Strona 5 z 8

Re: Bibič

: 28 cze 2021, 16:14
autor: NEGRO
Z tych nowych to oprócz Alberto - Dwutakt i w miarę Bibic - Cargo nic dalej nowego nie dali dobrego, Francuz to bez komentarza.

Re: Bibič

: 29 cze 2021, 13:14
autor: Ema
Niby beka z bibicia ze stoi na straganie i na chuj ci vitkac jak jest wólka , z drugiej strony typ jest autentyczny i nie pierdoli bajek . Bo jak słucham takiego alberto to on chce mi wmówić ze tony Montana to jego wujek i zara mnie rozpierdoli z uzi czy tam maca , a przy pierwszej konfrontacji twarzą w twarz , zwieracze by mu poszły . Także lekki plusik dla bibicia, reszta albertow , francuzow do utylizacji

Re: Bibič

: 29 cze 2021, 13:42
autor: deska
straszne gówno

Re: Bibič

: 30 cze 2021, 9:31
autor: OmarStooleyman
Ema pisze: 29 cze 2021, 13:14 z drugiej strony typ jest autentyczny i nie pierdoli bajek
Lech Roch Pawlak też był autentyczny, ale to nie zawsze jest wartość dodatnia.
Flex na podjeby jest zwyczajnie absurdalny, zwłaszcza biorąc pod uwagę twórczość głównodowodzącego tej łajby z uchodźcami GM2L, gdzie raczej oryginały z Vitkaca i 6.3 w AMG są tematami rapu.

Już prędzej bym łyknął flex na kryptowaluty, flippowanie mieszkań czy zwyczajne jakieś wyjebki internetowe

Re: Bibič

: 30 cze 2021, 9:41
autor: MyEvenement
podbijam, flexowanie się tureckimi zamiennikami prady itd to kurwa szczyt abstrakcji, w dodatku ta banda malika wzoruje się na najwiekszych hustlerów i przewieziencow, tylko kurwa w Polsce takie rzeczy moga przechodzic :bowdown:
troche smutne, że jak Sebek wyszedł z jaskini po powrocie do Polski to go wszystkie paluchy chcieli wyjasniac, a jak tu sie takie rzeczy dzieja to lamusy dupa cicho. beke mam z tego całego gm2l. zwykle produkty, bibic fejk jak ta jego kurtka

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 0:38
autor: Połas
Wrzucałem w temat Blachy, ale dorzucę też tutaj. Dzisiaj chyba wleci do tego klip.

Blacha feat. Bibić - Vibe

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 0:42
autor: moxxi
już od 1 sekundy blacha type track, niesamowite, dłużej nie słuchałem kurwa bez przesady

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 12:25
autor: Połas
No i wersja z klipem
BLACHA feat. Bibič - Vibe (prod. Newlight$ & Rutkovsky)

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 12:53
autor: OmarStooleyman
Jak nie próbuje brzmieć groźnie jak stary po wywiadówce to nawet spoko wokal

Jedną typiarkę kojarzę z jakiegoś show z playera xD

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 12:58
autor: Połas
Ada Śledź; najpierw była w Love Island, a później w One night squad. Sama też ma czelność nagrywać.

Re: Bibič

: 06 sie 2021, 22:17
autor: PSZ
Połas pisze: 06 sie 2021, 12:58 Sama też ma czelność nagrywać.

house of fames xd no i powiązane z tym kretynem ćwierć mózgiem kasjo xd


beka z tego bibic tragiczny jest, a ten blacha to chyba idealny wyznacznik chujowizny w pl muzyce

Re: Bibič

: 09 wrz 2021, 19:10
autor: oldschool
Kawałek z klipem, który Bibić usunął jakiś czas po wrzuceniu. Jeszcze sprzed tych numerów w GM2L. Może ktoś nie widział.
Bibic - Blik (prod. OLEK)

Re: Bibič

: 09 wrz 2021, 19:18
autor: joey
i dobrze ze usunal

Re: Bibič

: 09 wrz 2021, 20:18
autor: yungXpaproch
ale gowno niemozliwe :rotfl:

Re: Bibič

: 09 wrz 2021, 20:37
autor: qualite_de_schizoide
to w końcu kto kurwa płaci blikiem a nie płaci blikiem?

Re: Bibič

: 24 wrz 2021, 0:50
autor: oldschool


Klip pewnie po południu

Re: Bibič

: 24 wrz 2021, 9:59
autor: marco_pantani
ten kawałek brzmi trochę tak jak w 2009, brakuje tylko wstawek w stylu pała to pała, jp chwdp 100% :rotfl:

Re: Bibič

: 24 wrz 2021, 12:01
autor: Jaayu
kronkel dom dawaj solo pierdol tych wiesniakow

Re: Bibič

: 24 wrz 2021, 13:21
autor: shinner
bibic kurwa jak paluch cala kariere chce zrobic na nawijaniu przez nos. kronkel najlepiej reszta do beki z lokalnych

Re: Bibič

: 24 wrz 2021, 13:25
autor: onizuka
śmiechnąłem na głos na widok bibica w kaszkiecie, props za teledysk. Kronkel oczywiscie najlepiej , najlepszy z gm2l akutalnie