08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Kategoria poświęcona wydarzeniom odbywającym się w naszym kraju.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: SWN »

Jasne że tak, różnica wieku czy tam charakteru zawsze ma ogromny wpływ na odbiór, ja od dawna jestem trochę na tym drugim końcu i moje ulubione koncerty RAPOWE (bo jakbym szedł na jakiegoś Sufjana wiadomo że wyglądałoby to inaczej) determinowała zawsze publika, czyt. to, czy fanbase danego rapera to zwierzaki chętne do skakania sobie po głowie, a sam raper mógł rzucać gdzieś w tle wspomniane adliby i nie zauważałem różnicy. Taki Travis Scott słynie przecież z zabójczych (hehe ; p) koncertów, a połowa ogranicza się właśnie do darcia mordy LA FLAMEEEE i ogarniania na jakiej planecie się znajduje.

Wyszło chyba stosunkowo słabo nawet mimo bangerogennego line-upu, widziałem jakieś filmiki z występu Yeata (zamykający Day 1, a nie jakiś support o 16) i większość publiki niemrawa.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2989
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: vampmoney »

A mi sie wlasnie wydaje że Yeat dał najbardziej skondensowany koncert, patrząc po nim jaki jest w wywiadach byłem w szoku jaki dobry klimat panował na jego występie i ile nawijał i jak byl na tym skupiony. Reszta bez zaskoczeń. W sercu został występ fauniego i lil gnara, zobaczenie live kogoś z glo gangu kto mi puszcza unreleased zwrote sosy to doświadczenie jakiego potrzebowałem.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: Jose »

Podbijam tego Yeata, o wiele lepszy niż Rae czy Skies
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1516
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: luk0as »

tobie @Jose to pewnie by sie podobal koncert JID bo kazdy kawalek nawijal i bez playbacku ;)
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6562
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: Jose »

No właśnie ziomek z redakcji pisał, że JID zajebiscie wypadł, a mnie też szkoda, że ominalem, bo lubię ten jego ostatni album
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1516
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: 08-09.07.2023, Warszawa - Clout Festival 2023 @ Stadion Legii Warszawa

Post autor: luk0as »

skrótem:
1 dzień"
nie wiem czemu f1lthy poleciał w tej transy i jakieś rejwy, wolałem zwykle numery
szremurdy zagrały fajny koncert poleciały klasyki było spoko
yeat - każdy kto go zna to wiedział ze nie będzie latał i skakał, odjebał koncert i tyle
2 dzień:
bk ładnie się spisała
jeleel - typ jest niesamowity, kontakt z fanami i ogólny performence na wielki +
jid - dobry koncert, nawijał jak oszalony (i to bez playbacku)
kodak - fajnie było go zobaczyć na żywo ale to tylko tyle
uzi - koncert roku
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
ODPOWIEDZ