Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Perfumy

Post autor: zemsta1camzata »

zuperhero pisze: 18 maja 2023, 16:44 z cyklu Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie gdyby one million został wydany przez jakąś niszową markę byłby klasykiem, moim zdaniem zapach jest serio świetny ale pół ulicy się psika to trochę przypał

+1
zemsta1camzata pisze: 18 maja 2023, 15:58 ysl l'homme
jest spoko, trzyma klasę jednocześnie nie jest jednym z tych niszowych, które jarają tylko 'koneserów' ale spodoba się większości, jedyny minus że słaba trwałość/projekcja(przynajmniej te rzuty sprzed kilku lat)

te obecne tez nei sa najwyzszych lotow (na mnie z kilka h trzyma), ale po prostu mi sie w chuj podoba i wyjebane mam w parametry ;d
yaneq pisze: 18 maja 2023, 15:42 To co polecacie do codziennego latania na mieście bez przypału
z takich mega uniwersalnych to d&g pour homme ale jak to się przewijało milion razy w temacie- latanie na mieście bez przypału to troszkie słabe określenie swojego gustu perfumowego żeby cokolwiek polecić, musiałbyś bardziej zawęzić swoje oczekiwania/preferencje, a najlepiej wybrać się do stacjonarnego douglasa i organoleptycznie sprawdzić co ci się podoba
pour homme na co dzien nie wiem czy jest odpowiednim wyborem, imo troche za ciezki zeby wbic w nim na uczelnie / do biura

poza tymi zapachami co juz padly to moge jeszcze zaproponowac do sprawdzenia hugo boss bottled, moschino forever czy ck euphoria

najlepiej to wbij do douglasa, popsikaj sie tym co tu padly plus ewentualnie jak cos innego sobie znajdziesz a potem poszukaj gdzie najtaniej na perfumehub i tam zamów
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Perfumy

Post autor: peterkurten »

U mnie od dluzszego czasu na codzien wlatuje dsquared2 wood green oraz ralph lauren deep blue, a juz tak typowo w latni skwar, ktory mam nadzieję niedługo nadejdzie to dior cologne oraz chanel allure sport, ale to tez strasznie popularne zapachy i pewnie bez propsow :(
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9685
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Perfumy

Post autor: jajca »

zemsta1camzata pisze: 19 maja 2023, 10:59 najlepiej to wbij do douglasa, popsikaj sie tym co tu padly plus ewentualnie jak cos innego sobie znajdziesz a potem poszukaj gdzie najtaniej na perfumehub i tam zamów
No tak sie robi i to jedyny sposob dla osob swiezych w temacie, ewentualnie jak jest u ciebie w miescie np. notino to tez warto wpasc poobwąchiwać bo maja troche marek nieobecnych w sephorze/douglasie (lalique chociazby)
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

Dobra, robię listę odlewek do zamówienia na latko, cytrusowe, świeże zapachy.
Pozycja nr 1 Missoni Wave - https://www.fragrantica.pl/perfumy/Miss ... 61329.html

co tam dajecie jeszcze?
Ode mnie oczywiście Voyage d'Hermes https://www.fragrantica.pl/perfumy/Herm ... -7916.html

Chciałbym dupeczce na urodzinki też pozamawiać różne dekanty ale mam mocną rozkminę, bo raz, że ja nie znam się na damskich zapachach. Dwa, ona wchodzi dopiero w zapachowy świat i tez nie ma jakichś preferencji wyrobionych. Jakieś porady, gdzie szukać wskazówek i od czego warto zacząć?
nic na potem
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4647
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Perfumy

Post autor: scam_sakawa »

zemsta1camzata pisze: 19 maja 2023, 10:59 moge jeszcze zaproponowac do sprawdzenia hugo boss bottled
Lubię full, ale nie wiem czy to czasem nie jest zapach z gatunku tych, co używa co druga osoba w autobusie do korpo i czy można się do tego głośno przyznawać.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Perfumy

Post autor: Blendzior »

Odradzam Missoni. Szczególnie przy obecnej dostepności i cenach nie ma racjonalnego powodu, dla który uzasadniał by zakup wave zamist versace pour homme. Missoni jest mocno mydlane i ma syntetyczny wydźwięk przez nadmiar sredniej jakości tonki. Versace może i ma słabsze parametry ale rekompencuje to lepszą jakością składników. Osobiscie sprzedałem dwa flakony missoni a zostawiłem sobie la rive absolute sport, które pachnie lepiej od missoni trzyma krótko a kosztuje 27zł. A jak już chcecie coś on the budget to lepiej sprawdzonego afnana turathi blue.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

ja wzialem sobie odlewke Montale Red Vetiver i dla mnie będzie kozak na lato, bo nie lubię typowych cytrusowych świeżaków.

mam na sell 10ml Perfum de Marly Shagya i 8ml Essential Parfums Divine Vanille, mi nie podeszły, ceny promocyjne :)
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

ile za oba? @emcess
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4383
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Perfumy

Post autor: kr0pka »

emcess pisze: 19 maja 2023, 13:56 Montale Red Vetiver
brzmi fajnie, ciekawy zapach i troszkę cytrusa jest. poszukam!
emcess pisze: 19 maja 2023, 13:56 10ml Perfum de Marly Shagya
Chętnie bym stestował, jeśli art nie weźmie to wrzuć cenę.
Blendzior pisze: 19 maja 2023, 13:37 Odradzam Missoni.
Przyjąłem. Zatem szukamy dalej.

Lista:
1. Montale Red Vetiver
nic na potem
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

missoni jest spoko jesli jest w cenie 120zl/100, zarowno pour homme jak i wave fajne klony odpowiednio bdc i chanel allure homme sport (imo duzo bardziej niz wspominany vph)
dopisz dg light blue ph intense, kozacki letniaczek jesli chcesz pachniec przyjemnie ale nie wyrozniac sie niczym
creed viw na lato bylby zajebisty gdyby nie cena i ujemne parametry
acqua di gio profumo rowniez spoko letniaczek tylko dosc nudny sam w sobie
dior homme cologne, tf grey vetiver i lv imagination spoko ale nie za ta cene
ysl kouros jesli nie jestes lamusem to zajebiscie siedzi w upal
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Perfumy

Post autor: Blendzior »

Jeszcze mogę od siebie polecić mało znane zapachy z Serii Aqua Fresca od Adolfo Domingueza. W cenie mniej wiecej 1zl/ml mamy w kurwe naturalnie wybrzmiewające letniaczki. Taki Citrus Cedro to lepszy Dior Homme Cologne z lepszym parametrem w śmiesznej cenie porównywalnej z Zarą Vibrant Leather Summer. Lima Tonka również bardzo fajny letniaczek z kremowym akordem wziętym z AHS. Aqua Fresca Extreme to za to bardzo fajny kokosik na ambrowej bazie cos ala cool water intense tylko mniej jebiący chemią i mniej inwazyjny. ADG Profumo nie polecam bo to ściek i strasznie go rozwodnili.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

issey miyake l eau d issey pour homme tez zajebisty letniaczek mi sie przypomnialo
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
raz
Posty: 190
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:23

Re: Perfumy

Post autor: raz »

Xerjoff erba pura i naxos polecam na lato(szczególnie ten 1)
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

naxos na lato? xD
erba pura spoko dla dupeczki
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Perfumy

Post autor: wrubel »

Blendzior pisze: 19 maja 2023, 16:08 Jeszcze mogę od siebie polecić mało znane zapachy z Serii Aqua Fresca od Adolfo Domingueza. W cenie mniej wiecej 1zl/ml mamy w kurwe naturalnie wybrzmiewające letniaczki. Taki Citrus Cedro to lepszy Dior Homme Cologne z lepszym parametrem w śmiesznej cenie porównywalnej z Zarą Vibrant Leather Summer. Lima Tonka również bardzo fajny letniaczek z kremowym akordem wziętym z AHS. Aqua Fresca Extreme to za to bardzo fajny kokosik na ambrowej bazie cos ala cool water intense tylko mniej jebiący chemią i mniej inwazyjny. ADG Profumo nie polecam bo to ściek i strasznie go rozwodnili.

no i to mi się podoba, o to chodzi, zamówiłem właśnie na testa flakonik citrus cedro, dzięki
Awatar użytkownika
kid
Posty: 1269
Rejestracja: 13 sie 2019, 20:32

Re: Perfumy

Post autor: kid »

mejson kurkdjian gentle fludity silver idzie niesamowicie swiezo i dlugo trzymi biore na lato to
Deyker
Posty: 1053
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

Ziomale, nie wiem czy dobry temat, ale ma ktoś do polecenia jakiś dobry antyperspirant, który nie brudzi ciuchów? Próbowałem kilku i na białych ciuchach mam potem pod pachami żółte ślady, a na czarnych jakieś takie chuj wie co. To może nie pachnieć w ogóle, bylebym potem nie jebał ani trochę (nie pocę się jakoś mocno fest raczej) i nie zostawiało to jebanych śladów.
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Perfumy

Post autor: emcess »

używaj blokera z ziaji

a ze zwyklych to te wszystkie które mówią, że nie zostawiają śladów to raczej nie zostawiają, jakieś nivea black&white itp
Obrazek jebac kiboli
Deyker
Posty: 1053
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Perfumy

Post autor: Deyker »

A te blokery to nie jest jakoś niezdrowe?
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Perfumy

Post autor: zuperhero »

tabsy tak, kulka pod pachę nie ma tragedii, warto jeśli przestanie od ciebie jebać
ODPOWIEDZ