Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 8115
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: eddy_wata »

w sumie bonus ma w twarzy coś niepolskiego xD
Obrazek

a nutka nie schodzi z głośników od wczoraj, najlepszy uliczny wypust od ładnego już czasu
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
scarz
Posty: 415
Rejestracja: 09 cze 2019, 19:14

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: scarz »

2do5 pisze:To niezły prokurator
wuiru pisze: 27 sty 2024, 11:27
2do5 pisze: 27 sty 2024, 0:48 że Bonusa skazywali za 0 materiału dowodowego w postaci znalezionych przy nim narkotyków, teksty piosenek i zeznania świadka koronnego XD
a ty masz 10 lat i wierzysz w każdy farmazon, który byle kto ci nawinie?
Ja nie muszę nikomu wierzyć gościu, ale jeżeli akta sprawy są zajebane zeznaniami przestępcy, który powiedział by wszystko byle mu ukrócili wyrok, to chyba daje dość jasny obraz na sprawę
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
2008 rok, w bliżej nieokreślonym dniu, w ilościach nie mniejszych niż xddd fajnie, a gdzie dowody rzeczowe
Ty czytałeś w ogóle wrzucone przez siebie fragmenty, czy tylko powtarzasz to, co Ci myśleć o nich kazał pan raper?

Tam masz tylko przytoczone kolejne zarzuty, nie ma tam żadnych zeznań, dowodów etc. Od tego zaczyna się każdy wyrok karny - sąd oznacza osobę oskarżonego i wymienia, o co był oskarżony, nie ma to nic wspólnego z dowodami, które są wymieniane i oceniane w dalszej części wyroku poświęconej ustaleniom faktycznym.

Kawałek sam nawet ok, choć komicznie brzmi w kontekście zapewnień Bonusa o niewinności.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: 2do5 »

I to wciąż zarzuty na podstawie zeznań świadków koronnych
Spoiler
- Główne zarzuty, które tutaj padały, odnosiły się do świadków oskarżenia. Ich zeznania i wyjaśniania są spójne, logiczne, konsekwentne, w wielu miejscach wzajemnie się uzupełniają. Ujawniając organom ścigania swoją przestępczą działalność, zmuszeni byli podać dane osób, z którymi dopuścili się poszczególnych przestępstw - podkreślił jednak prokurator Marcin Wielgomas, odnosząc się do zarzutów pełnomocników rapera.

Sędzia Dagmara Pusz-Florkiewicz stwierdziła, że w sprawie Bonusa materiał dowodowy jest wystarczająco mocny do uznania jego winy. Zdaniem przewodniczącej składu sędziowskiego do udowodnienia handlu narkotykami nie jest niezbędne znalezienie substancji odurzających przy oskarżonym lub w jego mieszkaniu.

- Zdaniem sądu apelacje obrońców nie zasługiwały na uwzględnienie - podkreśliła sędzia. Jak dodała, "akurat w przypadku oskarżonego Roszczyka, w porównaniu do wszystkich pozostałych, występuje wręcz bogactwo dowodów i to dalece ze sobą spójnych oraz przekonujących".

- Trzy osoby w sposób jednolity, dobrze się uzupełniający, opowiedziały o przestępczej działalności oskarżonego - uzasadniała sędzia, zdaniem której świadkowie ci nie mieli motywacji, by pomawiać Bonusa.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/201 ... ych-ludzi/
Oczywiście z dobrego serca i bez żadnej dodatkowej motywacji. A czy rzeczywiście syn Imre był winny czy nie, tego przecież nie wiem i nie bronię tu nikogo na siłę, natomiast sama sprawa wydaje się dość mało przekonująca
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4385
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

nie ma co rozkminiac, muza jest najwazniejsza i dobrze, ze tworzy nowe rzeczy zamiast grzac puche. Byleby nie nagrywal z kasztanami
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

@2do5 trzech typow dalo spójne zeznania co do działalności bonusa, sąd przyklepał a wy dalej będziecie bronić typa xd

Co to w ogóle za teoria - kolesie dilowali wiec spokojnie mogli dostarczyć sądowi jakiegoś typa który od nich kupowal, zeby sobie skrócić wyrok, ale z jakiegoś powodu zaryzykowali, wzięli takiego bonusa który nic z nimi nie mial wspólnego i spiskowali tworzac wspolna wersję wydarzeń tylko po to żeby wsadzić akurat jego bo nie lubią jego muzyki czy whatever. Kurwa litości :damn:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
wuiru
Posty: 191
Rejestracja: 13 kwie 2020, 11:37

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: wuiru »

2do5 pisze: 27 sty 2024, 12:55 Ja nie muszę nikomu wierzyć gościu, ale jeżeli akta sprawy są zajebane zeznaniami przestępcy, który powiedział by wszystko byle mu ukrócili wyrok, to chyba daje dość jasny obraz na sprawę
chuja widziałeś a nie akta sprawy to raz, po drugie jest coś takiego jak pisemne uzasadnienie wyroku i jakbyś je zobaczyła (a nie zobaczysz) to byś wtedy mógł jakieś wnioski wyciągać a tak to wychodzisz na melepetę co za darmo broni typa bo tak ci powiedział w płaczliwym wywiadzie jak mu się paliło koło dupy
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

imre czyli węgierska wersja emeryka jak coś
nescafeklasyg
Posty: 114
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: nescafeklasyg »

No mnie też nie przekonuje za chuj ta cała gadka o niewinnym bonusie, akt nie widziałem bo mnie to nie interesuje ale do kurwy nędzy to jest polski rap drogie dzieci.Polskim raperom się nie ufa.Robienie z niego męczennika to już w ogóle potężne XD, mi się kontrolki zapaliły jak usłyszałem o zbiórce dla jego kobiety, że ona biedna, pokrzywdzona itd.Ale nikomu nie bronię wierzyć w te prawdy bonusowe.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5700
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: TdW »

Jeszcze jego syn wciągnięty w to całe pstusiarskie towarzystwo
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2367
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08
Lokalizacja: gta ulicy

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: 2do5 »

I Janusz Walczuk
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Jaayu »

ale nikt tu kurwa nie sadzi czy bonus był winny czy nie bambaryły tylko @2do5 próbuje wytłumaczyć, że skazywanie chłopa na podstawie samych zeznań jakichś kasztanów jest rodem z jakiejś jebanej japonii gdzie system sądowniczy ssie pałe i nikt tu nikogo nie broni, bo to nie jest w naszych kompetencjach kto od kogo kupował i czy kupował. w ogóle taki posting zalatuje mi staruchami zza firany też
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

No niesamowite, skazywanie na podstawie zeznań świadków przestępstwa, tylko w Polsce takie rzeczy. Co dalej, skazywanie na podstawie nagrań z monitoringu?

I ten system prawny Japonii :lol: kurwa powiedz chociaz ze wiesz o nim cos więcej niż jakas ciekawostka ktora przeczytałeś przypadkiem w internecie tydzień temu.
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 836
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: tomek5lg »

tylko zastanawia mnie czy jest sens bronić takiego typa jesli rzeczywiscie dillowal i jeszcze malolatom wciskal to gówno, dzień z zycia dillera :lol:

teraz kozak ciśnie psom to za rok dwa znowu mu coś przybiją w porozumieniu z prokuratorem
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: fromage »

Typ sobie zarabiał a ty się prujesz
Co kurwa nie wiesz co to znaczy życie rapera
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Megidox »

tomek5lg pisze: 28 sty 2024, 8:48 tylko zastanawia mnie czy jest sens bronić takiego typa jesli rzeczywiscie dillowal i jeszcze malolatom wciskal to gówno, dzień z zycia dillera :lol:

teraz kozak ciśnie psom to za rok dwa znowu mu coś przybiją w porozumieniu z prokuratorem
Problem jest ze idąc tym przykładem później każdemu można przybić cokolwiek "bo skruszony świadek tak powiedział żeby dostać mniejszy wyrok" .
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Japan
Posty: 198
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:52
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Japan »

Ja pierdole ale cringe, podwórkowe prawdy dla 16 latków
Tylko PiS
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9771
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: jajca »

Zgadza sie, ludzie bywają skazywani na podstawie zeznań świadków, a z kolei świadkom zdarza się składać fałszywe zeznania. Jest to przykre i podłe z ich strony, ale mimo wszystko nie jest to chyba az tak masowe zjawisko, zeby całkowite ignorowanie wszystkich świadków przestępstw mialo sie opłacać.
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
KomunistomPodPrad
Posty: 274
Rejestracja: 05 wrz 2019, 18:43
Lokalizacja: Carcosa

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: KomunistomPodPrad »

Polecam:
[Abstrachujac od tego co bylo potem "Nie tylko bawelne w osiedle sie pchalo..."]
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... em/wjhgb3q

Free Szad!

#Wiem ze nikogo, ale ja raczej nic od BGU juz nie kupie, plyty tez.

#
Jajca masz kozacki awatar z ta gasnica
Ostatnio zmieniony 28 sty 2024, 14:01 przez KomunistomPodPrad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 1141
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: marmolad_k2 »

Czy będzie gościnna zwrotka Dobrego Dzieciaka, czy młody woli się ograniczać do featów z kasztanami?
lygrys pisze: 09 kwie 2024, 12:47 Dla mnie jedzenie nie ma za bardzo wartości, bo jak zjesz to zaraz to wysrasz.
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3640
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: Bonus RPK - Życia weteran (24.04.2024) [Zapowiedź]

Post autor: Moltisanti »

jajca pisze: 28 sty 2024, 9:32 Zgadza sie, ludzie bywają skazywani na podstawie zeznań świadków, a z kolei świadkom zdarza się składać fałszywe zeznania. Jest to przykre i podłe z ich strony, ale mimo wszystko nie jest to chyba az tak masowe zjawisko, zeby całkowite ignorowanie wszystkich świadków przestępstw mialo sie opłacać.
Tylko mam wrażenie że wszyscy tu udają że tak nie jest (albo są na tyle glupi ze nie wiedzą) że sąd kurwa sprawdza wiarygodność świadków (tak wiem skruszeni przepcy hehe) spójność ich zeznań (tak, było ich kilku niezależnych) itp.

I tak jak mówiłem, oczywistym jest że dilerzy mają kontakt z kupcami i innymi dilerami, więc spokojnie mogli im kogoś dać na tacy, bez ryzyka że ich zeznania okaza się niespójne. Ale forumek wierzy że wykopywali tunele w więzieniach, spotykali się w jakimś mieście w Polsce i ustalali wersje wydarzen ktora nigdy nie miała miejsca tylko dlatego żeby wyjebać akurat niewinnego bonusa rpk xd
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
ODPOWIEDZ