Bibič
Re: Bibič
Z tych nowych to oprócz Alberto - Dwutakt i w miarę Bibic - Cargo nic dalej nowego nie dali dobrego, Francuz to bez komentarza.
If the streets were a coin won't be head or tails
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Would be death or jail, two fails, I got the better L.
Re: Bibič
Niby beka z bibicia ze stoi na straganie i na chuj ci vitkac jak jest wólka , z drugiej strony typ jest autentyczny i nie pierdoli bajek . Bo jak słucham takiego alberto to on chce mi wmówić ze tony Montana to jego wujek i zara mnie rozpierdoli z uzi czy tam maca , a przy pierwszej konfrontacji twarzą w twarz , zwieracze by mu poszły . Także lekki plusik dla bibicia, reszta albertow , francuzow do utylizacji
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Bibič
Lech Roch Pawlak też był autentyczny, ale to nie zawsze jest wartość dodatnia.
Flex na podjeby jest zwyczajnie absurdalny, zwłaszcza biorąc pod uwagę twórczość głównodowodzącego tej łajby z uchodźcami GM2L, gdzie raczej oryginały z Vitkaca i 6.3 w AMG są tematami rapu.
Już prędzej bym łyknął flex na kryptowaluty, flippowanie mieszkań czy zwyczajne jakieś wyjebki internetowe
- MyEvenement
- Posty: 336
- Rejestracja: 11 cze 2020, 10:14
- Lokalizacja: KRK
Re: Bibič
podbijam, flexowanie się tureckimi zamiennikami prady itd to kurwa szczyt abstrakcji, w dodatku ta banda malika wzoruje się na najwiekszych hustlerów i przewieziencow, tylko kurwa w Polsce takie rzeczy moga przechodzic
troche smutne, że jak Sebek wyszedł z jaskini po powrocie do Polski to go wszystkie paluchy chcieli wyjasniac, a jak tu sie takie rzeczy dzieja to lamusy dupa cicho. beke mam z tego całego gm2l. zwykle produkty, bibic fejk jak ta jego kurtka
troche smutne, że jak Sebek wyszedł z jaskini po powrocie do Polski to go wszystkie paluchy chcieli wyjasniac, a jak tu sie takie rzeczy dzieja to lamusy dupa cicho. beke mam z tego całego gm2l. zwykle produkty, bibic fejk jak ta jego kurtka
- OmarStooleyman
- Posty: 3152
- Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19
Re: Bibič
Jak nie próbuje brzmieć groźnie jak stary po wywiadówce to nawet spoko wokal
Jedną typiarkę kojarzę z jakiegoś show z playera xD
Jedną typiarkę kojarzę z jakiegoś show z playera xD
Re: Bibič
Ada Śledź; najpierw była w Love Island, a później w One night squad. Sama też ma czelność nagrywać.

- yungXpaproch
- Posty: 4491
- Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
- Lokalizacja: grrr pow™
Re: Bibič
ale gowno niemozliwe 
- qualite_de_schizoide
- Posty: 2379
- Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19
Re: Bibič
to w końcu kto kurwa płaci blikiem a nie płaci blikiem?
Na zdrowie dzieciak niech kapie
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
Chcę tu i teraz, bo znudziło mi się kurwa czekanie łapiesz?
- marco_pantani
- Posty: 1621
- Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40
Re: Bibič
ten kawałek brzmi trochę tak jak w 2009, brakuje tylko wstawek w stylu pała to pała, jp chwdp 100% 
zwracam honor












