Może peja ma nowy wizerunek, ale nawijka ciągle ta sama, a może nawet gorsza niż kilka lat temu, do tego zjebany miks...możliwe też, że to przez słaby materiał źródłowy
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 19 sie 2019, 18:58
autor: MicBar
Czy ja właśnie zobaczyłem jak w 2019 roku źle zrobiono synchro audio z wideo?
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 19 sie 2019, 19:52
autor: Bryx Fenrir
Fajny ten nowy numer, wszystkie 3 single póki co przynajmniej w miarę dobre, liczę, że cały krążek utrzyma poziom poprzedniego.
straszna słabizna do tej pory
dawno nie widziałem tak chujowego klipu (no dobra może kękę)
co do formy to rychu widzę ma potencjał na polskiego ufo361
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 23 sie 2019, 18:09
autor: Bryx Fenrir
Chyba najsłabszy z singli. Taka nawijka trochę nijaka, refren spoko, bit w miarę. Klip jak wyżej napisano kiepściutki. Razem to równa się track, który może chałą nie jest, ale wracać nie będe.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 23 sie 2019, 19:25
autor: lysy
nie jest to jakiś genialny utwór, ale mnie się nawet podoba, najsłabszym singlem jest zdecydowanie ten z hansem. cała płyta na razie rysuje się słabiej od 25 godzin, co z resztą było do przewidzenia przy tak ekspresowym tempie
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 5:52
autor: Spenser
Ryszardzie jako Ty mie tera zaimponowałeś dojrzewaniem swojem emocjonalnem na Akacji tejże to rzec niesposobne jest :o bo iże Magiera jest król dżungli tak jak król dżungli jest król dżungli to mnie juże wcześniej znane beło.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 9:15
autor: Jose
Fatalna nawijka w "Akacji" (w ogóle kurs na to, że zrymuje akacje/wakacje był 1.01), jakby wrócił to jakiegoś protoflow sprzed 15 lat, tekstowo tłucze to samo na trzeciej płycie z kolei, ech, myślałem, że ładnie się zestarzeje, a on znowu się zapętla.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 9:38
autor: kebab
Fatalny to ty jesteś. Rychu Peja na propsie.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 13:43
autor: lysy
Jose pisze: ↑24 sie 2019, 9:15
ech, myślałem, że ładnie się zestarzeje, a on znowu się zapętla.
myślę, że gdyby peja chciał, to mógłby rozjebać płytą, patrz chociażby jego gościnki. 25 godzin było krokiem w bardzo dobrą stronę i miałem nadzieję, że rychu pójdzie za ciosem. zamiast tego zdecydował się na taśmowe wydawanie płyt co roku, niestety z różnym skutkiem
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 14:10
autor: Jose
Dokładnie, "25 godzin" było spoko, "DDA" chyba nawet jeszcze lepsze, na gościnkach potrafi fajnie polecieć i tekstowo, i pod względem flow, a tutaj taki "Peja type track" wyciągnięty z zakurzonej szuflady, żaden z tych singli mnie nie przekonał jak na razie.
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 14:43
autor: Mystair
spoko numer, refren dobrze siedzi, w ogóle wjechało na kartę na czasie i spoko wyświetlenia lecą, fajnie, do wcześniejszych singli nie wracam, ten pewnie kilka razy odpalę
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 24 sie 2019, 14:51
autor: 2rzyn
wakacje akacje
słabo leci
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 27 sie 2019, 14:54
autor: Miechu
Tracklista
1. Wprowadzenie
2. G.O.A.T.
3. Akacja
4. Big Rich feat. DJ. Falcone1
5. Game Changer
6. Jakieś pytania? feat. Hans & Grizzlee
7. Bolesne powroty
8. Ten typ tak ma
9. Kiedy rozum śpi feat. Chi Ali, Pih & DVJ. Rink
10. Oczekiwania Avi
11. Money Talks
12. Kiedyś to było
13. Krew
14. Happy End feat. Dziun
15. W głowach ogień (wersja preorder) feat. Iceman & ??
Re: Peja - G.O.A.T (2019) [Zapowiedź]
: 31 sie 2019, 2:58
autor: Bryx Fenrir
W numerze 15 obok Icemana również Kacper HTA oraz Sobota, i tu się zamyka lista gości.