simracing

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: simracing

Post autor: genocidegeneral »

jak najbardziej
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: simracing

Post autor: lygrys »

Planuje kupić Bratankom na Switcha i sobie też.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: simracing

Post autor: MoTyW »

Czytałem gdzieś, że faktycznie fajnie jest tam zrobiony model grzebania się w błocie ogromnym gnojem, także props.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: simracing

Post autor: lygrys »

Ja bratankom kupiłem kierownicę HORI Mario Kart Racing Wheel Pro Mini i jestem ciekaw czy będzie działać ze Snowrunnerem, bo z tego co widziałem dużo ludzi gra w to na kierownicy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: simracing

Post autor: instinkt »

lygrys pisze: 09 kwie 2022, 10:45 Snowrunner to simracing?
jak będziesz się ścigał po tym lesie to tak :lol:

znajomy który też od czasu do czasu się ściga ze mną w ligach i ma fajną kierownice jest fanatykiem snowrunnera ale gra w niego na padzie :dunno:
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: simracing

Post autor: insane »

trafił mi sie kupiec na g29 i sie zastanawiam czy wymiana na t300 rs gt lub g923 ma sens? kierownicy używam głównie do driftowania w assetto i ścigania sie z botami w f1
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: simracing

Post autor: #23 »

Ma sens, jeśli stosunkowo dużo latasz to warto, feeling jest znacznie lepszy
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: simracing

Post autor: instinkt »

na g923 nie ma sensu bo to jest praktycznie to samo w środku
na t300 warto bo działa dużo płynniej niż jakikolwiek logitech co jest szczególnie ważne do driftowania
tylko musisz patrzeć na model jakbyś chciał np używke bo te starsze lubiły się przegrzewać, te po rewizji są raczej git
to chyba najlepsza kierownica z tych "budżetowych"
chociaż mówić o niej budżetowa patrząc na cenę która ładnie wyjebała od covidowego boomu i nie wróciła to trochę nadużycie
gdyby jeszcze jakieś fajne pedały były w zestawie to chuj, no ale są tragiczne chociaż do takiej zabawy jak się nie spinasz to może starczą
dziwi mnie że nie ma żadnych bundli z tlcm, bo t300 z tlcm to już bardzo fajny zestaw
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: simracing

Post autor: insane »

wedlug fakefriday.org t300rs gt w sierpniu kosztowal 1249zl, a teraz w promocji jest za 1649 :lol: jakby byl bundle z tlcm za ~2k to bym bral bez zastanowienia, a tak to bije sie z myslami
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6883
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: simracing

Post autor: instinkt »

to nawet nie wiedziałem że nie tak dawno były takie ceny, myślałem że od początku covid-hypu na ściganko wyjebało i już nie wróciło
wydaje mi się że przed covidem można było t300 trafić nawet za 999 na jakimś dealu dnia, ale mogę się mylić

chociaż ja tlcm kupiłem jakoś na początku 2021 za 699 co było dobrą ceną i zaraz potem wyjebało do 900 więc musiało się to jakoś dynamicznie zmieniać

Dodano po 16 minutach 41 sekundach:
nie wiem czy czasem ta cena za 300 nie jest też teraz wyższa bo wciskają te niby lepsze ale nadal chujowe pedały do niej
kiedyś 300 shipowała z takimi totalnie gównianymi pedałami gdzie nawet sprzęgła nie było, a potem zmienili bundla
może da się znaleźć gdzieś taniej tego bundla z tymi innymi pedałami żeby je od razu wyjebać na śmietnik

Dodano po 36 minutach 10 sekundach:
według mnie to możesz też używki przeglądać te bazy nie są podatne na rozpierdalanie jak ktoś po nich nie skacze
ja mam 500 która nie wiem ile ma lat i w ilu rękach byla, podejrzewam że w 2 wcześniej bo to była od kolegi kolegi a on chyba nie był 1 ownerem teraz po paru latach mam dopiero problem z wentylatorem który jakby nie chciał zaskoczyć czasami ale wystarczy stuknąć od góry i działa :lol: wymienię kiedyś jak się nie zdecyduje na dd bo tam normalnie można wpierdolić byle jaki wentylator od kompa
a jak taka 300 kupiona będzie Ci się grzała to rozwiercisz obudowę i będzie git :lol: gorzej z obręczą ale też raczej nic nie powinno być
tym bardziej teraz warto przeglądać jak ludzie upgradują na fanateki i inne alpha cośtam cośtam na bf
chociaż bez sprawdzania stawiam że dobre używki po 1200 pewnie chodzą bo te sprzęty tak na cenie nie tracą właśnie przez to że niezbyt się zużywają, chociaż są i pewnie jakieś zajechane z 1 generacji więc :dunno:
Ostatnio zmieniony 26 lis 2022, 18:13 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
integro06
Posty: 24
Rejestracja: 01 sie 2019, 20:20

Re: simracing

Post autor: integro06 »

T500 jest nie do zajechania, tez mi czasem coś wariuje, tzn. podczas podłączania kalibracja się zacina, albo nie dojdzie do końca, ale mimo to działa i tak bez zarzutu, nie jest to częste i nie wiem z czego wynika, ale na nic nie wplywa. Zmienię ja dopiero jak całkiem padnie, choc pewnie nie prędko a i tak je podobno skutecznie reanimują.

Tlcm to dla mnie największy gamechanger w mojej karierze simracing, nawet większy niż przesiadka z dfgt na t500.
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: simracing

Post autor: #23 »

instinkt pisze: 25 lis 2022, 14:45 to nawet nie wiedziałem że nie tak dawno były takie ceny, myślałem że od początku covid-hypu na ściganko wyjebało i już nie wróciło
wydaje mi się że przed covidem można było t300 trafić nawet za 999 na jakimś dealu dnia, ale mogę się mylić
Nie mylisz się, piękne to byli czasy.

Do t3pa można zawsze zrobić jakiegoś moda który wpłynie na opór sprzągla czy hamulca, na yt są poradniki, po allegro moderzy sprzedają różne rozwiązania. Kumpel do t3pa kupił load cell także to też jest jakieś rozwiązanie
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ