Boxing
Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337
Re: Boxing
zrobmy zaklad o bana na slizgawce
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
- checollada
- Posty: 1270
- Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34
Re: Boxing
jakoś tak niemrawo boksował dzisiaj Fury, ale chuja się znam
Re: Boxing
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Re: Boxing
Dobra ale to Fury poleci teraz w chuja i za szybko tej walki nie zobaczymy
IT’S COMING HOME

Re: Boxing
nie ma co zakladac sie z baklazanem przeciez bo to nieslowny oszust
props ngannou czekam az usyk najebie chlebow grubasowi
props ngannou czekam az usyk najebie chlebow grubasowi
Re: Boxing
ciekawe widowisko na pewno ciekawsze niż to z furym, dwóch strikerow
jasny wracaj na forum
Re: Boxing
Usyk jebnie Furego. Uważałem tak przed walką z Ngannou już. Z Ngannou Fury wyglądał jak we wczesnym stadium Parkinsona. Nie mówię, że go ma. Wypowiada się nadal pięknie. Ale strasznie wyglądał z poruszania się. Vibe późnych walk Aliego.
Jego próby klinczowania szczególnie wyglądały dziwnie momentami.
Jego próby klinczowania szczególnie wyglądały dziwnie momentami.
- ConeyIsland
- Posty: 6071
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Boxing
nie twierdzę ziomek że usyk nie weźmie tysona ale pamiętasz jak chujowo fury wyglądał w walce z wallinem a potem złożył wildera?
Re: Boxing
Po walce z Wallinem nadal uważałem, że jest okej i byłem pod wrażeniem jak dobrze Fury radzi sobie w półdystansie. Z tamtej walki wyciągnąłem taki wniosek, ze z Wilderem Fury będzie skracał dystans i wygra przed czasem. Teraz moim zdaniem wyglądał znacznie gorzej niż z Wallinem.
Re: Boxing
oczywiście, że wyglądał gorzej, bo jest koszmarnie ulany, nie jest łatwo walczyć z dwiema parami pośladków


dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Re: Boxing
No w sumie z Wilderem w pierwszej walce też ulany, ale nie aż tak. Może o to chodziło. Uważam jednak, że nawet dobrze przygotowany przegra z Usykiem.
- ConeyIsland
- Posty: 6071
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Boxing
Po stronie usyka nóżki, po stronie fury'ego jego nazwijmy to cwaniactwo. To ile hp zabrał wilderowi poprzez leżenie na nim w klinczu, to był tak prosty a jednocześnie skuteczny trik że 
Re: Boxing
typ to ma już naprawdę grubą fazę na te gołębie, że pod łomżę po nie jedzie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
- ConeyIsland
- Posty: 6071
- Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
- Lokalizacja: łódzkie
Re: Boxing
Musialem sprawdzić czy nie fejk
Nie fejk. Tyson napisał na olx do dziada z piątnicy czy mu nie opierdoli stu gołębi w cenie jak za 90 i okej mówi dziad ale transport samemu, Mike. I okej.
Nie fejk. Tyson napisał na olx do dziada z piątnicy czy mu nie opierdoli stu gołębi w cenie jak za 90 i okej mówi dziad ale transport samemu, Mike. I okej.










