Benito - IMMORTALE (2023)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Awatar użytkownika
Gawka
Posty: 470
Rejestracja: 01 lis 2019, 20:37

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: Gawka »

eddy_wata pisze: 16 mar 2023, 17:02 choć nie jestem dobry w szachy no to dama konia bije
to samo, od razu wyłączyłem, poziomy żenady wysokie.
To proste - jak pójdę leżeć to w końcu odpocznę
Wiem jak to się kończy, nie jestem głupcem
Będę bogaty w kurwę! lub martwy, okaże się wkrótce
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

obczaiłem snippet na insta i Benito brzmi na nim jak typowy bezjajeczny raper a ten wers co edas zapodał odebrał mi wszystkie chęci na sprawdzenie tego traka bo brzmiał na tej zapowiedzi tragikurwacznie
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: SWN »

Wpadnę czasem do tematu o Tuzzie, teraz wyskoczył mi na głównej ten Benito i czytając ostatnie posty czuję taką dziwną, hejterską, zawistną satysfakcję, bo pamiętam moje myśli sprzed dwóch-trzech sezonów, gdzie ich projekty lądowały w topce ślizgerów, single były zasypywane bowdownami, a ja drapałem się po głowie, bo IMO ich warsztat nie drgnął ani o metr.
Spoiler
SWN pisze: 14 mar 2020, 18:09 Namnażanie tych chujowych wordplayów opartych na podobnie brzmiących wyrazach kojarzy mi się z wczesnym VNMem machającym łapami w beanie Prosto, Filipkiem tłumaczącym swoje wersy na rapgeniusie albo złotą epoką polskich raperów wertujących podręcznik mitologii Parandowskiego, żeby na co drugim feacie błyszczeć porównaniami z serii #im14andthatsdeep. Gatti gatti gatti gatti gatti, szybkie giry mam po co mi Bugatti stoi dla mnie na jednej półce z siusiakami i wychodzeniozpizdy-izmami Young Igiego.
SWN pisze: 29 maja 2019, 9:50 Przy pierwszych kilku kawałkach (gdzieś tak do A&M) sam się jarałem i myślałem 'o kurwa, skąd oni się wzięli', a potem zacząłem usypiać na każdym kolejnym tracku, bo ile można słuchać tego wymieniania włoskich potraw, rapowania jaki drink się pije i to w sumie wszystko, pomieszane z ad-libami na przesadzonym autotune.
Minęło dużo czasu, chłopaki pomnożyli fanbase i zawartość portfeli, ale podpisałbym się pod tym wtedy jak i dziś - większość gier słownych wypada karykaturalnie, i tak prosta formuła na hitowość numerów dawno się wyczerpała, z perspektywy czasu mógłbym śmiało rzucić take, że pierwsze skrzypce w całej ich dyskografii robi produkcja, bo zarówno Benito jak i Ricci rzuceni na szerokie wody nagrania oderwanego od Tuzzy longplayu utoną i kurewsko zdziwię się, jeśli będzie inaczej.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

wers o damie i koniu przewybitny
reszta takie se, może być nawet
Awatar użytkownika
Bryx Fenrir
Posty: 3747
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:22

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: Bryx Fenrir »

Bardzo fajny kawałek, ale zdecydowanie najlepiej wszedł mi Kukon, ten gracz ma w sobie coś naprawdę dobrego jeśli chodzi o rodzimy rap
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: Holden »

Kozak numer i o dziwo wszyscy dali rade. nawet frosti
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1436
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: marco_pantani »

SWN pisze: 16 mar 2023, 18:01 Wpadnę czasem do tematu o Tuzzie, teraz wyskoczył mi na głównej ten Benito i czytając ostatnie posty czuję taką dziwną, hejterską, zawistną satysfakcję, bo pamiętam moje myśli sprzed dwóch-trzech sezonów, gdzie ich projekty lądowały w topce ślizgerów, single były zasypywane bowdownami, a ja drapałem się po głowie, bo IMO ich warsztat nie drgnął ani o metr.
Spoiler
SWN pisze: 14 mar 2020, 18:09 Namnażanie tych chujowych wordplayów opartych na podobnie brzmiących wyrazach kojarzy mi się z wczesnym VNMem machającym łapami w beanie Prosto, Filipkiem tłumaczącym swoje wersy na rapgeniusie albo złotą epoką polskich raperów wertujących podręcznik mitologii Parandowskiego, żeby na co drugim feacie błyszczeć porównaniami z serii #im14andthatsdeep. Gatti gatti gatti gatti gatti, szybkie giry mam po co mi Bugatti stoi dla mnie na jednej półce z siusiakami i wychodzeniozpizdy-izmami Young Igiego.
SWN pisze: 29 maja 2019, 9:50 Przy pierwszych kilku kawałkach (gdzieś tak do A&M) sam się jarałem i myślałem 'o kurwa, skąd oni się wzięli', a potem zacząłem usypiać na każdym kolejnym tracku, bo ile można słuchać tego wymieniania włoskich potraw, rapowania jaki drink się pije i to w sumie wszystko, pomieszane z ad-libami na przesadzonym autotune.
Minęło dużo czasu, chłopaki pomnożyli fanbase i zawartość portfeli, ale podpisałbym się pod tym wtedy jak i dziś - większość gier słownych wypada karykaturalnie, i tak prosta formuła na hitowość numerów dawno się wyczerpała, z perspektywy czasu mógłbym śmiało rzucić take, że pierwsze skrzypce w całej ich dyskografii robi produkcja, bo zarówno Benito jak i Ricci rzuceni na szerokie wody nagrania oderwanego od Tuzzy longplayu utoną i kurewsko zdziwię się, jeśli będzie inaczej.
ja jak skumałem, że oni w każdym kawałku robią porównania i co 8 słowo to "jak", to mi rozjebało banię i miałem problem z tym, by przesłuchać więcej niż 1 kawałek tuzzy na raz bo skupiałem się tylko na tych porównaniach, które wytrącały mnie z równowagi :rotfl:
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 291
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: TRAPSTAR »

Kukon props za wersy o 3MMC 😃 to były szalone czasy 😁
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

przyjemny numer, na repeacie
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
DoubleB
Posty: 6171
Rejestracja: 13 kwie 2021, 15:28
Lokalizacja: memphis nadodrze

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: DoubleB »

makaroniarze zapomnieli gdzie powstał prawdziwy rap
HEWRA/MOBBYN VS T6M [SOON]
HEWRA/MOBBYN VS BONE THUGS [SOON]
MÓJ TEMACIK! -> viewtopic.php?t=10448
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1942
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: Połas »

BENITO feat. Macias - IMMORTALE (OFFICIAL VIDEO)
Obrazek
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1427
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: bronek »

moze byc, takie forzacore i brzmi jakby to byl bonus track z tamtej plyty ale nie weszlo bo bez ricciego :D
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: oyama »

benito super, ale szkoda sluchu przez maciasa
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10202
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: ART »

hahahah ale gowno jebane, benito wypierdalaj marniaku, maciasowi juz josef bratan pokazal w ktorej gra lidze
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2349
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Benito - TBA (2023) [Zapowiedź]

Post autor: kapper1 »

To niezłe pojękiwania
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Benito - IMMORTALE (2023) [Zapowiedź]

Post autor: przedszkolanek »

chujnia, skończył się
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Benito - IMMORTALE (2023) [Zapowiedź]

Post autor: oldschool »

1 nowy kawałek na EP zawierającej single z płyty:

biednarccio
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2021, 1:58

Re: Benito - IMMORTALE (2023) [Zapowiedź]

Post autor: biednarccio »

Tak zaczela czesc osob wydawac single z tego samego albumu dla lepszych wynikow na streamingach, zadna epka. A traczek spoko imo, ale moglby agresywniej poleciec jak denaro albo cos
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6232
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Benito - IMMORTALE (2023) [Zapowiedź]

Post autor: FruitOffTheWall »

dzieciaku zajebisty numer, jeszcze nikt nigdy nie poruszył tego tematu naprawdę świetnie. Benito dzieki temu wiem ze bedzie dobrze dzieciak elo
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
milford966
Posty: 236
Rejestracja: 03 lut 2022, 20:54

Re: Benito - IMMORTALE (2023) [Zapowiedź]

Post autor: milford966 »

ten numer może być ale i tak trochę wiocha tego słuchać
ODPOWIEDZ