Strona 5 z 6

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 08 kwie 2022, 1:31
autor: instinkt
Story Time byłoby tu najlepszym numerem, a nawet nie weszło :dunno:
nie ma też najlepszego snippetu z pierwszej strony, miejmy nadzieje że na deluxe :dunno:

ogólnie album przybrał inną formę niż miałem nadzieje ale można było się tego spodziewać kiedy się okazało że Story Time nie ma na trackliście

pierwsze 11 traczków z potencjałem na grower
końcówka od Khaleda do końca pomijając świetny numer z Vorym do wyjebania
i ogólnie za dużo featuringów nie ważne czy trzymają poziom czy nie

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 08 kwie 2022, 9:08
autor: NEGRO
Tak na szybko to World Watching i Changed On Me najlepsze co jest na tej płycie. Reszty równie dobrze mogło by nie być... do Pop Smok'a czy czegokolwiek co on wypuścił to niestety ale Fivio lata świetlne.
Spoiler
Sie tak napaliłem po tych Snippetach What's My Name że będzie bujać jak skurwysyn a okazało się kurwa takie ze bym przy tym usnął :sleep: :bag:

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 08 kwie 2022, 14:41
autor: TheD
Usunięto

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 08 kwie 2022, 17:37
autor: Gludam
A mi sie nie podoba. To jest tak że końcem końców nie bardzo chce mi sie do tego wracać. Dużo takich nijakich utworów. No całość nie porywa.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 08 kwie 2022, 17:47
autor: jogi
Ten efekciarski bazar to jest coś strasznego. Te miałkie bity z samplami z Bijonse albo wygłaskane basy to zyg straszny. Gdyby to poszło w całości z AXL em to było by dużo lepiej. On ma chociaż kurwa jakiś pazur. Zawód jak chuj.
POP smoke to przynajmniej śmiesznie pocieszny był.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 09 kwie 2022, 3:17
autor: TheD
Usunięto

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 09 kwie 2022, 13:01
autor: federalny
ale quavo fajowo w drugim numerze

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 10 kwie 2022, 12:54
autor: Rafał81000

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 7:58
autor: gawi
World Watching co za benger. W ogóle to chyba lubię tę płytkę, sprawia dobry fun podczas słuchania szczególnie w furze :joint:

Dodano po 2 dniach 10 godzinach 43 minutach 42 sekundach:
5.2 na pitchforku, mało :dunno:. U mnie sporo kawałków na rotacji szczególnie w drodze do i z pracy.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 8:24
autor: sebring
to że album po interludzie khaleda nie zawiera nic ciekawego poza trakiem z polo g jest prawda, plus coś w tym jest że trochę wieśniacko jest bitowo tu i ówdzie, jeśli chodzi o teksty to w zasadzie nie ma o czym rozmawiać

ale chyba ostatecznie jestem zadowolony, dostałem solidny popowy album wciąż mający wyraźne korzenie w drillu
goście w ogóle mi nie przeszkadzają, prawie każdy dał zajebiste występy - back and forth z yachtym jest mega, quavo zaskakująco słuchalny, polo g odjebal niesamowita robotę, podobnież kaycyy i vory, ale przede wszystkim yung bleu którego mam za kogoś na którego szkoda marnować słów dał mega wersy

no ale niezrozumiały ten brak story time jest no

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 8:50
autor: vampmoney
Czekałem od pierwszej epki Pain & Love na BIBLE, ten tytuł już latał na początku 2020
Zawód roku to na pewno, nie znajduje tu nic za co pokochałem słuchać artysty Fivio Foreign

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 19:00
autor: exyou
Gówno dla mało świadomych i wymagających słuchaczy, ocena nie mogła być inna.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 19:03
autor: gawi
O kurwa grubo. Kto to jest świadomy słuchacz?
Albo tym bardziej kto to jest mało świadomy słuchacz? W sensie taki co stracił świadomość i jest nieprzytomny?

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
Jeszcze zapomniałeś dodać coś o ambitnej muzyce :lol:

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 13 kwie 2022, 19:14
autor: jogi
Pf zbyt ostro. Dałbym 5.3.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 14 kwie 2022, 20:50
autor: TheD
Fivio Foreign feat. Lil Yachty - Slime Them
Alicia Keys - City Of Gods (Part II)

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 23 kwie 2022, 19:07
autor: Glubda
Mega zawód. Odsłuchałem dwa razy po premierze i ani odrobine nie chce mi sie wracać.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 02 maja 2022, 19:59
autor: Parlae
sebring pisze: 13 kwie 2022, 8:24 chyba ostatecznie jestem zadowolony, dostałem solidny popowy album wciąż mający wyraźne korzenie w drillu
O to to. Lubię połączenia rapu z popem i ten album też mi się podoba. Szczególnie te kawałki na samplach Destiny's Child i Ellie Goulding. Solidny debiut.

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 11 maja 2022, 18:46
autor: TheD
Fivio Foreign feat. Chloe Bailey & KayCyy - Hello

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 19 maja 2022, 11:21
autor: the badman
Dziwi mnie taki słaby odbiór. Nie miałem żadnych oczekiwań, nie słuchałem singli, snipetów itp i se teraz włączyłem ten album i jest to fajna lekka muzyka. Na granicy popu jak wyżej wspominano ale to wcale nie przeszkadza bo w taką pogodę wjeżdza jak złoto a ma też całkiem mocarne momenty. No ale widziałem wyżej że były oczekiwanie że to będzie topka roku lekko więc może stąd rozczarowanie co poniektórych

Re: Fivio Foreign - B.I.B.L.E. (2022)

: 20 maja 2022, 0:52
autor: vampmoney
No ja czekałem od pierwszej ep z 2019 i chuj w łeb, liczyłem na różnorodny, przejmujący i mocny krążek od zawodnika który się z pierwszym albumem 3 lata zbierał i zdążył wejść pod patronat ye. Dostałem generyczny pop drill, Fivio Ty skurywsynie zawsze Cie promowałem wśród znajomków, broniłem i chwaliłem eh