coz, w chuj dobrych zwrotek, sporo fajnych bitow na ktorych chetnie posluchalbym wiecej samego bonsona bez koniecznosci przewijania
@glupinamorde daloby rade liste numerow w opisie na yt tak jak przy czesci pierwszej?
Re: Bonson
: 13 cze 2026, 9:48
autor: qualite_de_schizoide
Fajny ten numer. Gospodarz widać że nie ma dużego skilla ale klimatycznie dał, zwłaszcza ten refren. Bit petarda
Re: Bonson
: 14 cze 2026, 9:18
autor: v3sp347ine
Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć".
Re: Bonson
: 14 cze 2026, 9:35
autor: Burak
Dobry truskulowy numer do bujania głową, też mi się podoba
Re: Bonson
: 14 cze 2026, 9:59
autor: qualite_de_schizoide
v3sp347ine pisze: ↑14 cze 2026, 9:18
Od gospodarza proszę się odczepić. Źle nie poleciał, a przez wzgląd na znajomość należy trochę obronić. On sam w sumie nie ma jakiegoś długiego stażu, a od Bonsa ciężko być lepszym, jeśli ten ci się dogrywa. Mi się osobiście podoba muzyka Podciętego, no ale to może przez długą znajomość mam inne spojrzenie. Tak czy inaczej, Damian król, wiadomo. Pół numeru okręgówka, druga połowa to NBA. Posłuchał bym se znowu takiego albumu jak "Postanawia umrzeć".
no właśnie o to mi chodziło, że mimo że widać że nie ma takich skillów to calkiem dobrze dał
na zdrowie dzieciak niech kapie
props mordko, potem licze na sklejenie tego w jeden długi film aby mozna se bylo odpalic normalnie jedno
a ta zwrotka w co zostanie po mnie, ja pierdole
Re: Bonson
: 16 cze 2026, 12:29
autor: CL500
Ehh ja do dzisiaj nie mogę odżałować, że chyba całkowicie usunięty został koncert Bonsona w Poznaniu w klubie u Bazyla czy jakoś tak z czasów pierwszego LP, tak jak tam publika pana śmiecia leciała