Strona 49 z 58

Re: VNM

: 08 cze 2026, 15:56
autor: Burak
deftone pisze: 08 cze 2026, 14:40 zapisał ktoś wczorajsze story VNMa?
nie mam, niestety przegapiłem

Re: VNM

: 08 cze 2026, 16:10
autor: kaczuholek
użytkownik deftone zarzucił ciekawy temat do intelektualnej debaty wśród hiphop fanów:

śledzenie storek rekordowo przyjebanych mesa i VNMa just to feel something w świecie rekordowo nudnych PR-maximized family-friendly industry plantów - ślizgawkowo-glamrapowy fenomen socjologiczny. czy to już late-stage kapitali... socialmedism?

czy bycie przyjebanym (ale przynajmniej autentycznym) może stać się furtką dla artysty do karierowego comebacku, do monetyzacji wystarczającej na zakup piątego mieszkania bez kredytu do czasowego podnajęcia kjutkom z maroko bez legalnego pobytu lub przynajmniej wynajęcie kawalerki powyżej parteru z osobną mini-lodówką przy komputerze na desperadosy?

Re: VNM

: 08 cze 2026, 19:57
autor: igorzastyy
Na wczorajszym story cieszył się z powrotu Yurkoskyego i jak mnie pamięć nie myli to oznaczał rapera Praktis, że na coś od niego czeka. Nie wiadomo czy na zwrotkę czy obraz.

Re: VNM

: 08 cze 2026, 20:08
autor: 2rzyn
Może na chuja w gębę.
Jaki to jest lizodup jebany za kazdym razem jak mu sie kariera sypie :bowdown:

Zaraz bedzie u kazdego mozliwego jutubera opowiadal jaka to wielka zmiane przeszedl i jak skillowo urósl i co za dojebanq plyte nagral xD

Beka ze mnie zablokowal po tym jak mu napisalem ze goni za bitem tym swoim bialym wierszem. Gluchy skurwysyn krzywousty

Re: VNM

: 08 cze 2026, 20:22
autor: georgefloyd
Zrób drugie konto, wyślij mu kutasa i napisz morda taka krzywa, że nie trafiam w nią kutasem.

Re: VNM

: 08 cze 2026, 20:32
autor: igorzastyy
Ale mi siedzą w głowie te wersy z tej gościnki. Łaże i pierdolę pod nosem, że tę metaforę skumają tylko najlepsi. Wkręciła się ta chujowizna ostro. Fał nowy dostawca bekowych linijek

Re: VNM

: 08 cze 2026, 20:50
autor: 2rzyn
Nie wiem czy sa bekowe. Brzmia jakby wymyslil i nawinal je ktos po mocnym udarze

Re: VNM

: 08 cze 2026, 20:55
autor: Moltisanti
georgefloyd pisze: 08 cze 2026, 14:25 Obrazek
Obrazek nowe storki, dzisiaj copy i social, a wieczorem chill tak jakby nie leniuchował całe życie i walił desperadosy nocturno w kawalerce zwanej smrodowem.
Postać tragiczna, chciałby czuć sie przydatny społecznie ale jednocześnie roboty boi sie jak ognia wiec wali w chuja z rapowaniem i jazdą na rowerze próbując przekonać siebie że wcale nie neetuje od 10 lat :bowdown:

Re: VNM

: 08 cze 2026, 21:04
autor: 2rzyn
Vnm ej kej ej człowiek chujnia
Kiedy wrzucam te storki w net mówią "wykurwiaj"

Re: VNM

: 08 cze 2026, 22:03
autor: horrypaz
Oportunistycznyebaka pisze: 06 cze 2026, 8:17 Jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć tę złożoną metaforę z tetrisem ? Bo chyba nie chodziło mu że gierka no i Adam.

tetris nawinal tez kiedys

zrobcie kwadratowy cypher porozstawiam was po kątach


Re: VNM

: 08 cze 2026, 22:17
autor: Burr
Łobaben, z nim jest coraz gorzej
Będziemy mieli drugiego Sujbitrona?

Re: VNM

: 08 cze 2026, 23:02
autor: igorzastyy
Bałem się jak będę się zachowywał i co ze mną będzie po 70. Patrząc na Mesa i VNMa, boję się co będzie po 40.

Re: VNM

: 09 cze 2026, 0:17
autor: Prez
horrypaz pisze: 08 cze 2026, 22:03 zrobcie kwadratowy cypher porozstawiam was po kątach
zajebisty jest ten wers

A followup Bolesława Krzywoustego oczywiście chujowy

Re: VNM

: 10 cze 2026, 9:39
autor: Ema
Moltisanti pisze: 08 cze 2026, 20:55
georgefloyd pisze: 08 cze 2026, 14:25 Obrazek
Obrazek nowe storki, dzisiaj copy i social, a wieczorem chill tak jakby nie leniuchował całe życie i walił desperadosy nocturno w kawalerce zwanej smrodowem.
Postać tragiczna, chciałby czuć sie przydatny społecznie ale jednocześnie roboty boi sie jak ognia wiec wali w chuja z rapowaniem i jazdą na rowerze próbując przekonać siebie że wcale nie neetuje od 10 lat :bowdown:
to jest rapowa wersja lygrysa. Ten też całe życie walił w chuja( i to dosłownie) żył na garnuszku u matki i się zapierał rękoma i nogami żeby nie iść do roboty. Jeden i drugi jebnięty na łeb, ale lygrysa w końcu sytuacja zmusiła do wyjścia do ludzi i roboty, z Tomeczkiem też tak będzie

Re: VNM

: 10 cze 2026, 15:05
autor: Luxair
No przecież pracował w jakimś banku

Re: VNM

: 10 cze 2026, 15:19
autor: TdW
I na lotnisku w UK

Re: VNM

: 10 cze 2026, 17:41
autor: Moltisanti
No każdy to wie bo fał mowil o swoich dwóch pracach chyba w 30 numerach, co tylko pokazuje jak bardzo niezwykłą sytuacją jest dla niego niebycie na bezrobociu.

Re: VNM

: 10 cze 2026, 18:10
autor: 2rzyn
Czy on czasem nie rapowal ze jak nie wyjdzie z rapem to wraca na lotnisko sprzatac samoloty bo to latwa fucha za dobry hajs? Czemu wiec nie wypierdolil stad 5 plyt temu?

Re: VNM

: 10 cze 2026, 18:27
autor: nobezprzesady
A został już ustalony obecny status majątkowo-dochodowy delikwenta w choć niewielkim przybliżeniu? Bo rozkminy się toczą w nie do końca dla mnie zrozumiałym uniwersum, gdzie w zależności od potrzeby chwili raz mówi się o nim jak o nygusie, co to trzeba go zagonić do roboty w ramach resocjalizacji, a raz jak o niemal bezdomnym stojącym u progu kompletnego bankructwa. Który to Tomek?

Re: VNM

: 10 cze 2026, 18:32
autor: TdW
Też czekam na takie prześwietlenie finansowe jak w przypadku Mesa, niestety tutaj znamy mniej faktów