Strona 5 z 12

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 30 mar 2020, 18:40
autor: LWD
Tede u Tymka w Rainmanie dissuje Quebonafide:
"Wchodzi Jaco, płacą mu, sypie kasą bardzo tu
A co mam się z tym pierdolić, zero parasoli mood"

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 30 mar 2020, 19:15
autor: jajca
MalinowyJogurt pisze: 30 mar 2020, 16:51 [mention]jajca[/mention] bo to ze ślizgu nie ślizgawki
No wiem mordini, ale wkleiłeś jakiegoś kolesia cytującego astka w temacie o tony jazzu, a nie astka piszącego w temacie o tony jazzu. Nie wynika z tego jednoznacznie, że astek pisał to o tony jazzu (pewnie tak było)

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 13:41
autor: loco
Mielzky pstryk w Wenę



odnośnie tego zdjęcia:

https://www.instagram.com/p/B8Q7uTCFQWM/

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 13:51
autor: The Bitch Fucker
Spoiler
loco pisze: 04 kwie 2020, 13:41 Mielzky pstryk w Wenę
Napisz jak go zaczepił, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie odpalać kawałka dixonów z mielzkim, żeby wyłapać jakąś zaczepkę.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 13:54
autor: JestemTymRaperemZ
MalinowyJogurt pisze: 30 mar 2020, 13:07 Astek o Tonym Jazzu :D
Spoiler
Obrazek
To musiała być prawda bo 10lat temu miałem to samo zdanie o wytworach Tony Jazzu, więc zwyczajnie zacytowałem, nie trzeba było nic dodawać :bag: a nie wiedziałem czyje to konto

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 14:09
autor: loco
The Bitch Fucker pisze: 04 kwie 2020, 13:51
Spoiler
loco pisze: 04 kwie 2020, 13:41 Mielzky pstryk w Wenę
Napisz jak go zaczepił, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie będzie odpalać kawałka dixonów z mielzkim, żeby wyłapać jakąś zaczepkę.
dłużej ci zajęło pisanie tego posta, niż wciśnięcie play w odwtwarzaczu, gdzie masz zaznaczoną konkretną minutę w której padają wersy

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 17:32
autor: Drmz
LWD pisze: 30 mar 2020, 18:40 Tede u Tymka w Rainmanie dissuje Quebonafide:
"Wchodzi Jaco, płacą mu, sypie kasą bardzo tu
A co mam się z tym pierdolić, zero parasoli mood"
Nakreśl mi gdzie tu zaczepka do Que bo nie qmam

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 17:47
autor: LWD
^ Quebo jest chłopakiem Natalii Szreder, która zasłynęła piosenką "Parasole", a tu Tede nawija, że ma "zero parasoli mood"

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 04 kwie 2020, 17:57
autor: The Bitch Fucker
LWD pisze: 04 kwie 2020, 17:47 ^ Quebo jest chłopakiem Natalii Szreder, która zasłynęła piosenką "Parasole", a tu Tede nawija, że ma "zero parasoli mood"
To nieudane prowo? Jakbym miał się doszukiwać zaczepki to bardziej do WFD i wersów Rycha "na deszcz się nie zanosi, przejdzie bokiem, rzuć parasol", choć to też absurd.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 09 kwie 2020, 10:01
autor: jajca
Bałagane zaczepiał Tedego w utworze "Do następnego"
stója, nie flak

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 09 kwie 2020, 15:46
autor: benzoabuser
W "To nie jest hip-hop" Quebo pstryczkiem w nos, który został zadany raperowi Pih są też cuty zwrotki Bezczela z utworu Fabuła – Hip-hop for life. Jak wiadomo B i Pih niezbyt za sobą przepadają.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 09 kwie 2020, 16:55
autor: Bryx Fenrir
Peja w najnowszym singlu nawija w stroné Palucha
Dziś ważę słowa w rozmowie.
Nie jak ta faja co zechce przerwać ci tą wypowiedź.
Nie wie czym jest szacunek, nie wie czym jest kultura,
jebany burak po wszystkim wracał wkurwiony do biura

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 18 kwie 2020, 0:12
autor: kapper1
Ziom ma dwadzieścia sześć lat, mówi, że czuje się staro
Mes w stronę Taco.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 08 lip 2020, 13:26
autor: jajca
Sentino pisze: wyrzucam wasze płyty przez okno jak kolesia z "jesteś bogiem"
Zaczepka w kierunku magika

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 14 wrz 2020, 23:06
autor: recklezz
slucham track pikersa pt Natural w 1;53 nawija "nie obrażaj sie dziewczyno przecież nic nie musisz, gdy Ty lubisz w cipke a on dobiera sie do dupy, niech rucha kolege jeśli musi - ale to jest hit" haha wiadomo co pierwsze na mysl przychodzi - gpsiak walacy baniakiem w sciane ale trakol wyszedl 5 miechow przed tym video wiec taka luzna ciekawostka - zaczepka z przyszlosci, chyba ze ten film jakos wczesniej juz byl znany a po prostu boom nadszedl na lato i wyplynelo szerzej wtedy to juz legit wyglada

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 16 wrz 2020, 7:01
autor: niemamksywki
Spoiler
Cały numer jakby w stronę kolegi od scib

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 16 wrz 2020, 7:37
autor: WHITE
To mogło być w stronę kogokolwiek, już bym się nie doszukiwał wszędzie linijek na Belmondo, bo to by znaczyło, że ma jakąś obsesję

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 16 wrz 2020, 16:50
autor: jajca
Balagane może mieć obsesję i jest zdolny posunąć się naprawdę daleko żeby zrobić komus przykrość. Przypominam że gościu nagrał kawałek kurwa z tony Polakiem xD tylko po to, żeby dokuczyć sentino.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 07 kwie 2021, 19:42
autor: widzeszalenstwo
czytam sobie właśnie tekst o szybkim szmalu i przy tym fragmencie zaśmiałem się mocno :lol:
Obecność Krzysztofa Kozaka została określona przez jednego z moich rozmówców mianem „prawdopodobnego efektu spontanicznego melanżu”, co brzmi sensownie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Łysonżi w kawałku „Cofamy się” zaczepia szefa RRX, bo ten obiecał Kaliemu laptopa i parę innych rzeczy, a ostatecznie nie wywiązał się nawet z planu wydania jego płyty. To jednak nic przy wielopiętrowym skomplikowaniu singla „Cooooo??!!”.
Wyjaśnijmy pokrótce: w pierwszej wersji „Frajera” Ciech nawinął „Nie ma tu bębenka z drugiego piętra ani Lerka”, co nie spodobało się Onarowi, który uznał, że warszawiak zdissował jego... sylwetkę. A to nie było prawdą – chodziło mu po prostu o sznyt jego niedawnego kawałka. Czyli też diss, ale dotyczący czegoś zupełnie innego. Reprezentant Płomienia postanowił odgryźć się oponentowi na jego terytorium, nawijając: „Onar wydał chujowy singel? / Ej, ziom, lepiej popraw sobie pingle”. Dodajmy do tego fakt, że w tym samym utworze 1/2 duetu Żądło zarapowała o „kumplu z liceum, który zrobił prawie hiphopolo”, a był nim (no, nie uwierzycie) właśnie Lerek, który zresztą pojawia się jako gość w „Stąpam lekko”.

Re: Zaczepki w kierunku innych raperów w tekstach

: 13 kwie 2021, 17:54
autor: benzoabuser
Belmondziak o GSP

Fajnie, ex-kolega frajer, już nie będzie w bandzie
To nie next friday, chuj ci na imie oraz w czapkę