Boxing

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5016
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Boxing

Post autor: oyama »

zrobmy zaklad o bana na slizgawce
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Boxing

Post autor: 8na10 »

okej
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 5093
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42

Re: Boxing

Post autor: wrubel »

zapisuje
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 2263
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Boxing

Post autor: Kali »

96-93 xd
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 1270
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Boxing

Post autor: checollada »

jakoś tak niemrawo boksował dzisiaj Fury, ale chuja się znam
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 5016
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Vice City

Re: Boxing

Post autor: oyama »

8na10 pisze: 29 paź 2023, 1:35okej
oferta na pw, robmy to
lets do it man
Alles is literêre fiksie, die inhoud wat ek publiseer is jou verbeelding. Jy het alles uitgedink. Ek is nie eens ’n skaduwee in jou wêreld nie, ek haal nie asem as ’n lewende wese nie. Hou op om aan my te dink. Laat my uit jou gedagtes verdwyn.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 14736
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Boxing

Post autor: FLoo »

Dobra ale to Fury poleci teraz w chuja i za szybko tej walki nie zobaczymy
IT’S COMING HOME 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16748
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Boxing

Post autor: ART »

nie ma co zakladac sie z baklazanem przeciez bo to nieslowny oszust

props ngannou czekam az usyk najebie chlebow grubasowi
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 7962
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Boxing

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Boxing

Post autor: 8na10 »

ciekawe widowisko na pewno ciekawsze niż to z furym, dwóch strikerow
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
ART
Posty: 16748
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: pół mewa - pół kicia

Re: Boxing

Post autor: ART »

wilder go rozjebie w pierwszej i bedzie podkladka pod 4 walke z luke furym
jest modelką z instagrama
co z nią zrobię to już nie jest twoja sprawa


rym| last.fm
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3082
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Usyk jebnie Furego. Uważałem tak przed walką z Ngannou już. Z Ngannou Fury wyglądał jak we wczesnym stadium Parkinsona. Nie mówię, że go ma. Wypowiada się nadal pięknie. Ale strasznie wyglądał z poruszania się. Vibe późnych walk Aliego.

Jego próby klinczowania szczególnie wyglądały dziwnie momentami.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Boxing

Post autor: ConeyIsland »

nie twierdzę ziomek że usyk nie weźmie tysona ale pamiętasz jak chujowo fury wyglądał w walce z wallinem a potem złożył wildera?
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3082
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

Po walce z Wallinem nadal uważałem, że jest okej i byłem pod wrażeniem jak dobrze Fury radzi sobie w półdystansie. Z tamtej walki wyciągnąłem taki wniosek, ze z Wilderem Fury będzie skracał dystans i wygra przed czasem. Teraz moim zdaniem wyglądał znacznie gorzej niż z Wallinem.
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3696
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Boxing

Post autor: sztyc »

oczywiście, że wyglądał gorzej, bo jest koszmarnie ulany, nie jest łatwo walczyć z dwiema parami pośladków

Obrazek
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
Mietek
Posty: 3082
Rejestracja: 08 paź 2019, 17:57

Re: Boxing

Post autor: Mietek »

No w sumie z Wilderem w pierwszej walce też ulany, ale nie aż tak. Może o to chodziło. Uważam jednak, że nawet dobrze przygotowany przegra z Usykiem.
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Boxing

Post autor: ConeyIsland »

Po stronie usyka nóżki, po stronie fury'ego jego nazwijmy to cwaniactwo. To ile hp zabrał wilderowi poprzez leżenie na nim w klinczu, to był tak prosty a jednocześnie skuteczny trik że :lol:
Awatar użytkownika
8na10
Zbanowany
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Boxing

Post autor: 8na10 »

to leżenie w klinczu powinno być zbanowane
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
sztyc
Posty: 3696
Rejestracja: 08 lip 2020, 22:10

Re: Boxing

Post autor: sztyc »



typ to ma już naprawdę grubą fazę na te gołębie, że pod łomżę po nie jedzie
dla drużyny wezmę wyrok na klatę
----
prawdziwe białasy na forum ślizgawka wolący cycki od dupy: mancipium, phobos, OmarStooleyman, jajca, kapper1, aleksy, Deyker, ART, camzatizbak, mas, Korben Dallas, fifi, pardon (?)
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 6071
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Boxing

Post autor: ConeyIsland »

Musialem sprawdzić czy nie fejk
Nie fejk. Tyson napisał na olx do dziada z piątnicy czy mu nie opierdoli stu gołębi w cenie jak za 90 i okej mówi dziad ale transport samemu, Mike. I okej.
ODPOWIEDZ