a już za momenty double hof dla tego pana przypominam i odsyłam do tematu bitwa polaków pozdro dla niego i dla was
Re: Pomidor
: 21 lis 2025, 10:51
autor: eddy_wata
Re: Pomidor
: 21 lis 2025, 10:53
autor: Burak
Mamy ognisko mamy wyjebane na wszystko
Re: Pomidor
: 21 lis 2025, 11:26
autor: BublOner
pragnę zgasić wasz zapał. taki kawałek u pomiego wymaga dopracowania. przypominam tylko, że płyta z robsonem wychodzi jakoś od 2022 roku
Re: Pomidor
: 21 lis 2025, 11:36
autor: eddy_wata
robsonem E*
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 15:25
autor: DoubleB
dawajcie listy wszystkie wasze ulubione kawałki pomidorowe
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 15:30
autor: firma
całe życie z wariatami
łamany frestyle
fałszywe dziwki 2
pomidor solo
mamy to w sercu
dość
no i oczywiscie MIELONE (chociaz tu beacik jest przezajebisty szczegolnie jego switch w drugiej czesci podczas nawijki o zawijaniu sie w druga strefe miasta gdy jest godzina czternasta)
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 15:43
autor: Burak
Jeżeli chodzi o pokaz skilli to:
Gdy życie doświadcza, to o wenę nie trudno
Brat
Wyprawa nocna III
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 15:58
autor: firma
jak dla mnie to jest legendary wjazd pomidora
PRZY BLACIE PIJE TYLKO Z GITEM
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 19:55
autor: BublOner
DoubleB pisze: ↑14 cze 2026, 15:25
dawajcie listy wszystkie wasze ulubione kawałki pomidorowe
każdy
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 22:53
autor: eddy_wata
Zwrotki raczej niz kawalki:
Na ucieczce,
Freestyle ,
Na firmie mnostwo ale nie pamietam:,
Ide banda lece lukiem (!!! Szacunek do ludzi jestem tego warty frajer placze robie sobie party!!!)
Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (ziomki z zasadami),
I najlepsza zwrota u CRANK ALLa na G-check,
Pomidor&Popek - Rodzina
chcesz czy nie - krotki wjazd ale konkretny
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 23:02
autor: firma
79 otwieram oczy na świat, kto by pomyślał że będę grał hardkorowy rap?
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 23:05
autor: FruitOffTheWall
ja tutaj w chuj lubie zwrotke pomidor, niedoceniania a polecam
z zwrotka na fałszywe dziwki 2 props w chuj, dobrze ze @firma napisał o niej, zajebisty ma tam wers pomidor o ruchaniu
MAŁA DZIURA
DUŻA PAŁA
TO NIE NASZA WINA
Re: Pomidor
: 14 cze 2026, 23:11
autor: firma
FruitOffTheWall pisze: ↑14 cze 2026, 23:05
z zwrotka na fałszywe dziwki 2 props w chuj
ktoś tam na feacie też dobrze dał wersy xD
lepiej ogarnij mieszkanie jebany koczkodanie
kryształ na śniadanie? zajebiste danie