[beef] Tede - Ten Typ Mes / Wini

Płyty, zapowiedzi materiałów, dyskusje na temat raperów i producentów z naszej rodzimej sceny.

Moderatorzy: Jose, oldschool

Kto wygrywa beef na ten moment?

Tede
237
58%
Ten Typ Mes
60
15%
remis
3
1%
obaj przegrywają
108
26%
 
Liczba głosów: 408

nescafeklasyg
Posty: 484
Rejestracja: 11 kwie 2021, 15:08

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: nescafeklasyg »

God kleks

Najgorsze co mes mógł zrobić to te zapowiedzi dissa, gdyby nie one to w przypadku twórczej pustki mógłby wdrożyć narrację że on już w swoim zaczepnym tracku powiedział co miał do powiedzenia i nie będzie się już bawił w beefy #wojteksokół a tak to ciśnienie narasta jak w tym opowiadanym przy stole kawale w pulp fiction oczekiwania fanów rosną a mes z każdą godziną robi się coraz mniejszy.
A w tej relacji o tatusiowaniu w weekend to chodziło mu o tatusiowanie dziecku czy furze?bo jest pół dziecka i pół fury, tyle pytań zero odpowiedzi
Zwikk
Posty: 605
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: Zwikk »

Koniec Beefu można zamknąć

Zamykam
stachu
Posty: 266
Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:24

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: stachu »

Otwieram. Czekamy na odpowiedz Mesa, musi byc runda druga.
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 1013
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: ogkush »

Czekam aż tede odpowie winiemu i jeszcze niech pociśnie mesa ze zamula z disem
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 8717
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: TdW »

W weekend odpoczął, sprawy prywatne z dzieckiem załatwione, więc dziś wieczorem wjeżdża diss
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5150
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Żadne zmiany tematu i zamiatanie sprawy pod dywan nie zagłuszą faktu, że minęły już 4 dni odkąd Wini zdissował Tedego, a ten nie odpowiedział. Prawdopodobnie to koniec kariery Granieckiego.
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 5626
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: Czak »

odpowiedział
Panaes
Posty: 96
Rejestracja: 17 maja 2021, 18:27

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: Panaes »

Gdzie? Bo na YT/IG cisza u niego.
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: Burak »

w pierwszym dissie odpowiedział
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5150
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Czyt. w pierwszym dissie skapitulował przed potężnym Winicjuszem.
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14322
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: jajca »

Po prostu tede nie będzie robił darmowej promocji takiemu łakowi i no name jak Winicjusz, podobnie jak Paluch zignorował wersy 15k euro i ruchają Palucha w czterech bo nie chciał dawac atencji jakiemuś Sentino
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
arystokrata91
Posty: 259
Rejestracja: 30 sie 2019, 17:48

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: arystokrata91 »

Macie jakieś pomysły na co Mes czeka z tą odpowiedzią? Na pewno precyzyjnie zaplanował premierę, dzień i godzinę, chcąc osiągnąć jakiś cel. Tylko jaki?
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 4448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: horrypaz »

czeka na premiere plyty solowej, czyli musi ja skonczyc najpierw i dissem se ją promowac xd
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 14322
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: jajca »

Milahovic i jego zasady beefu już wjechał na glamrap, props
saturn pisze: 11 lis 2025, 21:56 jądra muszą być wyczyszczone z nasienia
ffeee pisze: 03 cze 2026, 8:29 jedyną przeciwwagą do złodziejstwa i hipokryzji pisu oraz nacjolów konfiarzy jest obecny rząd
zbiegiokolicznosci
Posty: 51
Rejestracja: 17 lis 2019, 18:23

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: zbiegiokolicznosci »

horrypaz pisze: 03 sie 2025, 14:39 czeka na premiere plyty solowej, czyli musi ja skonczyc najpierw i dissem se ją promowac xd
Chyba już skończył, skoro Wini dostał płytę do przesłuchania przed wywiadem
Awatar użytkownika
Burak
kadłub chuj
Posty: 9585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:09

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: Burak »

diss jako bonus track tylko na fizyku
Dołącz do naszej firmy: viewtopic.php?t=13333
FREE BORTWICK
FREE SMLY
FREE MAJONEZ
FREE RIVALDO111
FREE 4-HO-MET
FREE PWK
FREE FROMAGE
FREE ENZO
FREE NAFAS
Awatar użytkownika
kurator
Posty: 179
Rejestracja: 10 maja 2019, 9:10

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: kurator »

Kolejna kompromitacja Piotra Szmidta. Pruje się do Jacy ewidentnie szukając uwagi (już w ogóle samo to jest z dupy), a gdy już dostaje okazję, aby pokazać jaki to on wielki raper to nagle nakrywa się uszami, przekraczając czas według sztywnych zasad Milahovicia (props).

Props też dla Winiego, puścił ten diss jak narazie tylko na YouTube, nie patrząc na jakieś okna algorytmowe na Spotify. Mi się podoba.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1716
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: JVCORE »

Zaluje ze tak późno posłuchałem dissu winiego, rozjebal Jacka

Spoiler
To o tobie tede
#freefromage

GVMBLER
arystokrata91
Posty: 259
Rejestracja: 30 sie 2019, 17:48

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: arystokrata91 »

Piotrek chyba nie sądził, że Jaca sie tak szybko odpali i mu zepsuł plany… kurde, naprawdę, jeżeli dziś nie wpadnie odpowiedź to półtora tygodnia to już długo.
Awatar użytkownika
gods bidness
Posty: 5150
Rejestracja: 09 paź 2019, 19:12

Re: [beef] Tede - Ten Typ Mes

Post autor: gods bidness »

Po prostu diss Tedego był taki słaby, że mu się nie chce odpowiadać.
Tylko zasłuż na to, bo kurwa ten badziew
Nie motywuje mnie do dissu, nawet w wywiadzie
ODPOWIEDZ