Strona 5 z 5

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 10:45
autor: FruitOffTheWall
hahhaha o chuj

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 10:49
autor: Globe
a już za momenty double hof dla tego pana przypominam i odsyłam do tematu bitwa polaków pozdro dla niego i dla was

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 10:51
autor: eddy_wata
:bowdown: :bowdown:

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 10:53
autor: Burak
Mamy ognisko mamy wyjebane na wszystko 🔥

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 11:26
autor: BublOner
pragnę zgasić wasz zapał. taki kawałek u pomiego wymaga dopracowania. przypominam tylko, że płyta z robsonem wychodzi jakoś od 2022 roku

Re: Pomidor

: 21 lis 2025, 11:36
autor: eddy_wata
robsonem E*

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 15:25
autor: DoubleB
dawajcie listy wszystkie wasze ulubione kawałki pomidorowe

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 15:30
autor: firma
całe życie z wariatami
łamany frestyle
fałszywe dziwki 2
pomidor solo
mamy to w sercu
dość
no i oczywiscie MIELONE (chociaz tu beacik jest przezajebisty szczegolnie jego switch w drugiej czesci podczas nawijki o zawijaniu sie w druga strefe miasta gdy jest godzina czternasta)

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 15:43
autor: Burak
Jeżeli chodzi o pokaz skilli to:
Gdy życie doświadcza, to o wenę nie trudno
Brat
Wyprawa nocna III

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 15:58
autor: firma


jak dla mnie to jest legendary wjazd pomidora

PRZY BLACIE PIJE TYLKO Z GITEM :bowdown:

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 19:55
autor: BublOner
DoubleB pisze: 14 cze 2026, 15:25 dawajcie listy wszystkie wasze ulubione kawałki pomidorowe
każdy

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 22:53
autor: eddy_wata
Zwrotki raczej niz kawalki:
Na ucieczce,
Freestyle ,
Na firmie mnostwo ale nie pamietam:,
Ide banda lece lukiem (!!! Szacunek do ludzi jestem tego warty frajer placze robie sobie party!!!)
Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (ziomki z zasadami),
I najlepsza zwrota u CRANK ALLa na G-check,
Pomidor&Popek - Rodzina
chcesz czy nie - krotki wjazd ale konkretny

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 23:02
autor: firma
79 otwieram oczy na świat, kto by pomyślał że będę grał hardkorowy rap? :joint:

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 23:05
autor: FruitOffTheWall



ja tutaj w chuj lubie zwrotke pomidor, niedoceniania a polecam




z zwrotka na fałszywe dziwki 2 props w chuj, dobrze ze @firma napisał o niej, zajebisty ma tam wers pomidor o ruchaniu

MAŁA DZIURA
DUŻA PAŁA
TO NIE NASZA WINA

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 23:11
autor: firma
FruitOffTheWall pisze: 14 cze 2026, 23:05 z zwrotka na fałszywe dziwki 2 props w chuj
ktoś tam na feacie też dobrze dał wersy xD
lepiej ogarnij mieszkanie jebany koczkodanie
kryształ na śniadanie? zajebiste danie

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 23:13
autor: eddy_wata
firma pisze: 14 cze 2026, 15:58

jak dla mnie to jest legendary wjazd pomidora

PRZY BLACIE PIJE TYLKO Z GITEM :bowdown:
ale ogień wjazd

pomidor solo takie chyba rapowo najlepsze od poczatku do konca

Re: Pomidor

: 14 cze 2026, 23:20
autor: marmolad_k2
Żeby tylko wjazd :bowdown: