Strona 5 z 8

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 07 maja 2020, 12:05
autor: loco
w ogóle klip wjechał więc rzucam



WYWIAD: https://newonce.net/2020/05/mily-atz-pr ... a-rozmowa/

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 13:14
autor: Artazz
Miły ATZ - Rytm (prod. Nocny)


Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 13:43
autor: ART
i klip


oby wyszla plyta z instrumentalami

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 14:51
autor: clockers
jednym uchem wleciał, drugim wyleciał.
wprawdzie czekam wciąż, ale obawiam się, że marny repeat value będzie miała ta płyta.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 14:53
autor: johnsonpokrywa
ART pisze: 25 maja 2020, 13:43 oby wyszla plyta z instrumentalami
beskitu dobre bengiery do szybszego tańca typu Lygrys

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 15:22
autor: Krynew
clockers pisze: 25 maja 2020, 14:51 jednym uchem wleciał, drugim wyleciał.
wprawdzie czekam wciąż, ale obawiam się, że marny repeat value będzie miała ta płyta.
Bo tak będzie. Mi też to siada, ale słucham tych singli kilka razy i nie wracam.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 15:36
autor: carl
takie o niczym no ale czego się spodziewać skoro autor tekstu kocha nadawać słowom rytm, nawet gdy nie znaczą nic :what:

ale muzycznie świetne

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 16:36
autor: daveyo
Bicior cudo, jako całość też niby spoko, ale wątpię żebym jakikolwiek taki track wrzucił na ripit.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 20:20
autor: Piters
Brzmi jak reklama Sprite

W sensie wkurwia mnie juz ten ATZ, na początku spoko, ale to wszystko na jedno kopyto

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 20:27
autor: Sialala
Nie rozumiem co on tam pierdoli. Halabardy jak chuj

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 20:56
autor: Rupert
Mi się podoba calkem

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka


Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 22:16
autor: pociejyo
Kozackie

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 22:36
autor: deska
ale mi się wkręcił ten refren

plaże są wavy jak plaże galapagos

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 25 maja 2020, 22:42
autor: taka
miałem nadzieję, że rozniesie mnie ten album jak "Własne zdanie" ale jednak umiarkowane jaranko póki co

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 26 maja 2020, 13:21
autor: kapper1
Niech idzie z Guralem zrobić płytę z podwójnym zero repeat value.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 27 maja 2020, 15:37
autor: mlody jelcz
tymczasem startują wysyłki, bo dostałem maila o przygotowaniu paczki do odbioru przez kurwiera

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 27 maja 2020, 15:42
autor: Rozpierdalator
Moja też już jedzie. Co do ostatniego singla, to nie siadł mi za bardzo, ale takie 777 czy Strach bangla do teraz, więc może coś ciekawego jeszcze się znajdzie na płycie.

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 27 maja 2020, 15:54
autor: mlody jelcz
o to to, zgadzam się, jeszcze jestem tych remixów ciekaw co mają być w pakiecie

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 27 maja 2020, 17:13
autor: baluckilu
Taki trochę kasztaniak się zrobił z tego Miłego. Zeszłoroczny Dyktafon katowałem mocno, kawałki na Mordorze były zajebiste, a teraz nawet nie chce mi się włączać tych singli. Nagrywa z jakimś kurwa tymkiem czy innym dziadziorem, akcentuje jak kasztan i mówi "ejoł unda unda pozdro ziomale pozdro fyrtel gpc". Słuchałem rozmowy w Czwórce, co siedział z Flintem i Voltem, i sprawiał wrażenie nieogara co słucha rapu od płyty słoń dem6n6l6gia albo fokus jestem vipem jestem vi aj pi, dlatego nagrał z pocahontas. Płytę sprawdzę, ale miałem go za uzdolnionego młodziaka z lotnym umysłem i pazurem, a to taki trochę młody zmuleniec, co udaje starego dziada ze starej szkoły. Teraz chyba nawija na jakichś bitach typu Flirtini, na hot16 wziął jakiś stary kawałek, taki z niego MC. Nie lubię też jak ktoś odwala taką szopkę typu pisze na fejsie jakieś takie BiG UP Mordeczki 2step yn da hałs i jakieś znaczki emotki gestów czarnych palców w stylu Ali G elo unda fyrtel!!! Bless. Kasztaniarstwo. A nowa muza miałka i bez charakteru

Re: Miły ATZ - Czarny Swing (29.05.2020) [Zapowiedź]

: 28 maja 2020, 12:34
autor: Rozpierdalator
Akurat się złożyło, że mam dzisiaj na drugą zmianę, więc zdążyłem sobie przesłuchać.

Są z 3 kawałki podobne do Dyktafonowych (ale akurat one mi nie podchodzą poza intrem). Są nawet jakieś delikatne trapy ze 2 razy. No i jest elektronika i wariacje nt. grime'u i drillu. Niektóre tracki są o niczym, jak większość singli, i ich doboru właśnie nie rozumiem bo tacy Milenialsi to zajebista życiówka typa urodzonego w połowie 90s i takie wątki głównie się przewijają: próby zrobienia hajsu, przeginkowe melanże i robienie muzy. No ale jest też trochę przypału, w ostatnim kawałku przez jakiś czas co wers pada ATZ :rotfl: . Ugółem warto sprawdzić, szczególnie jak ktoś już się nudzi polskim HH. No i bity są z topki.

Na featach są
Spoiler
Siwers (zaskoczyłem się w chuj)
Kuba Knap