Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9935
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Tatuaże

Post autor: ART »

troche lepsze niz ten typ co wytatuowal sobie balagana na nodze
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Tatuaże

Post autor: Groszek »

Gdybym nie wiedział że to okładka tego łaka to spoko
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Tatuaże

Post autor: Wtn »

Wyjaśni ktoś jak to jest z dziarami, planuję już od jakiegoś czasu sobie jakąś zrobić ale czasem widzę że dziarki strasznie blakną, natomiast inne trzymają mocno tę czerń, jak to jest? Przykładowo u takiego Raf Camory widzę, że ten kolor się utrzymuję. Różnice w tuszu? Czy jakaś technika inna? :dunno:
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Tatuaże

Post autor: pietrax »

Kurwa nie wiem, ale jak nie jesteś pewien to się nie dziabaj albo zrób sobie w miejscu, gdzie nie będzie widoczny, np. na dupie i zobacz czy Ci to pasuje i Ci nie wyblaknie

Chociaż w sumie to może i wiem, dowiedziałem się pisząc ta odpowiedź. Jest dużo zmiennych, ale pewnie najważniejsze będzie wystawienie na słońce. Miejsce dziaby może w tym pomóc lub przeszkodzić, na dupie np. będzie koks i nie będzie blednąć zbytnio. Dodatkowo jak już jest wystawiona na słońce to kwestia smarowania kremikiem z filtrem, jeśli jest wystawiona na sloneczko
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

nawilzenie skory zmienia bardzo duzo w kolorze i wygladzie dziary, wez pod uwage, ze 99% dziar, ktore ogladasz na ig/pinterescie sa wykrecone jak malolaty po dropsach i nie imaja sie tego co rzeczywiscie jest na skorze
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

no i na pewno technika i styl dziarania ma tez znaczenie, glebokosc wbijania igly, grubosc twojej skory etc
Awatar użytkownika
KILLIE
Posty: 506
Rejestracja: 04 maja 2019, 17:48

Re: Tatuaże

Post autor: KILLIE »

i to jak przygotujesz skore bo ja kiedys jak jebany matol tydzien przed dziaraniem zrobilem mega balet nad jeziorem i sie zjaralem na callym ciele przez co musialem przelozyc termin bo dziara nie przyjelaby sie dobrze na takiej skorze (to pokazuje czy robisz dziare u kogos ogarnietego czy u fredzla, ktory chce od ciebie tylko hajs)
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Tatuaże

Post autor: Jiigsi »

Najważniejsza jednak pielęgnacja i ochrona przed słońcem, pierwszej dziarki nie smarowałem za bardzo pod słońcem, bo byłem biały i młody i głupi i zdecydowanie poblakła. Reszta wygląda nadal w miarę świeżo, a już kilka latek minęło
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Tatuaże

Post autor: Wtn »

pietrax pisze: 25 mar 2022, 10:09 Kurwa nie wiem, ale jak nie jesteś pewien to się nie dziabaj albo zrób sobie w miejscu, gdzie nie będzie widoczny, np. na dupie i zobacz czy Ci to pasuje i Ci nie wyblaknie

Chociaż w sumie to może i wiem, dowiedziałem się pisząc ta odpowiedź. Jest dużo zmiennych, ale pewnie najważniejsze będzie wystawienie na słońce. Miejsce dziaby może w tym pomóc lub przeszkodzić, na dupie np. będzie koks i nie będzie blednąć zbytnio. Dodatkowo jak już jest wystawiona na słońce to kwestia smarowania kremikiem z filtrem, jeśli jest wystawiona na sloneczko
Nie no, chcę coś dziabać i póki co robię w miejscu niewidocznym bo robota na więcej nie pozwala :roll: Po prostu chcę żeby ten tatuaż wyglądał dobrze a nie był szary i nijaki po roku XD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

elkacpero pisze: 25 mar 2022, 11:28 no i na pewno technika i styl dziarania ma tez znaczenie, glebokosc wbijania igly, grubosc twojej skory etc
this + odpowiednia pielęgnacja
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tatuaże

Post autor: zuperhero »

plus ten wyżej wymieniony raf kamora mógł sobie pójść na odświeżenie, gdzie mu polecieli maszynką jeszcze raz po starej dziarce, więc wygląda to znowu świeżo bo ma tam nowy tusz
w dłuższej perspektywie nie ma opcji że dziarka nie wyblaknie i nie rozmyją się kontury, dlatego moim zdaniem robienie sobie czegoś bardzo szczegółowego, z dużą ilością kolorów lub małymi elementami jest bez sensu- po latach zostanie ci rozmyta plama
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

Wtn pisze: 24 mar 2022, 20:31 Wyjaśni ktoś jak to jest z dziarami, planuję już od jakiegoś czasu sobie jakąś zrobić ale czasem widzę że dziarki strasznie blakną, natomiast inne trzymają mocno tę czerń, jak to jest? Przykładowo u takiego Raf Camory widzę, że ten kolor się utrzymuję. Różnice w tuszu? Czy jakaś technika inna? :dunno:
U mnie brak pielęgnacji zaraz po zrobieniu oraz po wygojeniu i obrazy po latach są dalej intensywne ze szczegółami (oczywiście kolorystyka zmienia się z tą którą masz zaraz po wyjściu jest delikatnie jaśniejsza) nic nie musisz smarować, w dobrym studio zawiną Ci folię na 5 dni, ściągasz i skóra sama się goi bez jakiś dodatków, dwie podstawy to unikanie opalania tej części oraz unikanie długiego nawadniania (jednym z miejsc jest u mnie szyja i jedynie jak jestem na plaży to smaruje filtrem) - przede wszystkim znajdź profesjonalistę pod swój styl, a z tego co piszesz zależy Ci dość intensywnej czerni, więc szukaj artystę, który właśnie gustują w takich odcieniach bo jak zrobisz u przysłowiowego "Mirka" to nie licz na efekt, obecnie są nowe formy tatuowania, więc zarówno sprzęt, umiejętności z techniką, lata doświadczenia, głębokość wbicia, dobry tusz plus reakcja Twojej skóry to jedne z podstawowych czynników.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Wtn pisze: 25 mar 2022, 14:56
pietrax pisze: 25 mar 2022, 10:09 Kurwa nie wiem, ale jak nie jesteś pewien to się nie dziabaj albo zrób sobie w miejscu, gdzie nie będzie widoczny, np. na dupie i zobacz czy Ci to pasuje i Ci nie wyblaknie

Chociaż w sumie to może i wiem, dowiedziałem się pisząc ta odpowiedź. Jest dużo zmiennych, ale pewnie najważniejsze będzie wystawienie na słońce. Miejsce dziaby może w tym pomóc lub przeszkodzić, na dupie np. będzie koks i nie będzie blednąć zbytnio. Dodatkowo jak już jest wystawiona na słońce to kwestia smarowania kremikiem z filtrem, jeśli jest wystawiona na sloneczko
Nie no, chcę coś dziabać i póki co robię w miejscu niewidocznym bo robota na więcej nie pozwala :roll: Po prostu chcę żeby ten tatuaż wyglądał dobrze a nie był szary i nijaki po roku XD
musiałbyś się nieźle postarać, żeby źle wyglądał
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Tatuaże

Post autor: Groszek »

Jakie macie najlepsze sposoby na zakrycie dziaby przed słońcem? Świeżo po więc mam plaster naklejony, a później krem czy po prostu go owijać czymś?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

no ubraniem po prostu przykryj, w jakim miejscu zrobiłeś ten tatuaż? i jaki plaster ci chłop nakleił, chodzi o second skina? ja po prostu przy mocnym słońcu posmaruję raz na jakiś czas dziare kremem z filtrem i w sumie nic więcej, dlaczego ci wasi artyści nie tłumaczą wam co i jak? :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Tatuaże

Post autor: Groszek »

Znaczy mi tłumaczył co i jak mam second skina do jutra, i mówił żeby nie wystawiać i tyle jak chce w basenie to nakleić jeszcze raz, ale warto się spytać może macie jakieś sposoby. Bo jest na bicu i głównie chodzi mi tylko o to jak zakryc owinąć papierowym ręcznikiem czy coś

E: w jego obronie to był spontan a jestem na urlopie więc 100% moja wina 😂
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
elkacpero
Posty: 1027
Rejestracja: 12 maja 2019, 23:23

Re: Tatuaże

Post autor: elkacpero »

weź już niczym nie zakrywaj jak zdejmiesz second skin, niech to oddycha jak najwiecej

i poka co wrzuciłeś na bica
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Tatuaże

Post autor: cloud »

broń boże niczym nie zasłaniaj już i ściągaj second skina szybciutko, z basenem przeczekaj koło miesiąca najlepiej, a tak to przemywaj/smaruj, nie wypierdol się nigdzie na ryj (na bica) w początkowej fazie gojenia i będzie ok

no i na mocne słońce krem z filtrem jak w/w
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Tatuaże

Post autor: Groszek »

Spoiler
Obrazek
Na "bicu" u skrobola
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Tatuaże

Post autor: bvng »

To nie jest biceps
ODPOWIEDZ