Strona 47 z 98

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 08 kwie 2021, 22:53
autor: niuhniuh
Blazfm pisze: 07 kwie 2021, 17:37
hayanawama pisze: 05 kwie 2021, 2:39 wracając do MGS
wracając do MGSV to gram sobie teraz (mam około 55h) i mam wrażenie że to jest najlepsza gra na świecie :oops:
Oj tak, w perfekcyjnym świecie każda kolejna gra typu skradanka korzystałaby z mechanik MGSV tylko dodawała nowe mapki. Zajebista gierka, jakoś na jesieni zagryzłem zęby i zrobiłem wszystkie misje na S + wszystkie poboczne cele, co rzadko mi się zdarza. Nie żałuję, chociaż cele poboczne z podsłuchiwaniem jebać prądem.

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 09 kwie 2021, 10:49
autor: con shonery
A pomyślcie co to byłaby to za gra, gdyby Konami dogadało się z Kojimą i nie zostałaby wypuszczona w świat niedokończona i ze spiną w tle. Aż sobie odświeżę, bo ostatnio grałem w 2015, bez kitu.

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 09 kwie 2021, 11:34
autor: Blazfm
Mam nadzieje że istnieje alternatywna rzeczywistość w której
con shonery pisze: 09 kwie 2021, 10:49 Konami dogadało się z Kojimą i nie zostałaby wypuszczona w świat niedokończona i ze spiną w tle.
i w której Sentino wydaje normalnie w Polce nie będąc na infamii

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 09 kwie 2021, 14:48
autor: con shonery
W tym samym uniwersum wyszło Silent Hills zrobione przez Kojime i Junji Ito (że takiemu duetowi Konami ujebało złote jaja...)

A ja nadal oczarowany Personą 5, już ponad 30 godzin (tutorial skończony, choć ciągle jeszcze pojawiają się nowe systemy, systemiki) co daje jakieś chore ilości godzin dziennie, ale mało pracy miałem w tym tygodniu :oops:

Niby to jRPG, ale tak naprawdę oddzielny gatunek.

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 10 kwie 2021, 15:52
autor: cloud
Cz4rny1337 pisze: 06 kwie 2021, 13:47 @cloud dawaj tego Hadesa jak masz pada + lubisz rogaliki
niedawno kupiłem pada i skończyłem ogrywać cat quest :lol:, zaczynam pobierać tego Hadesa. możecie polecić coś jeszcze z PCtowych gierek, w których będzie się przyjemnie grało na padzie? poza takimi klasykami jak FIFA, NBA czy tam MK

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 10 kwie 2021, 15:56
autor: Rupert
OwlBoy
@con shonery grałeś? to brzmi jak gra dla Ciebie :)

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 10 kwie 2021, 16:01
autor: Parlae
Dead Cells.
Owlboy w sumie też. Bardzo sympatyczna gierka.

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 11 kwie 2021, 8:49
autor: con shonery
Rupert pisze: 10 kwie 2021, 15:56 @con shonery grałeś? to brzmi jak gra dla Ciebie
OwlBoya widzialem tylko screeny ale nieprzepadam za pixelowymi platformówkami (chyba, że to Fez) i nie sprawdzałem więcej;(

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 0:43
autor: strandmon
kupilem sobie kodzik na gamepassa za 5 ziko i wale frajerow na pizde w fight night champion

zartuje, raul castillo mnie wyjasnil dzis 6 razy

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 0:49
autor: Finesta
Zajebisty ten Crash 4
Dawno mi się tak nie spociły ręce podczas gierki jak w przedostatnim levelu, pojebany

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 1:24
autor: oKulTywowany
Days gone !!!
Warto czy nie warto? Czego po tym tytule można się spodziewać?

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 1:36
autor: Cz4rny1337
Warto ale początek jest nużący, ma kilka technologicznych wpadek, ale to dobra gra, polecam

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 15:30
autor: Kibic
pany jakieś gry starsze, z przedziału 2008-2011, po których opadnie mi kopara pod względem fabuły, albo gameplayu? mam batmana arkham asylum, to se pogram, ale co jeszcze? na pc

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 15:38
autor: strandmon
enslaved odyssey to the west
mirrors edge
bulletstorm

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 15:44
autor: Parlae
oKulTywowany pisze: 15 kwie 2021, 1:24 Days gone !!!
Warto czy nie warto? Czego po tym tytule można się spodziewać?
Warto. Czego się spodziewać? Dużo strzelanin i walki z zombiakami. Dużo uciekania przed ich zgrajami. Fajny model jazdy na motocyklu (i jego rozbudowa), rozwój bohatera i ciekawy crafting. No i fabuła, tak jak napisał Czarny, z czasem mocno się rozkręca i gra potem wciąga. Nie jest to jakaś super nieziemska gra ale nadal dobra.
No i jest teraz za darmo w plusie.

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 15:47
autor: Kibic
strandmon pisze: 15 kwie 2021, 15:38 enslaved odyssey to the west
mirrors edge
bulletstorm
oo, właśnie nad mirrors edge się zastanawiałem, to spróbuje

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 16:13
autor: Cz4rny1337
Wolf Among Us!!!

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 17:43
autor: Kibic
o też spoko się wydaje, neon noir klimat w pyte jest. Z neta ściągnę pirata?

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 17:47
autor: oyche
wszystkie te gierke telltale są fajne w sumie (no może batman taki meh), obadaj se

Re: Now playing, czyli co jest grane?

: 15 kwie 2021, 22:53
autor: Peyton
Kurwa złapałem się po raz kolejny na promocyjny szał PsStore'owy i kupiłem w tym miesiącu tyle gier "na zapas", że aż mi wstyd. Czasu na granie ostatnio mało, a góra gier rośnie.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka