Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [zapowiedź]
: 30 wrz 2024, 22:54
autor: nescafeklasyg
Diox, erudyto oczytany, te dzieci to z Bullerbyn były ale kumam, że w stresie zgubiłeś jedną L'kę.
Piękny beef, dwa czołowe (bo na pewno nie jedyne) przychlasty w polskim rapie.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [zapowiedź]
: 01 paź 2024, 19:19
autor: muranka
Jaki beef? Beef to jest jak się dwóch raperów dissuje. Teraz byle konflikt czy wymianę słowną określa się beefem. Jak tego poznańskiego hipokryty nie trawię tak szanujący się raper powinien takiego Dioxa olać, nagrywanie na coś takiego więcej niż dwóch wersów jest niepoważne.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [zapowiedź]
: 01 paź 2024, 19:30
autor: nescafeklasyg
No jak dla mnie na dzień dzisiejszy wyzywanie się na insta, jakieś storki, relacje, memy i inne tego typu aktywności to definicja beefu ad 2024.Kto się teraz bawi w jakieś nagrywki, ostatnie takie rzeczy to chyba sentino vs step
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [zapowiedź]
: 04 paź 2024, 0:34
autor: oldschool
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 04 paź 2024, 7:19
autor: muranka
Nowe flow, zmiana barwy głosu, charyzmatyczna nawijka, bit od najlepszych francuskich producentów i ratowanie się solidną gościnką Białasa - nasz poznański hipokryta nie poprzestaje upadlać się w rozpaczliwych staraniach o odzyskanie przychylności fanów.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 04 paź 2024, 7:30
autor: d3nt
aUUU aUuu
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 04 paź 2024, 14:31
autor: muranka
Zabawna sytuacja. Fani Palucha zarzucają Paluchowi że nagrał z Białasem, a fani Białasa zarzucają Białasowi, że nagrał z Paluchem.
Hall of Fame polskich raperów hipokrytów zaktualizowane
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 04 paź 2024, 15:10
autor: jajca
Fani palucha? W sensie jego rodzice plus bortwick?
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 18:15
autor: muranka
Jestem w trakcie odsłuchu preorderu PALUCHA i za was przesłucham album znanego poznańskiego hipokryty i będę na bieżąco recenzjował.
1. Intro - tutaj Paluch podsumowuje jak dorastał w świecie patusów, mówi coś o depresji, o kompleksach które wyznaczały kurs, pada genialny wers ''musisz być jak kadra Polski - sukces to wyjście z grupy''.
2. Nigdy w życiu - klimatyczny numer w stylu Lepszego Życia Diler. Rozkminki o życiu, sukcesie i pieniądzach. ''Wiesz że możesz mi zaufać - nawet wrogów nie zdradziłem''.
3. Na luzie - potężny banger znany przed premierą
4. M & M - przyjemny bengierek o Marysi znany przed premierem.
5. Poryte głowy - połowa to pocisk w prawicowców, szurów, homofobów, a druga to pocisk w lewaków, odmieńców i bananów. I wszyscy zadowoleni.
6. Więcej ognia ft. Słoń - coś w połowie między bangerem a klimatycznym numerem, dobra charyzmatyczna nawijka, odpad z Pośród Hien. Bez szału. Jedynie bit się wyróżnia na plus, nietypowy. ''Więcej ognia, więcej ognia, niech się palą skurwysyny jak pochodnia''.
7. Hall of fame - dojebany banger znany przed premierą płyty.
8. Ułoży się - klimatyczny numer sprzed premiery płyty.
9. W moich ramionach - klimatyczny lovesong skierowany do dzieci. ''W moich ramionach zasypiałeś/zasypiałaś co dnia''. Dojrzały, przyjemny numer o rodzicielstwie, na jazzowym bicie.
10. Mam cię - hit miłosny znany przed premierą
11. 60-tki (Skit) - zabawna scena z siłowni, na której główny prawilny bohater pyta czy są ciężarki 60-tki.
12. Żelazo - ''Dorzucam żelazo. Dźwigam problemy, nieważne ile ważą''. Drillowy bit o siłowni, ale potencjał wg mnie zmarnowany. Dość monotonne i bez pierdolnięcia a potencjał na pierdolnięcie był.
13. Dreskot ft. Szpaku - dojebany banger znany przed premierą
14. Dobre imię - Banger z konkretami. Paluch odpowiada na liczne zarzuty:
''Robię rap suko. Jak masz problem to zapraszam''.
''Podobno mam zamkniętą głowę a wydałem Szpaka.''
''Siedem lat po akcji z Multim, żyjecie tym gównem. Mówił o nim Mati ja stanąłem za nim murem. Próbujecie mnie zniesławić ale nie dajecie rady, oni podali se łapy a ja śmigam wciąż ponad tym. ''
''Scena stoi w jednym rzędzie po pieniądze na FAME (jebać).''
''Dobre imie tego pilnowałem zawsze. Nie zobaczysz mnie na galach dla kurestwa.''
''Dwa lata przed wojną nagrałem numer z Ruskiem. Byłem wrogiem ojczyzny bo miał radziecką koszulkę. Jebać was idioci tak jak Putina oprawcę. Walkę o kraj mam w rodzinie, dziadek siedział w Buchenwaldzie.''
''Łapię mnie za słówka marni boomerzy z Youtuba''.
''Nie muszę was znać. Od razu widać chorobę. Jak Latino o trzech twarzach, i każdą daję głowę.''
''Każdy kto się liczy zna moje dobre imię. Potrafię się zachować, nigdy nie wjebię na minę.''
''Moja ksywa daje chleb moim wrogom i rodzinie''.
15. Paluch nie żyje - kolejny banger na zajebistym bicie, Paluch udaje na tym numerze że nie żyje:
''Paluch nie żyje. Przeczytałem w necie. To dziś trup ci pluje w ryj, robiąc pogo na tym ścierwie''.
''Zrobiłbym kilka karier za to co odrzuciłem''.
''Moje ego jeździ metrem. Moje ciało lubi komfort. Sprawdzę trumnę czy się zmieszczę. Chciałbym wybrać tę wygodną''.
''Dobry Jezu, a nasz panie. Na wakacje. Chcę Hiszpanię''.
''Jeszcze wam napsuję krwi nim na dobre się zawinę''.
''Nigdy nie miałem wydawcy. Nie będzie walki o spadek. Nie chcę z góry widzieć wojny kto ma Porsche kto zegarek. Wojny o parę baniek, wojny o parę chatek. Chcę tu widzieć dobrą bekę na kilka koła łapek''.
''Nie znam nie słuchałem. Hehe. Haha. Bardzo dobrze kurwa, mniej jednego łaka. Sprzedał milion płyt? Hehe. Haha!''
16. Dopóki czuję puls - najlepszy numer z tych nie agresywnych. Bardzo przyjemne. ''Nic ci się nie należy. To byku smutna prawda. Tu czeka ciężka praca. I szczyty jak masz farta. Dwójka dzieci, na 30 m kwadrat. Zrobiłem sobie studio tu i dziś mogę to nagrać''.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 19:17
autor: Oportunistycznyebaka
muranka pisze: ↑09 paź 2024, 18:58
Dwa lata przed wojną nagrałem numer z Ruskiem. Byłem wrogiem ojczyzny bo miał radziecką koszulkę. Jebać was idioci tak jak Putina oprawcę. Walkę o kraj mam w rodzinie, dziadek siedział w Buchenwaldzie.''
No to na pewno nie jest odpowiedź na zarzut, a wręcz autodiss jeśli chłop nie rozumie o co w tym chodziło, że ludzie mu wytykali to colabo. No zbyt roztropny to on nie jest.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 20:15
autor: muranka
Jestem po czwartym odsłuchu płyty i jest zajebiście! Bardzo mocna pozycja Szefa Syntetycznej Mafii.
Dodano po 4 minutach 23 sekundach: B O R TO SPARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 20:53
autor: przedszkolanek
muranka pisze: ↑09 paź 2024, 18:58
'W moich ramionach zasypiałeś/zasypiałaś co dnia
a ja myślałem, że dzieci zasypiają co noc, ale co ja tam wiem o poznańskich dzieciach
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 20:56
autor: VBSW
muranka pisze: ↑09 paź 2024, 18:58
9. W moich ramionach - klimatyczny lovesong skierowany do dzieci. ''W moich ramionach zasypiałeś/zasypiałaś co dnia''. Dojrzały, przyjemny numer o rodzicielstwie, na jazzowym bicie.
PDF
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 22:01
autor: jajca
Dzieci takich gardzących bananami ulicznych hardkorow jak paluch, sokol czy kaz balagane muszą w nocy gonić towar zeby nauczyć się obrotności i wspomoc budżet domowy
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 09 paź 2024, 22:12
autor: VBSW
muranka pisze: ↑09 paź 2024, 18:58
9. W moich ramionach - klimatyczny lovesong skierowany do dzieci. ''W moich ramionach zasypiałeś/zasypiałaś co dnia''. Dojrzały, przyjemny numer o rodzicielstwie, na jazzowym bicie.
Spoiler
Tak se przypomniałem.
Coś tam bananowe dzieci, to jego dziecko będzie bananem, halo.
Wartości od hipokryty palucha to też jego dziecko nie kupi.
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 10 paź 2024, 8:15
autor: Pshemass1
....cieniutko oj cieniutko, płyta zaczyna się od "Dobre Imię" i to tyle...strasznie nudno i niespójnie, ale naprawdę chciałbym usłyszeć dobre rzeczy jeszcze od palca
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]
: 10 paź 2024, 16:06
autor: Rogaliusz
Re: Paluch - Najlepszego życia diler (2024) [Zapowiedź]