Szaran

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Szaran

Post autor: RIVALDO111 »





Ostatnio zmieniony 27 sie 2023, 19:03 przez RIVALDO111, łącznie zmieniany 1 raz.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Szaran

Post autor: ART »

sliczny jest
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Szaran

Post autor: RIVALDO111 »

ART pisze: 01 cze 2023, 18:42sliczny jest
Nawet ma swoja Ruskiefajki w teledysku :cool:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Szaran

Post autor: RIVALDO111 »

oficjalnie SBM ogłosiło na swoim Festiwalu, ze dostał kontrakt.

Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: Szaran

Post autor: mario995 »

Jak Szaran to tylko
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szaran

Post autor: edenmar »

Muszą się tam jakoś ratować po odejściu Maty. Na tle tego, co mają w katalogu, nie wypada najgorzej. Zobaczymy, czy będzie miał na tyle charyzmy i pomysłu na siebie, żeby nie rozpłynąć się pośród podobnych do siebie bezpłciowych raperów, gwiazdek jednego sezonu i tiktokowych refrenów
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Szaran

Post autor: RIVALDO111 »

edenmar pisze: 27 sie 2023, 21:04 Muszą się tam jakoś ratować po odejściu Maty. Na tle tego, co mają w katalogu, nie wypada najgorzej. Zobaczymy, czy będzie miał na tyle charyzmy i pomysłu na siebie, żeby nie rozpłynąć się pośród podobnych do siebie bezpłciowych raperów, gwiazdek jednego sezonu i tiktokowych refrenów
Z Po prostu Kajtek ,Bryan i Michał Anioł ma najwięcej
obserwujących mimo że był najmniej popularny z tej 4.

Ogólnie Solarowi nikt z tej 4 szybko nie wybuchł. I ciekawe czy kiedykolwiek ktoś mocno wybuchnie


Właśnie Szaran z tej 4 wydaje się takim najbardziej do boostu.

Do tego po odejściu Matczaka trochę będzie robić za jego klona fizycznie.
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
edenmar
Posty: 1200
Rejestracja: 30 lip 2019, 1:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szaran

Post autor: edenmar »

Czy za klona Maty to nie wiem, nie powiedziałbym. Raczej takiego Maty po mocnym upgradzie, bo chłopaczek ma taki zawadiacki, łobuzerski look, który może być dobrym wabikiem na potencjalne fanki, a Matczak to ma look przejaranej ciapy. W ogóle, może ja nie wszystkich z tej menażerii Solara kojarzę z twarzy, ale odnoszę jakieś dziwne wrażenie, że większość tych gości ma wizerunki miękkich pizdeczek. No, wyłączając Teoembe i Białasa, bo to akurat rasowe patusy z osiedla, ale też stara gwardia. No ale nikt mi nie wmówi, że jakiś kurwa Janusz Walczuk czy Nypel to są współczesne wzorce męskości, gęby, które młode Julki chcą oglądać na billboardach, a córce koleżanki twojej starej na samą myśl o tych przystojniakach miękną kolana. No kurwa no nie.
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Szaran

Post autor: RIVALDO111 »

edenmar pisze: 28 sie 2023, 0:11 No ale nikt mi nie wmówi, że jakiś kurwa Janusz Walczuk czy Nypel to są współczesne wzorce męskości, gęby, które młode Julki chcą oglądać na billboardach, a córce koleżanki twojej starej na samą myśl o tych przystojniakach miękną kolana. No kurwa no nie.

Ale właśnie tak kolego wyglądaja dziś obiekty westchnień Julek - Mata ,Blonskie,Dubiele ,Justin Bieber,Kinny Zimmery

To już nie jest to co było kiedyś. Byłem kiedyś na insta Nypla to nawet tam były wpisy że ,,kocham Cię , umówisz się " itp.


Kto tak naprawdę jest dziś mega męski co ma 20 parę lat w mainstreamie oprócz może 29 letniego Kizo. Nikt.


Widziałeś nowe nabytki mainstreamu Asstera czy Rusine?

Dziś takie Nyple,Rusiny i Matczaki to kanon piękna Julek , więc po co Białas ma szukać ,,męskich" graczy.

Weź sobie zobacz dziś mocno zasiegowego Mortalcia czy Qry.


Tak jak kiedyś pisałem obecnie to czas przegrywow którzy są dziś gwiazdkami Julek. Dziś wszyscy wyżej wymienieni 15 lat temu dostaliby przekopke na korytarzu , ale dziś to już inne czasy i to oni rozdają karty.



Dzisiejszy 20 letni Chada czy Peja nie dałby rady podbić Julek to musi być właśnie tak sweet boy Nypel. Takie czasy...

Dlatego świat ciotowateje i to każdy kumaty od dawna wie. Dobrze to widać na tych kartach freaków jakie tam ananasy latają :rotfl:

A potem patrzę na taką ciotkę a lektor mi mówi ,,idol dzieci z YouTube, twicha czy innego tik toka"

Przecież kiedyś te Xayoo,Nitry czy Franie to by stały na bramkę za kare na w-f a teraz gwiazdy Freaków :rotfl:
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
zerosev3n
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2023, 13:21

Re: Szaran

Post autor: zerosev3n »

Spoko mu ta epka wyszła, Emerytki i Uszyty na nowo to numery, które najbardziej przypadły mi do gustu. Na Hotelu się dobrze pokazał i fajnie, że dostał ten kontrakt bo świat się o nim dowie, może troszkę więcej charyzmy w głosie ale to się wyrobi przez lata.
Przyznając rację przedmówcom - faktycznie mam wrażenie że poprzednicy wybuchali szybciej, ale to się może teraz tyczyć ogólnie całej rapgry. No chyba, że mówimy o wybijaniu się na głupocie hehe
RIVALDO111
Zbanowany
Posty: 3829
Rejestracja: 18 sty 2022, 0:51

Re: Szaran

Post autor: RIVALDO111 »

zerosev3n pisze: 28 sie 2023, 12:55 Przyznając rację przedmówcom - faktycznie mam wrażenie że poprzednicy wybuchali szybciej, ale to się może teraz tyczyć ogólnie całej rapgry. No chyba, że mówimy o wybijaniu się na głupocie hehe

To też dlatego że ostatni SBM starter nie miał wielkiej gwiazdy. Niby podpisali Kajtka i Bryana ale oni tak szczerze nie wybuchli tylko wzięli ich trochę z braku laku

Kajtek ma tylko 6 tysięcy obserwujących na insta/!!!!/.
Ciekawe czy płyta coś zmieni czy to będzie taki nowy Moli.



Pierwszy teledysk jako oficjalny członek SBM
Siedzimy już nad tym trzy lata, bo obłęd to dar, a nie kara,Mówią nam jak mamy latać, ja wolałbym spotkać Ikara,Szczęście to tylko przywilej, szczęście to tylko na chwilę, szczęście cię zgubi,udusi,zabije i minie ,A w trakcie się wije jak żmije i gnije.
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 5941
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Szaran

Post autor: DoubleB »

mario995 pisze: 27 sie 2023, 19:06 Jak Szaran to tylko
volkswagen
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3742
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Szaran

Post autor: Bryx Fenrir »

Wygląda jak Milu, albo to Milu wygląda jak on, nie wiem. Natomiast muzycznie w miarę to się broni. Ciężko oceniać mi po jednym numerze danego rapera, bo pierwszy raz o nim słyszę, natomiast trzyma się ładnie w bicie (inna sprawa, że to type beat x2000), tekstowo tak średnio, natomiast jest w tym coś takiego, że ciężko po jednym numerze powiedzieć 'chujowe'. Czekam na więcej
Popi
Posty: 263
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Szaran

Post autor: Popi »

To chyba ryzykowne do wytwórni przyjmować kogoś kto się wyróżnia i dla tego teraz taki atak klonów. Jak on tańczy na tych klipach wgl XD :bag:
Popi.jaku
ODPOWIEDZ