Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 859
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: ogkush »

jeszcze smarki smark zapomniałem
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: FruitOffTheWall »

2rzyn pisze: 21 mar 2024, 12:07 Bardziej jak jarales sie np oxonem (czy tam jakims malikiem) i pierwszym jego albumem a teraz stwierdzasz ze ten album to gowno jebane a on nawijal jak cwel.
no tak mam z tym mlodszym joe, brzmi okej ale co on tam rapuje to jest mocna beka hahahahahaa
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: 2rzyn »

No pierdoli jakies losowe farmazony
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: Kalom »

zespul tuzza
rover oxon
:joint: [*]
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: SWN »

Kiedyś forsowałem w gadce z kumplami taka faza, kurwa nara i inne zjebane zwroty wiadomego grafomana, śmiałem się że Pezet boi się beefu, wyszedłem w szkole do kibla żeby sprawdzić odpowiedź do rapera SolarBiałas jak zobaczyłem że wyszła i przerwałem sylwestra żeby puścić nowy Level up.

Teraz zgina mnie od tego z żenady, na miejscu Pezeta też nie miałbym pojęcia co to za żul podziemny mnie podgryza, z perspektywy czasu większość jego argumentów w beefie z SB jest idiotyczna, a na ostatnim sylwestrze leciał Lemik Golemik.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: niuhniuh »

pytanie, czy zgina cię z żenady bo za bardzo się wtedy wczuwałeś, czy dlatego, że ta muzyka rzeczywiście była chujowa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: SWN »

To i to, chociaż faktycznie chodzi bardziej o nazwijmy to poglądy i to jego bycie rycerzem biczującym się za jakiś wyimaginowany dekalog prawdziwego hip-hopowca z dyktowaniem ile trzeba odbębnić w podziemiu, kto może przyjąć deal w meju, a kto jeszcze nie, czy można śpiewać refreny i że zarzyganie się na własnym koncercie to zajawka i rocknroll kocury mrauu.

Z perspektywy czasu Milczmena wolę zdecydowanie bardziej jako instrumentale, niż pełen projekt, upychane wielokrotne z dupy o ścianie sięgającej sklepienia które generuje opad i ta pretensjonalna, cwaniacka maniera stojąca u mnie na tej samej półce co syczący bawidamek Ten Typ Mes w białym garniturku.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: eddy_wata »

tylko laik ma jeszcze coś takiego w sobie, że w tej przeintelektualizowanej gadce i grafomańskim locie z wielokrotnymi i neologizmami jest autentyczny i charyzmatyczny, mnie bynajmniej nie męczy tak jak pezet czy eldo, którzy naprawdę kurwa wierzyłi, że będą w podręcznikach polskiego za 50 lat :lol: . W sensie, laik (podobnie jak żyto) ma mimo tego całego wysilania się jakiś dar do tego i pierwiastek naturszczyka. Taka grafomańska dusza, a nie, że liczydło.

no albo szukam kwadratowych jaj
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: 2rzyn »

Kurwa ksywa laika obok zboża
Fikoły same się odkurwiają w mieszkaniu
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: eddy_wata »

Cry me a river
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: phobos »

pezet aż tak nie męczy, eldo owszem, ale jego uważałem zawsze za B-tier rapera, gdzie S to peja, tede, a A jakieś pezety, pihy, fokusy, bisze, laiki

i wydaje mi się, że to eldoka myślał, że jego teksty będą analizowane w szkole, ale jak pezet się w takim tonie wypowiadał to beka z typa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4458
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: Kalom »

w gimbazie miałem praktykantke od polskiego co dała fragment odpowiedzialności eldoki do interpretacji, więc prawie mu się udało
:joint: [*]
Kokor
Posty: 135
Rejestracja: 21 mar 2021, 18:39

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: Kokor »

Ktoś rzucił Oxona i zgadzam się, jak byłem biały i młody to dało się go słuchać, ale teraz nie jestem w stanie wytrzymać jego głosu
dziejaszek
Posty: 244
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: dziejaszek »

eddy_wata pisze: 21 mar 2024, 18:23 pezet czy eldo, którzy naprawdę kurwa wierzyłi, że będą w podręcznikach polskiego za 50 lat :lol:

no albo szukam kwadratowych jaj
Eldo był
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6234
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: FruitOffTheWall »

z laikiem to jest taka faza ze on w rapie w pewnym momencie nie wiedział czy chce byc uliczny czy chce byc poeta. Bybzi bardzije osiedlowe>>>mliczmen


@SWN a nie sądzisz że za x lat bedzie zginać cię z żenady że słuchałeś lemika golemika? Nie jestem sajko mara
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: 8na10 »

laik uliczny raper to jest kurwa najlepszy żart na temat polskiego hh xDD
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: SWN »

FruitOffTheWall pisze: 22 mar 2024, 12:00 a nie sądzisz że za x lat bedzie zginać cię z żenady że słuchałeś lemika golemika?
To się tu wpiszę za x lat
eddy_wata pisze: 21 mar 2024, 18:23 jak pezet czy eldo, którzy naprawdę kurwa wierzyłi, że będą w podręcznikach polskiego za 50 lat
phobos pisze: 22 mar 2024, 2:33 i wydaje mi się, że to eldoka myślał, że jego teksty będą analizowane w szkole, ale jak pezet się w takim tonie wypowiadał to beka z typa
A to nie było bardziej tak, że to ówcześni fani takich raperów (Eldo, O.S.T.R., Fisz) czując się superiorami intelektualnymi ponad tym, tfu, ulicznym rapem i to oni forsowali tę tezę, a ich idole nawet niespecjalnie poruszali ten temat? Nie kojarzę ani jednej wypowiedzi w której Eldoka przedstawiałby się jako jakiegoś geniusza lirycznego, za to demotywatorów z mordą skrzypka i podpisem Ostatnia Szansa Tego Rapu d-,-b albo innych dziękujemy za to że udowadniają że można nagrywać hip-hop bez przekleństw jak firma jp!!! naoglądałem się za dzieciaka w chuj.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4112
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: Luxair »

Dwa Sławy. Boże, odpaliłem sobie niedawno "Sztosów", i straszny krindż
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6193
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: DoubleB »

8na10 pisze: 21 mar 2024, 11:02
DoubleB pisze: 21 mar 2024, 10:23 hemp gru
bluźnisz synu, wilku zajebiste linie rzuca na kluczu
żary i bilon kiedyś dla mnie topka, a po latach poprawny rap bez rewelacji. wilk najlepszy z trio, ale nie znaczy że zajebisty, bilon natomiast słychać że miał potencjał do wykorzystania bardziej swojej barwy głosu, ale mu się nie chciało. wystarczy te przyśpiewki z styl warszawskich ulic posłuchać, nieźle to brzmi. chociaż z drugiej strony może i dobrze że nic nie kombinował bo jeszcze wyszłoby więcej refrenów jak w cudownym dzieciaku
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
edenmar
Posty: 1237
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Raper którego uważałeś za zajebistego, jednak wracając po latach okazuje sie być chujowy

Post autor: edenmar »

Myślę że Laik to sam się dzisiaj śmieje z tych grafomańskich wysrywów, które generowała jego głowa dekadę temu. Kiedyś w jakimś wywiadzie mówił, że dziwi się kultowi Bybzi wśród jego fanów i sam uważa ten album za chujowy, więc pewnie z Milczmenem po latach ma podobnie, zwłaszcza że jego liryka ewoluowała i w ostatnich latach pisze znacznie bardziej precyzyjnie, a grafomańskie potworki zdarzają się mu już dość rzadko
ODPOWIEDZ