clockers pisze: ↑25 maja 2020, 14:51
jednym uchem wleciał, drugim wyleciał.
wprawdzie czekam wciąż, ale obawiam się, że marny repeat value będzie miała ta płyta.
Bo tak będzie. Mi też to siada, ale słucham tych singli kilka razy i nie wracam.
Moja też już jedzie. Co do ostatniego singla, to nie siadł mi za bardzo, ale takie 777 czy Strach bangla do teraz, więc może coś ciekawego jeszcze się znajdzie na płycie.
Taki trochę kasztaniak się zrobił z tego Miłego. Zeszłoroczny Dyktafon katowałem mocno, kawałki na Mordorze były zajebiste, a teraz nawet nie chce mi się włączać tych singli. Nagrywa z jakimś kurwa tymkiem czy innym dziadziorem, akcentuje jak kasztan i mówi "ejoł unda unda pozdro ziomale pozdro fyrtel gpc". Słuchałem rozmowy w Czwórce, co siedział z Flintem i Voltem, i sprawiał wrażenie nieogara co słucha rapu od płyty słoń dem6n6l6gia albo fokus jestem vipem jestem vi aj pi, dlatego nagrał z pocahontas. Płytę sprawdzę, ale miałem go za uzdolnionego młodziaka z lotnym umysłem i pazurem, a to taki trochę młody zmuleniec, co udaje starego dziada ze starej szkoły. Teraz chyba nawija na jakichś bitach typu Flirtini, na hot16 wziął jakiś stary kawałek, taki z niego MC. Nie lubię też jak ktoś odwala taką szopkę typu pisze na fejsie jakieś takie BiG UP Mordeczki 2step yn da hałs i jakieś znaczki emotki gestów czarnych palców w stylu Ali G elo unda fyrtel!!! Bless. Kasztaniarstwo. A nowa muza miałka i bez charakteru
Akurat się złożyło, że mam dzisiaj na drugą zmianę, więc zdążyłem sobie przesłuchać.
Są z 3 kawałki podobne do Dyktafonowych (ale akurat one mi nie podchodzą poza intrem). Są nawet jakieś delikatne trapy ze 2 razy. No i jest elektronika i wariacje nt. grime'u i drillu. Niektóre tracki są o niczym, jak większość singli, i ich doboru właśnie nie rozumiem bo tacy Milenialsi to zajebista życiówka typa urodzonego w połowie 90s i takie wątki głównie się przewijają: próby zrobienia hajsu, przeginkowe melanże i robienie muzy. No ale jest też trochę przypału, w ostatnim kawałku przez jakiś czas co wers pada ATZ . Ugółem warto sprawdzić, szczególnie jak ktoś już się nudzi polskim HH. No i bity są z topki.