[film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

ale ty czaisz, że łach jest darty z rozemocjowanych cipeczek, które łykają łzawą narrację? chyba niebardzo świrze xD
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: clockers »

jeśli ty łzawą narracją nazywasz rzeczywistość, w której bezbronni i nieagresywni ludzie są ofiarami nieuzasadnionej przemocy pograniczników łamiących prawo, a ludzi którzy się tym przejmują i temu sprzeciwiają rozemocjonowanymi cipeczkami, to znowu świadczy o tobie i świadczy bardzo chujowo w mojej opinii. a że większość prawactwa reprezentuje taką właśnie wrażliwość, to co ja poradzę.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: Groszek »

To dlaczego cockers oni się nie osiedlą w Białorusi? Tam nie ma wojny
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

clockers pisze: 13 paź 2023, 12:53 jeśli ty łzawą narracją nazywasz rzeczywistość, w której bezbronni i nieagresywni ludzie są ofiarami nieuzasadnionej przemocy pograniczników łamiących prawo, a ludzi którzy się tym przejmują i temu sprzeciwiają rozemocjonowanymi cipeczkami, to znowu świadczy o tobie i świadczy bardzo chujowo w mojej opinii. a że większość prawactwa reprezentuje taką właśnie wrażliwość, to co ja poradzę.
byku ale jaką "rzeczywistość" xD to jest naciągnięte do granic możliwości, poszedłeś na film sci-fi luźno bazujący na faktach i wbijasz mnie moralizować normalnie jak jakiś katol z biblią w ręku u fryzjera że jak zetnę włosy to utracę siłę jak samson
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Bisclavret
Posty: 3393
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: Bisclavret »

No co ty mordo, przecież aktywiści mówią że tak było, jaki mieliby interes w tym żeby kłamać???
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

Bali się mówić? Bo po scenie z rozbitym termosem nietrudno zidentyfikować, kto wam o tym powiedział. Sprawca wie, kto był świadkiem tej sytuacji.

Gabriela: Tak, wie, ale wtedy sam musiałby się wsypać, że to on dał człowiekowi wypić szkło, więc milczy. Miałam obawy co do tej sceny, bo jak mówisz, jest bardzo charakterystyczna, szczegółowa i nie wymyślisz czegoś takiego, chyba że to zobaczysz na własne oczy. Ale o ile mi wiadomo, świadek, póki co, jest bezpieczny.
ehh przejebane, nigdy nie dowiemy się prawdy przez reżim, ciekawe jak to było ze scenarzystami piły i czy jigsaw naprawdę zabijał, bo przecież żaden scenarzysta by czegoś takiego nie wymyślił
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: clockers »

nie no w ogóle to jest spisek lewactwa, nikt tam nie umarł, nie było żadnych kobiet w ciąży, schorowanych starców ani odwodnionych, wygłodzonych dzieci, a jeśli jakieś pojedyczne przypadki się trafiły, to byli odrazu ratowani przez polskich pograniczników, opatrywani przez wojskowe służby medyczne, obdarowywani chlebem i solą i zawożeni do miejsca gdzie mogą się ogrzać, napić i złożyc wniosek o azyl. a ten stan wyjątkowy i zakaz wjazdu dla mediów, to tylko dla ich bezpieczeństwa, tak było nie zmyślam
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

jeszcze jakaś wymyślona bitwa była
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
wujot
ave
Posty: 10395
Rejestracja: 02 wrz 2020, 11:15

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: wujot »

A nie pomyślałeś clockers żeby pomóc tym biednym syryjczykom koczującym przy granicy polskiej po stronie słowackiej w okolicach Zwardonia? Granica w tym miejscu też jest na ten moment zamknięta, stoją żołnierze i inne służby pilnując, żeby nikt nie proszony się nie prześlizgnął. Większość młodych facetów, ale są też małe dzieci z kobietami. A może to nie jest taki fajny temat jak dymy na granicy bialoruskiej
Słowacy ich wpuścili i nic z nimi nie mogą zrobić, bo do Polski ich przerzucić nie mogą, zawrócić też nie mogą, a oni zdeterminowani chcą do Niemiec
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: clockers »

Groszek pisze: 13 paź 2023, 13:02 To dlaczego cockers oni się nie osiedlą w Białorusi? Tam nie ma wojny
WSA w Warszawie podkreślił, że w takich sprawach powinna także zostać wnikliwie zbadana sytuacja faktyczna na pograniczu polsko-białoruskim. W ocenie sądu biorąc pod uwagę ogólnodostępne informacje na temat braku możliwości przemieszczania się cudzoziemców w głąb terytorium Białorusi i przetrzymywania ich przez funkcjonariuszy sił wojskowych Białorusi, istniała konieczność przeprowadzenia rzetelnego postępowania dowodowego celem wykluczenia, że nakazanie opuszczenia terytorium RP i natychmiastowe wykonanie zaskarżonego postanowienia nie narusza prawa do życia oraz wolności od tortur, innego nieludzkiego lub poniżającego traktowania cudzoziemca.

Sąd przypomniał, że w takiej sprawie nie ma znaczenia czy cudzoziemiec legalnie wjechał na terytorium Białorusi, bowiem nawet osoby, które legalnie wjechały na Białoruś mogą mieć ograniczone możliwości powrotu w głąb Białorusi, a tym samym mogą być zmuszone do przebywania „w ekstremalnych warunkach, naruszających ludzką godność, stanowiących zagrożenie dla życia i zdrowia.”
poza tym to chyba racjonalne, że chcą dostać się do kraju, w którym ich prawa będą respektowane, w którym nie będą narażeni na żadną dyskryminację, w którym będą mieli największe wsparcie państwa i będą mogli w poczuciu bezpieczeństwa układać sobie jakoś życie. ja bym w takiej sytuacji raczej wybrał np. Niemcy zamiast Białorusi, a Ty?
peterkurten
Posty: 875
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: peterkurten »

Czyli będzie sequel zielonej granicy, Agnieszka Holland lubi to
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: Groszek »

To przerzuć im siekiere mlotek i śrubki i niech sobie budują domy i jedzą maliny, wszyscy tam mają iphony niech se wygoogluja jak, no chyba że potrafią tylko z piasku i gówna to im przemyć piasek
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: clockers »

XDDD
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8667
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: 2rzyn »

Kto ponosi wine za te kobiety z przekrconymi nogami i wyglodniale dzieci?

a) mężowie i ojcowie spierdoleni którzy je tam przytargali ,sami będac zajeci napierdalaniem kamlotami w straż graniczną

b) bialoruskie kurwy ktore je tam zaprosily same nie chcac ich u siebie zatrzymac

c) broniąca swoich granic Polska


A jak chca spierdalac do niemiec to niech sobie znajda inna droge kurwa a nie z buciorami na polskie salony.

W ogole co za debile tam zyja. W tych ich ajfonach nigdzie nie bylo info ze Polska nie ma zamiaru wpuszczac ich ciapatych mord?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 2174
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: Mietek »

Kurwa teraz się zorientowałem czego dotyczy tytuł zielona granica XDD To jest serio film o tym, że mieliśmy wpuścić tych ludzi z granicy?
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

to film o tym, że młode byczki pogoniły swoich rodaków z dala od przejścia granicznego i teraz muszą przedostać się na nielegalu, bo legalna droga jest zablokowana przez swoich ziomków, udowodnijcie, że tak nie było, spadam na browar :joint:
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
clockers
Posty: 5425
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:32

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: clockers »

Mietek pisze: 13 paź 2023, 16:08 Kurwa teraz się zorientowałem czego dotyczy tytuł zielona granica XDD To jest serio film o tym, że mieliśmy wpuścić tych ludzi z granicy?
może zadaj sobie chociaż odrobinę trudu i poczytaj recenzje, opisy, to się dowiesz o czym jest
Awatar użytkownika
YKCUL
Posty: 2863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:07
Lokalizacja: Legalizacja

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: YKCUL »

clockers pisze: 13 paź 2023, 8:59 prawo międzynarodowe, konwencje genewską, jakąś kartę praw podstawowych
Mordo to wstrząsające co mówisz, nie wiedziałem o tym, na pewno przeciw PiSowi toczą się sprawy w sądzie unii europejskiej w sprawie łamania praw człowieka i konwencji genewskiej, albo PiS był oskarżony w trybunale ONZ przez jakieś poważne i wiarygodne państwo no bo przecież nie tylko Białoruś to widziała
Ostatnio zmieniony 13 paź 2023, 17:03 przez YKCUL, łącznie zmieniany 1 raz.
NOWY FORUM ŚLI**
TYLKO NIE RAPOWY
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20654
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: phobos »

przez ten film pewnie oskarży nas o to Izrael
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2165
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: [film] Zielona Granica (2023) Agnieszka Holland

Post autor: Wtn »

Ale z ciebie choroba @clockers, obrzydliwy jesteś :what:
ODPOWIEDZ