Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 11481
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42
Lokalizacja: Wrocław

Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: 2rzyn »

Obrazek

Tracklista:

01. Nie Wracam + DJ Emesde
02. Witaj W Domu + Jahdeck, Jupik, DJ Emesde
03. Tenis Bistro
04. Mentbit + DJ Positive
05. Bity Sieka
06. Podeszwy
07. Pierwszy I Ostatni Raz + Diset, DJ Emesde
08. Nie Słuchasz
09. Tichuana + DJ Positive
10. Bez Zmian Panie Waglewski + Peerzet
11. Taki Dzień + Rebels To The Grain, Fat Matthew
12. Kupuj Polskie Rap Płyty + Jahdeck
13. Linia Ognia + Jot, Al-Fatnujah, DJ Positive
14. Rodzinny Biznes

odsłuch:
https://www.youtube.com/watch?v=zt2IE7r ... XglknIC2xu
Jose pisze: 08 lut 2026, 22:48 Dlaczego 2rzyn Królem Jest
Awatar użytkownika
bronek
FAJNOSLGWKOWICZ
Posty: 4881
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エルバフ

Re: Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: bronek »

Ale wudoe dzisiaj przypomnial plyte :bowdown: :bowdown:
przyszedłem się tu napierdalać a nie kurwa jakieś Ania powiedziała czy kurwa Klaudia
Jem pizzę, piszę teksty, teraz jestem w prime jak Szczęsny
Szacunek za bycie sobą i za wersy
Wy tak bardzo się staracie, że każdy jest pierwszy lepszy
skunks
Zbanowany
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2024, 11:27

Re: Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: skunks »

Rasmentalism to najlepszy raper w Polsce i nie ma co nawet dyskutować. Mam nadzieję że jeszcze coś nagra. Jestem turbo fanem Rasmentalismu.
Awatar użytkownika
Gawka
Posty: 773
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:37

Re: Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: Gawka »

Klasyczek
To proste - jak pójdę leżeć to w końcu odpocznę
Wiem jak to się kończy, nie jestem głupcem
Będę bogaty w kurwę! lub martwy, okaże się wkrótce
Awatar użytkownika
marmolad_k2
Posty: 6681
Rejestracja: 03 sie 2023, 11:18

Re: Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: marmolad_k2 »

skunks pisze: 23 lis 2025, 15:15 Jestem turbo fanem Rasmentalismu.
A co sądzisz o Paluchu?
saturn pisze: 10 wrz 2024, 21:56 tu jest normalne forum ślizgawka, więc zwracamy się do siebie normalnie - czasem kolego, czasem kurwo
Rymekk
Posty: 966
Rejestracja: 31 paź 2024, 16:35

Re: Rasmentalism - Dobra Muzyka Ładne Życie (2008)

Post autor: Rymekk »

Złota trójka rapera Ras obok Za Młodzi na Heroda i Maui Wowie. Pamiętam jak narobił trochę szumu tym kawałkiem niedługo przed wyjściem DMŁŻ:


Także płyta trochę klasyk, ale taki gdzie parę numerów niezbyt siedzi, zaś są takie gdzie Ment się wspina na wyżyny, a Ras pięknie leci z tematem.
ODPOWIEDZ