Strona 48 z 48

Re: Bonson

: 13 cze 2026, 9:30
autor: moody
coz, w chuj dobrych zwrotek, sporo fajnych bitow na ktorych chetnie posluchalbym wiecej samego bonsona bez koniecznosci przewijania

@glupinamorde daloby rade liste numerow w opisie na yt tak jak przy czesci pierwszej?

Re: Bonson

: 13 cze 2026, 9:48
autor: qualite_de_schizoide

Fajny ten numer. Gospodarz widać że nie ma dużego skilla ale klimatycznie dał, zwłaszcza ten refren. Bit petarda

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 9:18
autor: v3sp347ine
Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć". :bowdown:

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 9:35
autor: Burak
Dobry truskulowy numer do bujania głową, też mi się podoba

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 9:59
autor: qualite_de_schizoide
v3sp347ine pisze: 14 cze 2026, 9:18 Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć". :bowdown:
no właśnie o to mi chodziło, że mimo że widać że nie ma takich skillów to calkiem dobrze dał
na zdrowie dzieciak niech kapie :cool:

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 14:41
autor: kapper1
@glupinamorde, thx.

Teraz może wlecieć spokojnie na playlistę

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 16:05
autor: glupinamorde

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 16:12
autor: Burak

Re: Bonson

: 14 cze 2026, 16:14
autor: CL500
:bowdown:

Re: Bonson

: 15 cze 2026, 1:58
autor: tkss
Każdy potrzebował.
Ps. Pokemony featowe dały crowdfunding xD

Re: Bonson

: 15 cze 2026, 15:09
autor: glupinamorde

Re: Bonson

: 16 cze 2026, 0:28
autor: oKulTywowany
Ale to bangla na siłce :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Re: Bonson

: 16 cze 2026, 9:44
autor: glupinamorde

Re: Bonson

: 16 cze 2026, 12:25
autor: Piters
props mordko, potem licze na sklejenie tego w jeden długi film aby mozna se bylo odpalic normalnie jedno

a ta zwrotka w co zostanie po mnie, ja pierdole :bowdown:

Re: Bonson

: 16 cze 2026, 12:29
autor: CL500
Ehh ja do dzisiaj nie mogę odżałować, że chyba całkowicie usunięty został koncert Bonsona w Poznaniu w klubie u Bazyla czy jakoś tak z czasów pierwszego LP, tak jak tam publika pana śmiecia leciała :bowdown:

Re: Bonson

: 17 cze 2026, 18:11
autor: glupinamorde