: 1186
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Te-Tris

Post autor: edenmar »

Ja to mam wątpliwości co do tego "mogło się wszystko inaczej potoczyć". To było po prostu stracone pokolenie polskiego rapu. Za młodzi, żeby przez całe życie odcinać kupony od bycia legendami sceny, za starzy, żeby załapać się na pełną komercjalizację tej muzyki. Niektórym, jak VNM-owi, nawet się przez chwilę wydawało, że się wdrapali na szczyt, ale to ich czas zweryfikował, że to był ledwie jakiś pagórek; inni sami mniej lub bardziej świadomie po sukcesie skazywali się na (nomen omen) banicję. No ja nie wiem, czy z tego rapowego pokolenia o kimkolwiek można powiedzieć, że zrobił karierę na miarę swojego talentu, nikt mi na dobrą sprawę do głowy nie przychodzi.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3619
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Te-Tris

Post autor: Prez »

aleksy pisze: 14 sie 2022, 14:13 wgl tetris > jay z XD w tamtych czasach niewiele wiedziałem o ameryce i jak sprawdziłem oryginalne kawałki to nie mogłem uwierzyć jaką chujozą rapową jest ten typ, to tak na marginesie, bo ja do jaya nigdy się nie mogłem przekonać, pzdr
mam identyczne zdanie, Tet lepiej rozjebał te bity niż Jay i to w ogóle bez podjazdu
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5371
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Te-Tris

Post autor: clockers »



props Tet, jazda z dziadersem
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4318
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Te-Tris

Post autor: Kalom »

ale armia ostrego mocna w komentarzach
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3619
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Te-Tris

Post autor: Prez »

props Tet
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1758
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Te-Tris

Post autor: loco »

NIEDZIELA GODZ 15:00 🏆
Premiera numeru, klipu i start sprzedaży biletów na trasę 🔥
W składzie Tet, Bisz, Bonson, Zeus i VNM. Trochę wygląda jak reanimacja trupa - wszyscy wypadli z obiegu sceny. Aczkolwiek czekam.
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Te-Tris

Post autor: oldschool »

Co? Robią trasę koncertową ludzi, których każdy prawie przestał słuchać? Jak to się ma zwrócić?
Kysys
Posty: 395
Rejestracja: 12 maja 2019, 15:45
Lokalizacja: 77

Re: Te-Tris

Post autor: Kysys »

loco pisze: 09 gru 2022, 14:08
NIEDZIELA GODZ 15:00 🏆
Premiera numeru, klipu i start sprzedaży biletów na trasę 🔥
W składzie Tet, Bisz, Bonson, Zeus i VNM. Trochę wygląda jak reanimacja trupa - wszyscy wypadli z obiegu sceny. Aczkolwiek czekam.
Z tych wyżej wymienionych panów to najlepiej koncertowo od lat stoi Bonson, bo po każdej premierce zawsze jakieś sztuki sobie gra aczkolwiek na pewno nie ma wypełnionych sal, Bisz od czasu do czasu też widzę że zdarza mu się gdzieś zagrać, natomiast reszta już dawno wypadła z obiegu zainteresowań co do bookowania ich koncertów.

Ale jak będzie Wrocław na trasie to na pewno się pojawię, bo tęsknię trochę za takimi klubowymi maratonami koncertowymi jak kiedyś we Wro się odbywały w ex-alibi (Akademia).
RapCelownik.pl - Najwięcej Treści o Muzyce Rap i Kulturze Hip Hop
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Te-Tris

Post autor: Jose »

Bisz też coś tam grał, ale on często jakieś gigi ze standuperami i ludzie nie wiedzieli, co śmieszniejsze, czy Abelard Giza, czy teksty Bisza na bitach Radexa
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4653
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Te-Tris

Post autor: Rupert »

dojebany koncert 27 lat temu
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5371
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: Te-Tris

Post autor: clockers »

potencjał na benger roku, ale oczywiście nim nie będzie.
Awatar użytkownika
benzoabuser
Zbanowany
Posty: 5552
Rejestracja: 25 sie 2019, 18:58

Re: Te-Tris

Post autor: benzoabuser »

Nudy

Dodano po 38 sekundach:
Już trasa Alberto x Bibic na wyższym poziomie by była
znajdę wszystkie kurwy świata i rozjebie

!EXTRA ANNOTATION!

ALL OF MY POSTS ARE FICTION
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4285
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Te-Tris

Post autor: Piters »

Boomer squad

Ale biznesowo moze i faktycznie sie spłaci
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4318
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Te-Tris

Post autor: Kalom »

ale to byłby skład w 2012 :oops:
:joint: [*]
jasnejasne
Posty: 78
Rejestracja: 20 maja 2019, 19:03

Re: Te-Tris

Post autor: jasnejasne »

A jebać już te cyferki. Każdy z tego składu miał przynajmniej jeden moment w karierze (niektórzy więcej) kiedy wyrwał mi serce z bebechów, tak, że przez pół dnia ciężko było zdjąć słuchawki. Czyli zrobił coś, czego nie dostarczył cały polski rap razem wzięty z całym tym pierdylionem newcomerów od lat.
Awatar użytkownika
Master
Posty: 296
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:45
Lokalizacja: Kato

Re: Te-Tris

Post autor: Master »

A jebać już te cyferki. Każdy z tego składu miał przynajmniej jeden moment w karierze (niektórzy więcej) kiedy wyrwał mi serce z bebechów, tak, że przez pół dnia ciężko było zdjąć słuchawki. Czyli zrobił coś, czego nie dostarczył cały polski rap razem wzięty z całym tym pierdylionem newcomerów od lat.
+1
Widzę beton i tylko beton, gdy patrzę ślepo
Obrazek
ODPOWIEDZ