Strona 44 z 48
Re: Problemy w działaniu forum
: 24 lut 2025, 22:59
autor: vipdavid
Nie wiem może to tylko u mnie, ale wtyczka FB znowu się zjebała. Po kliknięciu na więcej, by rozwinąć posta pojawia się szara karta
Re: Problemy w działaniu forum
: 24 lut 2025, 23:33
autor: fifi
linki dawidowi nie działają stare znałem
Re: Problemy w działaniu forum
: 25 lut 2025, 8:07
autor: Groszek
@SWN naprawisz to w końcu?!?!?!
Re: Problemy w działaniu forum
: 25 lut 2025, 8:47
autor: SWN
@vipdavid oczywiście ma rację i jak zawsze trzyma rękę na pulsie.
Z tego co widzę chcąc rozwinąć posta odnośnikiem "Zobacz więcej" pojawia się komunikat że facebook odrzucił połączenie, za to kliknięcie gdziekolwiek na sam post działa poprawnie (przeglądając z telefonu otworzyło mi po prostu apkę fb z postem) i te opcję polecam.
Re: Problemy w działaniu forum
: 10 mar 2025, 20:44
autor: zimnyy
elko nie idzie wstawić żadnego avatara, cały czas wywala błąd, że niepoprawny link. nie wiem czy to nie przez to, że phbb nie akceptuje .webp?
Re: Problemy w działaniu forum
: 10 mar 2025, 21:09
autor: ART
tak znaki
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 10:37
autor: Hytry Wałek
Wiem, że jestem pierdolnięty i uważam, że zrobiłem nowy fajny dowcip, ale tak na serio to tylko skserowałem ten sam punch ze Ślizg sprzed paru lat, tylko tam wyświetlał się FB. Ojej ale ze mnie pała chyba wsadzę se palucha w dupę i zjem Marsa. Pozdrawiam całą S i Z. Do zobaczenia za rok.
Dodano po 2 minutach 10 sekundach:
Aha I od tej pory mówicie mi Seweryn
PS. Sorry za post pod postem, szkoda że już po Ramadanie
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 10:43
autor: ART
to niezły hytry wałek
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 10:54
autor: scam_sakawa
Mam problem w działaniu forum - widzę swój nick i wszystkich innych jako "bortwick". Czy ktoś też tak ma??????? Pls help!!!!


Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 10:57
autor: CL500
ja widzę twój jako vipdavid
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 11:42
autor: mordor
Ale z ciebie kawalarz Seweryn, już nie mogę się doczekać dowcipu za rok
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 kwie 2025, 21:58
autor: Hytry Wałek
A co? Skradłem Ci show?
Re: Problemy w działaniu forum
: 20 maja 2025, 17:28
autor: Jack
Co daje na tym forumku dodanie kogoś do przyjaciół i gdzie musze wbić żeby z tego skorzystać?
Re: Problemy w działaniu forum
: 20 maja 2025, 17:46
autor: Czak
daje powiadomienie gdy przyjaciel napisze post i przy pisaniu pw masz go od razu wylistowanego, trzeba wejść w profil i kliknąć dodaj do przyjaciół
Re: Problemy w działaniu forum
: 28 lip 2025, 10:23
autor: mas
@SWN jesteś jakoś w stanie kategorie pod forum podpiac typu social media czy inny enterteiment? Bo w excelowni jakiś kiep w it chcial sie wykazać i zablokował wszelkie nieskategoryzowane strony
Re: Problemy w działaniu forum
: 28 lip 2025, 11:21
autor: SWN
Faktycznie nie przypisywałem nigdy żadnej ręcznie ani nie dodawałem do katalogów. Pewnie do zrobienia jakąś wtyczką od SEO. Zainteresuje się po powrocie (nie mam teraz kompa), chyba że uprzedzi mnie Burak.
Re: Problemy w działaniu forum
: 28 lip 2025, 11:23
autor: Burak
Ja tego nie ruszam bo kompletnie się nie znam na SEO i ogólnie chuj na matule temu seo rak internetu
Re: Problemy w działaniu forum
: 28 lip 2025, 11:26
autor: SWN
..no to zrobię po powrocie, a póki co musisz forumować z telefonu
@mas 
Re: Problemy w działaniu forum
: 28 lip 2025, 11:34
autor: mas
Zaraz urlop wiec i tak maly detoks wleci, dzięki
Re: Problemy w działaniu forum
: 01 sie 2025, 0:08
autor: Groszek
tez wam ostatnio za każdym razem jak wchodzicie na forum wypierdala ten firewall czy jak to się nazywa? I trzeba czekać aż się załaduje