Strona 5 z 9

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 18 sie 2019, 23:20
autor: Sotnikov
Może peja ma nowy wizerunek, ale nawijka ciągle ta sama, a może nawet gorsza niż kilka lat temu, do tego zjebany miks...możliwe też, że to przez słaby materiał źródłowy

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 19 sie 2019, 18:58
autor: MicBar
Czy ja właśnie zobaczyłem jak w 2019 roku źle zrobiono synchro audio z wideo?

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 19 sie 2019, 19:52
autor: Bryx Fenrir
Fajny ten nowy numer, wszystkie 3 single póki co przynajmniej w miarę dobre, liczę, że cały krążek utrzyma poziom poprzedniego.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 21 sie 2019, 20:43
autor: Bryx Fenrir
Iceman i Avi kolejnymi gośćmi na albumie.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 21 sie 2019, 20:45
autor: KillerCroc
Ten Iceman to w sumie :dunno:

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 23 sie 2019, 17:05
autor: kapec

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 23 sie 2019, 17:29
autor: przedszkolanek
straszna słabizna do tej pory
dawno nie widziałem tak chujowego klipu (no dobra może kękę)
co do formy to rychu widzę ma potencjał na polskiego ufo361 :lol:

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 23 sie 2019, 18:09
autor: Bryx Fenrir
Chyba najsłabszy z singli. Taka nawijka trochę nijaka, refren spoko, bit w miarę. Klip jak wyżej napisano kiepściutki. Razem to równa się track, który może chałą nie jest, ale wracać nie będe.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 23 sie 2019, 19:25
autor: lysy
nie jest to jakiś genialny utwór, ale mnie się nawet podoba, najsłabszym singlem jest zdecydowanie ten z hansem. cała płyta na razie rysuje się słabiej od 25 godzin, co z resztą było do przewidzenia przy tak ekspresowym tempie

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 5:52
autor: Spenser
Ryszardzie jako Ty mie tera zaimponowałeś dojrzewaniem swojem emocjonalnem na Akacji tejże to rzec niesposobne jest :o :bowdown: bo iże Magiera jest król dżungli tak jak król dżungli jest król dżungli to mnie juże wcześniej znane beło.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 9:15
autor: Jose
Fatalna nawijka w "Akacji" (w ogóle kurs na to, że zrymuje akacje/wakacje był 1.01), jakby wrócił to jakiegoś protoflow sprzed 15 lat, tekstowo tłucze to samo na trzeciej płycie z kolei, ech, myślałem, że ładnie się zestarzeje, a on znowu się zapętla.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 9:38
autor: kebab
Fatalny to ty jesteś. Rychu Peja na propsie.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 13:43
autor: lysy
Jose pisze: 24 sie 2019, 9:15 ech, myślałem, że ładnie się zestarzeje, a on znowu się zapętla.
myślę, że gdyby peja chciał, to mógłby rozjebać płytą, patrz chociażby jego gościnki. 25 godzin było krokiem w bardzo dobrą stronę i miałem nadzieję, że rychu pójdzie za ciosem. zamiast tego zdecydował się na taśmowe wydawanie płyt co roku, niestety z różnym skutkiem

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 14:10
autor: Jose
Dokładnie, "25 godzin" było spoko, "DDA" chyba nawet jeszcze lepsze, na gościnkach potrafi fajnie polecieć i tekstowo, i pod względem flow, a tutaj taki "Peja type track" wyciągnięty z zakurzonej szuflady, żaden z tych singli mnie nie przekonał jak na razie.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 14:43
autor: Mystair
spoko numer, refren dobrze siedzi, w ogóle wjechało na kartę na czasie i spoko wyświetlenia lecą, fajnie, do wcześniejszych singli nie wracam, ten pewnie kilka razy odpalę

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 24 sie 2019, 14:51
autor: 2rzyn
wakacje akacje :dunno:
słabo leci

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 27 sie 2019, 14:54
autor: Miechu
Tracklista
1. Wprowadzenie
2. G.O.A.T.
3. Akacja
4. Big Rich feat. DJ. Falcone1
5. Game Changer
6. Jakieś pytania? feat. Hans & Grizzlee
7. Bolesne powroty
8. Ten typ tak ma
9. Kiedy rozum śpi feat. Chi Ali, Pih & DVJ. Rink
10. Oczekiwania Avi
11. Money Talks
12. Kiedyś to było
13. Krew
14. Happy End feat. Dziun
15. W głowach ogień (wersja preorder) feat. Iceman & ??

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 31 sie 2019, 2:58
autor: Bryx Fenrir
W numerze 15 obok Icemana również Kacper HTA oraz Sobota, i tu się zamyka lista gości.

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 31 sie 2019, 11:19
autor: WHITE
Sobota jeszcze ujdzie, ale ten Kacper :roll:

Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]

: 03 wrz 2019, 17:22
autor: Miechu
Promomix