Strona 48 z 865

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 02 sie 2025, 21:43
autor: nescafeklasyg
God kleks

Najgorsze co mes mógł zrobić to te zapowiedzi dissa, gdyby nie one to w przypadku twórczej pustki mógłby wdrożyć narrację że on już w swoim zaczepnym tracku powiedział co miał do powiedzenia i nie będzie się już bawił w beefy #wojteksokół a tak to ciśnienie narasta jak w tym opowiadanym przy stole kawale w pulp fiction oczekiwania fanów rosną a mes z każdą godziną robi się coraz mniejszy.
A w tej relacji o tatusiowaniu w weekend to chodziło mu o tatusiowanie dziecku czy furze?bo jest pół dziecka i pół fury, tyle pytań zero odpowiedzi

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 0:04
autor: Zwikk
Koniec Beefu można zamknąć

Zamykam

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 2:14
autor: stachu
Otwieram. Czekamy na odpowiedz Mesa, musi byc runda druga.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 8:30
autor: ogkush
Czekam aż tede odpowie winiemu i jeszcze niech pociśnie mesa ze zamula z disem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 10:18
autor: TdW
W weekend odpoczął, sprawy prywatne z dzieckiem załatwione, więc dziś wieczorem wjeżdża diss

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 10:35
autor: gods bidness
Żadne zmiany tematu i zamiatanie sprawy pod dywan nie zagłuszą faktu, że minęły już 4 dni odkąd Wini zdissował Tedego, a ten nie odpowiedział. Prawdopodobnie to koniec kariery Granieckiego.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 10:42
autor: Czak
odpowiedział

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 11:00
autor: Panaes
Gdzie? Bo na YT/IG cisza u niego.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 11:08
autor: Burak
w pierwszym dissie odpowiedział

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 11:16
autor: gods bidness
Czyt. w pierwszym dissie skapitulował przed potężnym Winicjuszem.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 12:21
autor: jajca
Po prostu tede nie będzie robił darmowej promocji takiemu łakowi i no name jak Winicjusz, podobnie jak Paluch zignorował wersy 15k euro i ruchają Palucha w czterech bo nie chciał dawac atencji jakiemuś Sentino

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 14:35
autor: arystokrata91
Macie jakieś pomysły na co Mes czeka z tą odpowiedzią? Na pewno precyzyjnie zaplanował premierę, dzień i godzinę, chcąc osiągnąć jakiś cel. Tylko jaki?

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 14:39
autor: horrypaz
czeka na premiere plyty solowej, czyli musi ja skonczyc najpierw i dissem se ją promowac xd

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 15:03
autor: jajca
Milahovic i jego zasady beefu już wjechał na glamrap, props

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 15:12
autor: zbiegiokolicznosci
horrypaz pisze: 03 sie 2025, 14:39 czeka na premiere plyty solowej, czyli musi ja skonczyc najpierw i dissem se ją promowac xd
Chyba już skończył, skoro Wini dostał płytę do przesłuchania przed wywiadem

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 15:32
autor: Burak
diss jako bonus track tylko na fizyku

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 15:50
autor: kurator
Kolejna kompromitacja Piotra Szmidta. Pruje się do Jacy ewidentnie szukając uwagi (już w ogóle samo to jest z dupy), a gdy już dostaje okazję, aby pokazać jaki to on wielki raper to nagle nakrywa się uszami, przekraczając czas według sztywnych zasad Milahovicia (props).

Props też dla Winiego, puścił ten diss jak narazie tylko na YouTube, nie patrząc na jakieś okna algorytmowe na Spotify. Mi się podoba.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 17:11
autor: JVCORE
Zaluje ze tak późno posłuchałem dissu winiego, rozjebal Jacka

Spoiler
To o tobie tede

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 17:54
autor: arystokrata91
Piotrek chyba nie sądził, że Jaca sie tak szybko odpali i mu zepsuł plany… kurde, naprawdę, jeżeli dziś nie wpadnie odpowiedź to półtora tygodnia to już długo.

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

: 03 sie 2025, 18:13
autor: gods bidness
Po prostu diss Tedego był taki słaby, że mu się nie chce odpowiadać.
Tylko zasłuż na to, bo kurwa ten badziew
Nie motywuje mnie do dissu, nawet w wywiadzie