SB Maffija - Hotel Maffija 3

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: SiNi »

@xxxkawo Kukon nawijał do różnych gatunkowo biciorów, ale Tobie chyba chodzi o oldschoolowe brzmienie, Boom bap.
ungula
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2022, 1:04

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: ungula »

Fukaj położył REFREN na oldschoolowy bit i jaki on MA OLDSCHOOL DAWNYCH LAT kurde no on ma esse chyba;d
Rivaldo jak w tym kawałku fana vnma
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: RIVALDO111 »

@ungula

Fukaj to jedyny raper z mainstreamu którego słucham wszystkie kawałki jakie wypuści w karierze, więc mogę być nieobiektywny.

Słucham go już od debiutującego kawałka Trademark gdy był w podziemiu.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4390
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: Piters »

O kurwa, ale dali, coś czego potrzebowałem o tym nie wiedząc

No i wycięcie Deysa z wersji yt :lol:

Ale Koldi chujowy
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: RIVALDO111 »

Przeczytałem zwrotkę Deysa. No i dosyć ciekawa sytuacja. To chyba na tyle Deysa w SBM :joint: :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: Kalom »

Solar to jednak jebany geniusz :bowdown: nasciagal takich kurwa kasztanów do tej sbmafi, że tomb brzmi przy nich jak pierdolony mistrz rap gry i już nikt się go nie czepia, że marniak albo że z bitów wypada
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Moltisanti
Posty: 3639
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:11

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: Moltisanti »

"Pamiętam porod trapu przeżyjmy go jeszcze raz" Te wersy pod ten bit nawinięte przez tego żelka to największe złoto tej płyty :lol:
Łąsą pisze: 31 gru 2020, 19:13 prędzej nastąpi zmiana systemu monetarnego niż stopy wrócą do poziomu 3-4%
Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: loco »

Przecież Deys celowo usunięty z yt, że niby znów go wyjebali za powiązania z sukienką (zwrotka) i jest to nawiązanie do poprzedniej akcji
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
NEGRO
Posty: 1483
Rejestracja: 27 lip 2019, 14:59

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: NEGRO »

ale najebali tych numerow co 5 minut
Awatar użytkownika
CL500
Posty: 932
Rejestracja: 01 gru 2022, 10:24
Lokalizacja: Szczecin

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: CL500 »

Ten numer całkiem spoko, wjazd Bonsona jak za najlepszych czasów, refren mocno wpada w ucho. Tak jak Czarny napisał, ładnie grają na sentymentach.
MalinowyJogurt 2
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: RIVALDO111 »

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
Archie
Posty: 255
Rejestracja: 29 kwie 2019, 3:05

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: Archie »

Jak narazie to wyglada, że tylko z tego Michała Anioła coś będzie. Taki jednoosobowy Kacperczyk poszerzajacy im spektrum wytwórni w tym samym kierunku co braciaki.

Teraz SBM powinno dobrze posmarować Bonsonowi, żeby wymiksował się z Def Jamu i u nich wydawał. Idealnie pasuje ze względu na granie na sentymencie i przede wszystkim dostarcza swoim wizerunkiem i rapem to czego tej wytwórni brakuje. Deysa też mogliby reaktywować, choć tu temat cięższy.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."
Awatar użytkownika
mrace
Posty: 13
Rejestracja: 01 gru 2022, 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: mrace »

loco pisze: 06 cze 2023, 9:47 Przecież Deys celowo usunięty z yt, że niby znów go wyjebali za powiązania z sukienką (zwrotka) i jest to nawiązanie do poprzedniej akcji
Fragment wypowiedzi Deysa ze story na IG:
Tym razem tylko na Spotify. Niestety musiałem wracać po jednym dniu do Krakowa. Zwrotka została dokończona dopiero po kręceniu klipu.
Czyli wychodzi na to, że brak zwrotki jednak nie był żartem nawiązującym do afery, szkoda :cry: :cry: .
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: RIVALDO111 »

Spolier alert- Bambi zjechała na Hotel.

Dodano po 1 godzinie 16 minutach 53 sekundach:
Po prostu Kajtek na story wrzucił jak niektórzy rozdają swoje Złote czy platynowe płyty fanom , to chłopak i dziewczyna aż się popłakali.

Cholernie mocny fanbase mają te ,,rapery"

A my tu bekę ciśniemy jak można tego słuchać.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9766
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: jajca »

przeciez ty jestes ich najwiekszym psychofanem, normalni ludzie maja wyjebane jaja
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: RIVALDO111 »

:what: ja psychofanem? Oprócz płyty Fukaja Chaos , nie przesłuchalem żadnej rapowej płyty ostatnich 20 lat. Dopiero od góra 3 lat wiem co to jest SBM ,Taco czy Que, bo z rapu odszedłem gdy znudził mi się Peja. I siedziałem w angielskim popie i techno i Linkiem Park całe życie. :joint:

Tylko znudziły mi się te rynki i po kilkudziesięciu latach wróciłem na polską scenę. Dlatego też założyłem konto na ślizgawce.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2023, 15:00 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
teeteeries
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2021, 6:13

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: teeteeries »

A jak już się tak ze wszystkimi godzą, to może i Mar wpadnie?
Awatar użytkownika
F88G
Posty: 512
Rejestracja: 25 cze 2021, 17:37

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: F88G »

na szczescie ani deysik ani laik nie potrzebują obecnie SB, w porównaniu do takiego Tomba niestety. Ale kto wie, może kiedyś.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: oyama »

mowi sie trudno mogloby byc dojebanym traczkiem, gdyby koldas z tombem zostali wycieci. A ten numer na drugi koniec swiata to podjebka z USA, bo brzmi jeden do jednego jak jakas nuta z kanalu Astari, ale nie moge sobie przypomniec jaki to trakulec :)
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2227
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: SB Maffija - Hotel Maffija 3

Post autor: SiNi »

@RIVALDO111

Już się nie ośmieszaj, żebyś Ty jeszcze techno kiedykolwiek słyszał i wiedział co to pop o rapie nawet nie wspomnę.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2023, 16:57 przez SiNi, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ