Perfumy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Perfumy

Post autor: Godhand »

I Beach Hut lato.
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Perfumy

Post autor: Blendzior »

Żeby beach huta latem dymac to trzeba mieć jakąś tam tolerke. Przecież to jest ciężki skurwysyn.
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1404
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Perfumy

Post autor: ffeee »

Versace Dylan Blue całkiem przyjemne :cool:
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Perfumy

Post autor: hwjsk »

wracając do Maison Margiela to Coffee Break niedoceniany zapach, chyba najbardziej użyteczny zapach na codzień z seta próbek, na taki pochmurno-deszczowy dzień jak dziś pasuje jak ulał. Bym powiedział, że taka lżejsza wersja By The Fireplace. Imo:
-By the fireplace- impreska rodzinna/przyjacielska w zimie
-Jazz Club - Tinder randka
-Coffee Break - na wiosenno-letnio-jesienne dni gorszej pogody
-Bubble Bath - świeży ale sztuczny, do łóżka do spania dobry
-Lazy Sunday Morning - jak w nazwie zapachu, na codzień średnio pasuje bo bardzo relaksuje i nie pasuje do robienia ruchów
-Beach Walk i Sail Day - lekkie świeże nieinwazyjne, idealne na słoneczny dzień wiosna-lato, ale ledwo czuć
-Autumn Vibes - CIEKAWY zapach, ale troche dziwnie pachnieć glonami niemniej jak ktoś ma dużo hajcu to fajnie mieć w kolekcji chyba, na takie deszczowe dni też fajny jak chcemy porobic se cos kreatywnego
-Springtime in a park i Under the lemon trees - dla pozytywnych kobiet świrusek

Nie spodziewalem sie tego ale zdecydowanie kupię Coffee Break na tą polską szaroburą codzienność, jazz club też wjedzie w jakiejś małej objętości, okazyjnie ale szał pał ten zapach, jeszcze trzeba mi coś świeżego lekkiego na letnie dni, tu maison margiela za lekkie imo także jakby ktoś jakieś rekomendacje to chętnie przyjme
Invictur Elixir fajny też, taki maijnstrimowy i chyba dołączy w małej ilości jako zamiennik innego typu z Jazz Clubem

taka moja recenzja kogos z zerowa wiedza perfumiarska pozdrawiam
Awatar użytkownika
sZp
Posty: 225
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:23

Re: Perfumy

Post autor: sZp »

z letniaczków dla mnie missoni wave sztos
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

najlepszy z margieli byl at the barber's ale juz jest wycofana, tez plaski i z chujowymi parametrami jak wszystkie z tej linii ale najfajniejszy i meski powtarzam meski

podbijam propsy dla missoni wave, fajny klon chanel allure homme sport
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Perfumy

Post autor: yaneq »

Uparłem się na jakiś zapach paco rabanne i teraz pytanie One milion czy Invictus i czy celować w edt czy edp?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

w czolo sie jebnij i kup cos co nie jest dla sebkow z energy w katowicach albo dla pedalow, a jak juz musisz to one million parfum
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Perfumy

Post autor: yaneq »

:lol:

Ty no serio to jest aż tak chujowe?
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

nom
znaki
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Perfumy

Post autor: hwjsk »

tylko ze jak random laska ma wybrac ktory najladniejszy to i tak wybierze one million albo invictusa a nie jakies zapachy dla alternatywków
a domyslam sie ze o laski sie rozchodzi skoro bierzesz je wgl pod uwage

z invictusów to elixir najladniejszy jak testowalem w douglasie i nie wiem czy jest w ogole edt
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

ale laski sie nie znaja na tym, dla nich wystarczy zebys wygladal jak czlowiek i pachnial (tzn zebys zajebal overspraya albo sie spsikal czyms z pojebanymi parametrami) czyms innym niz pot albo joop homme zeby wylapac komplement

chyba ze laska jest tzw kumata w temacie perfum to jeszcze cie moze zbesztac za diora sauvage i one milliona
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Perfumy

Post autor: oldschool »

One Million gówno, kupiłem ponad rok temu i użyłem 3 razy, bo za każdym razem mam ładniejsze perfumy do wyboru.
yaneq
Posty: 3492
Rejestracja: 24 kwie 2019, 21:51

Re: Perfumy

Post autor: yaneq »

To co polecacie do codziennego latania na mieście bez przypału
...a to jest nasze przeznaczenie, że stoimy na szpicy...
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Perfumy

Post autor: zemsta1camzata »

ysl l'homme
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Perfumy

Post autor: ART »

zalezy
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Perfumy

Post autor: zuperhero »

z cyklu Niepopularne/kontrowersyjne zdanie o polskim rapie gdyby one million został wydany przez jakąś niszową markę byłby klasykiem, moim zdaniem zapach jest serio świetny ale pół ulicy się psika to trochę przypał
zemsta1camzata pisze: 18 maja 2023, 15:58 ysl l'homme
jest spoko, trzyma klasę jednocześnie nie jest jednym z tych niszowych, które jarają tylko 'koneserów' ale spodoba się większości, jedyny minus że słaba trwałość/projekcja(przynajmniej te rzuty sprzed kilku lat)
yaneq pisze: 18 maja 2023, 15:42 To co polecacie do codziennego latania na mieście bez przypału
z takich mega uniwersalnych to d&g pour homme ale jak to się przewijało milion razy w temacie- latanie na mieście bez przypału to troszkie słabe określenie swojego gustu perfumowego żeby cokolwiek polecić, musiałbyś bardziej zawęzić swoje oczekiwania/preferencje, a najlepiej wybrać się do stacjonarnego douglasa i organoleptycznie sprawdzić co ci się podoba
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Perfumy

Post autor: Finesta »

Prada L'Homme i Armani Eau de Cèdre
Blendzior
Posty: 271
Rejestracja: 29 sie 2021, 23:09

Re: Perfumy

Post autor: Blendzior »

Do codziennego latania po mieście bez przypału idealnie nada sie zapach uwiwersalny co go możesz bez lipy zajebac zima czy latem. Z najtańszych poledam moschino uomo, mydlany zapach bardzo dobrej jakosci. Tester 125ml do dostania za mniej niz 100zl. Z tych trochę droższych to kenzo homme eau de parfum i bois imperial. Obydwa są całoroczne obydwa mają potężne parametry i obydwa sa w bardzo dobrej cenie jak za to co oferują a przy tym sa cały czas dość rzadko spotykane i unikatowe. Jeśli chcesz coś słodszego żeby zajebac na chłodniejsze wieczory to moschino toy boy też jest spoko, ale tutaj w ciemno nie polecam bo to unisex o dosc prominentnej nucie róży, która poza arabskim kręgiem kulturowym ma raczej damskie konotacje. A jeśli masz do wydania więcej (czyli jakieś 1k +/- o amouage reflection tez polecam. Co do plucia na invictusy czy 1 miliony to sa to bardzo dobre kompozycje, które sa ofiarami własnego sukcesu. 1 milion to bardzo szeroka linia gdzie wiele flankerow takich jak Lucky privee czy parfum to bardzo doceniane wśród entuzjastow kompozycje. Nad invictusem sie juz tak nie będę rozpływał bo sa od niego lepsze zapachy w tym stylu a często w niższej cenie (rasasi hawas, rue broca ginza).
AseOne
Posty: 212
Rejestracja: 16 sie 2021, 9:08

Re: Perfumy

Post autor: AseOne »

sZp pisze: 17 maja 2023, 21:23 z letniaczków dla mnie missoni wave sztos
Ładny zapach, ale u mnie średnio trzyma
ODPOWIEDZ