Tatuaże

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Tatuaże

Post autor: zemsta1camzata »

osoba z tatuażami = przestępca, do kryminału z nim
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Tatuaże

Post autor: ART »

to czemu wytatuowales sobie moj nick na klacie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tatuaże

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:54 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: Tatuaże

Post autor: jogi »

Dla mnie gorzej jak ktoś słucha polskiego rapu i ogląda Fejm MMA.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Tatuaże

Post autor: vampmoney »

pieschrodingera pisze: 01 lip 2022, 11:28 Oceniacie ludzi po tatuażach? Nie chodzi mi o sam fakt posiadania, a raczej o jakość, treść czy spójność tatuaży. Wiem, że nie powinno oceniać się książki po okładce, ale np gdy widzę ludzi wyglądających jak tzw "brudnopis" zawsze mnie zastanawia co im siedzi w głowie, że im się to podoba, nie umiem tego zrozumieć.

Do napisania posta zainspirowało mnie ostatnie zdjęcie Reda w fity polskich raperów.
Oczywiście ze tak, ja z natury lubię katalogować porządkować i dopasowywać do siebie jakieś schematy, niestety zdarza mi się tak tez w przypadku ludzi. Obrany styl i rzeczy które się na tym ciele znajdują to w 93% (oficialne dane) wskazówka tego co ta osoba ma w bani, poczucie i świadomość estetyki to poczucie i świadomość życia samego w sobie również. Ja np mam same brudnopisy paskudne a palmę pierwszeństwa w debilizmie niesie logo społem na nodze i prywatnie również jestem jak sklep społem
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4647
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Tatuaże

Post autor: scam_sakawa »

pieschrodingera pisze: 01 lip 2022, 11:28 Oceniacie ludzi po tatuażach?
Tak, już nie mówię nawet o skrajnych przypadkach typu "jebać sąd" na czole czy błędy w jakiejś turbo życiowej sentencji.

Generalnie lubię gdzieś tam dziewczyny z subtelną dziarką na ręku czy karku, ale uważam, że ludzie, którzy się tatuują są po prostu nijacy i próbują dodać sobie jakiejkolwiek esencji swojej postaci.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

pieschrodingera pisze: 01 lip 2022, 11:28 " zawsze mnie zastanawia co im siedzi w głowie, że im się to podoba, nie umiem tego zrozumieć.
Działa to na takiej samej zasadzie jak u Ciebie, przełóż sobie to na swoją osobę i na to co Tobie się podoba, poza tym jest wiele czynników, które kierują ludźmi choćby chęć wyróżnienia się z tłumu, wyrażenia siebie czy jakieś ideologii, inspiracji , poczucia bycia lepszym od innych, bycia pięknym i wyjątkowym, poprawy własnego samopoczucia, a nawet po prostu tworzenia kopii, zaszokowania, chęci bycia w centrum uwagi czy też zwykły przejaw idiotyzmu etc. Jak dla mnie ocenianie ludzi po tatuażach ma się nijak do człowieka (pomijam swastyki czołowe i takowe skrajne przypadki) sam mam multum malunków na ciele, ale na pewno nie są one żadnym wyznacznikiem jakim jestem człowiekiem.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: Tatuaże

Post autor: pieschrodingera »

@SiNi ten fragment, który zacytowałeś nie odnosił się stricte do wszystkich ludzi z tatuażami. Ja tam użyłem słowa brudnopis i miałem na myśli ludzi z dużą ilością tatuaży o niskiej wartości estetycznej i słabo wykonanych jak np u Marcina Różalskiego, który sam wobec siebie używa słowa pisanka. Tego fenomenu najbardziej nie rozumiem, bo dla mnie to oszpecanie samego siebie.
tbc
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Tatuaże

Post autor: SiNi »

@pieschrodingera Jasne, doskonale to rozumiem, mój odpis dotyczy się również tak zwanych przez Ciebie "brudnopisów" to tak samo jak z muzyką są różne gusta i guściki i jest wiele czynników wpływających na zrobienie sobie takowego tatuażu bądź tatuażów, nie wiem czy wiesz, ale bodajże chyba przed covidem lub w czasie już nie pamiętam dokładnego okresu, ale mało estetyczne dziary były bardzo modne , obecnie też spotkałem się z mocnym naciskiem na nałożenie tatuażu na stary tatuaż (nie mylić z coverem) zapomniałem dokładnej nazwy, ale wygląda to mniej więcej tak, iż np. mamy starą wyblakniętą dziarkę z czasów młodości i na nią nakłada się nowy wzór, ale w taki sposób, aby stary tatoo był również widoczny. Niezbyt podoba mi się ten trend, ale tak jak wspomniałem wyżej znalazł również swoich odbiorców i dajmy na to dla Ciebie będzie to oszpecenie, a dla tego kogoś może to być któryś z czynników, który podałem wyżej.Mi też się nie podobają słabo wykonane tatuaże,ale jestem w stanie zrozumieć takie osoby, zwróć też uwagę na jedną z najistotniejszych rzeczy czyli cenę za wykonaną usługę dla dużej grupy osób to będzie podstawowy wyznacznik, ważniejszy niż jakość oraz sposób wykonania malunku na ciele.
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Tatuaże

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:55 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Tatuaże

Post autor: Fleming »

Kto w Polsce robi najlepsze dziarki w stylu kreskówkowym/anime?
Zawsze chciałem do gruchana iść, ale do niego nie ma nawet zapisów.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2072
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Tatuaże

Post autor: 2do5 »

@Fleming nie wiem czy do końca o taki styl ci się rozchodzi, ale obczaj sobie Marceline Urbańska z Pajęczyny w Kato. mi się to kojarzy z anime. piękne rzeczy robi, terminy pewnie w okolicach października
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Tatuaże

Post autor: Fleming »

Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Tatuaże

Post autor: stranger »

Ale festyn
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1439
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Tatuaże

Post autor: Fleming »

Obrazek
Wczoraj robiony
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Tatuaże

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

monitor musialem obrócić. fajny
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Tatuaże

Post autor: MalkoNTENT »

Props
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Tatuaże

Post autor: Czak »

Zdziwiłem się że to nie twój xd fajny bardzo
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Tatuaże

Post autor: fromage »

zemsta1camzata pisze: 01 lip 2022, 12:57 osoba z tatuażami = przestępca, do kryminału z nim
Potwierdzam (jebac potwierdzacy)
Ale czekaj robisz mniejszy, wiekszy lub gruby scamaz
To na chuj Ci cos co Cie na kamerach moga skiminic?
Maska ze Ty czarny a nie bialy I leciez z tematem (nie wazne jakiego)
Opsec to kurczaq najwazniejsze
Czy to 20e czy 2k
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
ODPOWIEDZ