Strona 47 z 70
Re: Fryzury i zarosty
: 06 paź 2021, 23:43
autor: yytr
Pasuje do Cb
Re: Fryzury i zarosty
: 22 lis 2021, 13:16
autor: Kamil
Jakiś dobry i w miarę tani barber w Poznaniu??
Re: Fryzury i zarosty
: 22 lis 2021, 17:24
autor: Jiigsi
na poprzedniej stronie
Re: Fryzury i zarosty
: 27 lis 2021, 20:21
autor: DameDolla
jaka matowa pasta po skończeniu szarego reuzela i layrite matt clay? cokolwiek jest w stanie przebić te dwie? do cienkich krótkich/średnich włosów
Re: Fryzury i zarosty
: 27 lis 2021, 20:28
autor: ART
iron society matte clay polecam
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 15:37
autor: Mateusz
Szary reuzel - props/hejt?
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 15:44
autor: ART
bardziej props niz hejt
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 17:59
autor: cloud
bardziej hejt niż props
rabini się wypowiedzieli
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 18:05
autor: elpe
Hejt
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 19:06
autor: Mateusz
A jaka matowa pomadę polecacie w podobnych pieniądzach?
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 19:16
autor: ART
ART pisze: ↑27 lis 2021, 20:28
iron society matte clay polecam
chociaz na poczatku ciezary ale na wilgotne wlosy nakladana to op gowno
do tego sporadycznie tip top pomade, na mokre nakladana nie robi zadnej skorupy i dosc solidnie trzyma
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 19:31
autor: cloud
jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to zawsze najwięcej osób proponowało roughmana od goldwella, ale nigdy w sumie nie korzystałem. tak czy siak to są jakieś grosze, więc może warto spróbować.
Re: Fryzury i zarosty
: 01 gru 2021, 19:41
autor: emcess
ja wziąłem białą świnię i jest git. matowa, można przeczesać wlosy bez problemu bo ich nie skleja, chwyt nie jest jakiś ultra mocny, ale mi to odpowiada.
szara za to odwrotnie, mocny chwyt ale skleja wlosy
Re: Fryzury i zarosty
: 02 gru 2021, 9:30
autor: insane
konczy mi sie butelka reuzel grooming tonic i chetnie bym go wymienil na cos lepiej pasujacego do cropa. czy reuzel sea salt tonic bedzie oki do tej fryzury? po wysuszeniu wlosow wrzucam jeszcze troche pudru
Re: Fryzury i zarosty
: 02 gru 2021, 12:05
autor: jkravo
Jak dla mnie beznadziejny był ten goldwell roughman, o ile chwyt dobry to nie wiem serio co oni tam napchali że zawsze po skorzystaniu mega mnie swędział łeb, mialem jakieś problemy skórne itp. Z żadnym innym produktem nie miałem takich problemów. Plus subiektywnie irytujący zapach przypominający jakiś tani krem do rąk.
Ja klasycznie polecę produkty by vilain, przebrnąłem przez większość polecanych reuzeli, layritów, uppercutów itd i dla mnie to jest jednak niebo a ziemia, zwłaszcza pod kątem nieobciązania włosów i łatwości zmywania. Trzeba sobie zamówić z ich strony ale praktycznie permanentnie jest tam darmowy ship + dorzucaja cos na gratisie, a jak kupujesz w bundlu 3 to wychodzi kolo 60 zł za opakowanie. Jak nie to layrite cement u mnie sie najlepiej sprawdzał, chociaż tutaj też zapach totalnie nie w moim stylu i w dodatku bardzo mocny.
Re: Fryzury i zarosty
: 02 gru 2021, 13:17
autor: Wtn
insane pisze: ↑02 gru 2021, 9:30
konczy mi sie butelka reuzel grooming tonic i chetnie bym go wymienil na cos lepiej pasujacego do cropa. czy reuzel sea salt tonic bedzie oki do tej fryzury? po wysuszeniu wlosow wrzucam jeszcze troche pudru
Jak masz możliwość to Lucjan Angel Pussy Juice Sea Salt powiń od kogoś z drugiej ręki
Re: Fryzury i zarosty
: 02 gru 2021, 16:53
autor: insane
mniam mniam
zamowione, dzieki @Wtn
Re: Fryzury i zarosty
: 12 gru 2021, 23:24
autor: kapper1
Panowie, ciężary.
Mam powiedzmy, że uppercuta. Dotychczas starczał mi Layrite Cement Clay.
Włosy mam gęste, góra kończy mi się na wysokości oczu, którą zaczesuje do tyłu i minimalnie podnoszę przód.
W tym momencie robi mi się często naturalny przedziałek na Marka Mostowiaka, Layrite + prestyler nie trzyma.
Wyczytałem na grupie Pomadowe świry na fb czy coś takiego, że polecają BluMaan Cavalier Heavy Clay lub Templeton Tonics Oasis Clay.
Ktoś miał do czynienia z nimi? Ma inne propozycje?
Oczywiście interesuje mnie matowa, z bardzo mocnym chwytem, może pachnieć jak gówno, byleby mi trzymało włosy schludnie wyczesane do tyłu do końca dnia.
Re: Fryzury i zarosty
: 13 gru 2021, 9:50
autor: Wtn
Spróbuj se próbke baxtera, odpowiednik cavaliera ale odrobine bardziej tłustszy, ewentualnie jeszcze crazybull madness clay, to tez odpowiednik cavaliera + jakiego prestylera uzywasz? @kapper1
Re: Fryzury i zarosty
: 13 gru 2021, 11:32
autor: kapper1
Wtn pisze: ↑13 gru 2021, 9:50
jakiego prestylera uzywasz?
Phenoma fioletowego. W sensie inaczej, teraz kupiłem dopiero Phenoma. Wcześniej miałem od ziomka jakiś z solą morską, a wcześniej Reuzela tonic standardowego
Wtn pisze: ↑13 gru 2021, 9:50
crazybull madness clay
Ten wygląda spoko, ale nie widzę za bardzo, gdzie go można łapnąć, a nie jestem pomadowym świrem i się tym nie interesuję.