Video: Getzko Film Production
GFX: @manieq
Graf: Manieq
Re: Kościey
: 30 lis 2023, 16:46
autor: FruitOffTheWall
o kurwa spoko, po smutnym koscieyu i tej jego sredniej epce, ten numer zajebisty
Re: Kościey
: 19 gru 2023, 20:46
autor: kosciey
@Jose założył mi temat w dniu moich imienino-urodzin a ja nawet tego nie zauważyłem, będe płakał
Zostawiam sobie to jeszcze tutaj dla potomnych:
Muzyka: Amatowsky
Lirycs: Kościey
Cuts: DJ Qmak
Mix/master: KR1S / Oktawa Studio Nagrań
Re: Kościey
: 19 gru 2023, 20:52
autor: 8na10
no właśnie przesłuchałem, i rozkmina taka, że laikike1 w życiu nie nagrał czegoś co choćby na kilometr zbliżyłoby się lirycznie do tego "nowy szelma".
Re: Kościey
: 01 sty 2024, 11:13
autor: kosciey
Nowy track na albumie producenta $andro razem z raperem Kot Kuler - "CO TAM SZCZEKASZ?"
Re: Kościey
: 01 sty 2024, 12:23
autor: camzat
Hau hau
Re: Kościey
: 01 sty 2024, 13:04
autor: FruitOffTheWall
@kosciey co u anny p?
Re: Kościey
: 02 sty 2024, 8:20
autor: kosciey
Została starą kurwą.
Re: Kościey
: 02 sty 2024, 9:25
autor: camzat
Co to anny pe?
Re: Kościey
: 02 sty 2024, 9:34
autor: many-s
Woof Woof jak DMX
Re: Kościey
: 02 sty 2024, 23:16
autor: MalkoNTENT
Będzie git moim drugim najczęściej słuchanym utworem w 2023 na spoti. Życzyłbym sobie więcej muzyki od Andrzeja w takim klimacie.
Re: Kościey
: 02 sty 2024, 23:43
autor: CeHaTeHaCe
Będzie git moim najczęściej słuchanym utworem w 2023 na spoti. Życzyłbym sobie więcej muzyki od Andrzeja w takim klimacie.
edit: wrzuciłbym go do tematu najlepsze wejścia w bit
edit: no i git
Re: Kościey
: 03 sty 2024, 5:54
autor: camzat
Będzie git moim drugim najczęściej słuchanym utworem w 2023 na spoti. Życzyłbym sobie więcej muzyki od Andrzeja w takim klimacie.
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 13:32
autor: kosciey
Piosenka na album "Alert EP" z użytkownikiem Temzki.
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 13:36
autor: FruitOffTheWall
Kurwa Kosciey nie jest to złe ale brakuje mi ciebie w bengerowej odsłonie, śmieszkowe rzeczy nizioła są dla mnie ulubienie u ciebie. Chuja sie tam znam lecz nie proszę o epke, może jeden numer z pozytywno-hustlersko-bekowym vajbem
pozdro!
użytnik kosciey kojarzy mi sie z @Bolo ale dlaczego to nei wiem
Może reptilanie dorzucili mi kwasa w pepperoni i jestem w szoku jak marysia
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 13:46
autor: Jose
FruitOffTheWall pisze: ↑01 mar 2024, 13:36
użytnik kosciey kojarzy mi sie z Bolo ale dlaczego to nei wiem
obaj mają po 60 lat, różnica taka, że Kościey odpisuje tu, a @Bolo tylko na instagramie
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 13:58
autor: FruitOffTheWall
nie dość że na instagramie to tylko odpisuje modelkom
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 14:37
autor: kosciey
To by tłumaczyło dlaczego mi nie odpowiada na wiadomości.
Re: Kościey
: 01 mar 2024, 16:44
autor: myron
Klimat kawałka przywodzi mi na myśl utwór "Tego tu się trzymam". Przesłuchałem dwa razy i niestety więcej nie zamierzam. Dupy nie urywa.
Re: Kościey
: 05 kwie 2024, 10:02
autor: kosciey
Spontaniczna piosenka z saburrakap aus NATURA 2000 na bicie potężnego $andro. Pozdro użytkownik @manieq