Strona 40 z 54

Re: Anime - normiki out

: 07 sie 2024, 15:37
autor: Rupert
jest jakis streaming inny niz netflix gdzie jest duzo animacji nie musi byc po polsku moze byc ukr

Re: Anime - normiki out

: 07 sie 2024, 20:09
autor: Piters
canal+ trochę ma, disney trochę też

ale nie powiedzialbym ze to duze ilosci

Re: Anime - normiki out

: 07 sie 2024, 21:49
autor: bronek
ffeee pisze: 07 sie 2024, 15:35
bronek pisze: 17 lip 2024, 0:28 Skonczylem kaijuu no8 tydzien temu i oddaje
podbijam, nie spodziewałem się niczego ciekawego na pierwszy rzut oka ale przyjemnie się to ogląda
Pozdro, ja od dawien dawna nie ogladalem nic ale akurat w to sie wkrecilem. Jezeli dobrze pamietam fabule to kolejny arc bedzie potezny, wiec czekam z reka wiadomo gdzie na sezon 2 ;)

Przy okazji polecam kolejna serie ktora na bank doczeka sie animacji: kagurabachi (oby tylko studia typu toei sie trzymaly od tej mangi z daleka), manga rozpierdolila internet i chyba ma najwiekszy hajp w tej najnowszej generacji. Jak jakies powazne studio sie za to zabierze to jak jestescie fanami akcji jak np w demon slayerze to tutaj bedziecie wniebowzieci bo bedzie przynajmniej z 10x lepiej (i fabularnie tez bedzie lepiej niz w demon slayerze). Bylbym wdzieczny za ping jak bedzie oficjalna zapowiedz i ja przeocze (jak nie przeocze to wrzuce tu ofc)

Re: Anime - normiki out

: 08 sie 2024, 11:48
autor: Deyker
@bronek a czytałeś to kagurabachi? Ja w życiu czytałem tylko Naruto i czytam OP, ale może spróbowałbym czegoś nowego. Jest to wciągające fabularnie czy tylko napierdalanka z kolejnymi bossami?

Re: Anime - normiki out

: 08 sie 2024, 16:43
autor: bronek
@Deyker Tak, chociaz nie jest to jakos mocno fabularnie rozwiniete bo jest prosty motyw zemsty + rozterki ideologiczne + jakis mistycyzm otaczajacy swiat i magiczne miecze ktore sa jednym z glownych elementow fabularnych, ale jest to tzw dobra mikstura tego wszystkiego i mimo tego ze manga startowala z handicapem i byla memem bo w skrocie to shueisha zapowiedziala ta mange bardzo sztampowo i sam zarys fabularny byl tak typowy ze az karykaturalny to ludzie zrobili z niej mema piszac wszedzie ze bedzie to najlepsza manga wszechczasow. Ironia losu jest jednak to ze okazalo sie byc to naprawde wciagajace dzielo i teraz ludzie juz na powaznie pisza ze jest to jedna z najlepszych mang obecnego pokolenia i jedna na poczatku marketingowo podsycany hajp stal przeksztalcil sie w hajp zwiazany z trescia mangi.

Tl;dr to polecam serdecznie, jest do przeczytania legalnie i za free po angielsku na apce shueishy ;)

Jezeli masz naprawde zajawke to na tej apce znajdziesz tez wiele innych najpopularniejszych dziel, wiec mozesz sobie obadac na szybko ktore ci sie wydaje fajne i sobie poczytac, ale na pewno znajdziesz tam cos dla siebie bo sa tam stare klasyki typu dragon ball, bleach, hunter x hunter, tokyo ghoul, lub naruto i op ktore juz znasz, ale tez juz bardziej nowoczesne i popularne dziela typu my hero academia, jujutsu kaisen, sakamoto days, boruto, dbs, spy x family, kaijuu no8, chainsaw mana, kagurabachi, itd... (jbc to wszystkie te dziela polecam :D )
Jedyny kruczek jest taki ze moze nie calosc dziel jest dostepna za free (masz zawsze 3 pierwsze rozdzialy, i 3 najnowsze za free) ale sa tez czesto akcje ze calosc danego dziela jest za free do przeczytania raz i wszystko ofc jest legalne, nabijasz cyferki i czesc kasy zbierana np za reklamy jest wyplacana autorom mang, sam abonament nie jest raczej drogi i mozna wziac np na miesiac lub 2 zeby przeczytac niedostepna za free czesc fabuly tych mang ktore nas interesuja a pozniej juz za free sobie byc na bierzaco. Ewentualnie jak nie zalezy ci na legalu i oficjalnych tlumaczeniach to na mangadexie jest sporo tych dziel, lub ogolnie w internecie wiec mozna obadac na apce shueishy czy wydaje sie byc ciekawe czytajac pierwsze 3 rozdzialy a pozniej gdzies indziej doczytac reszte.

Sory troche sie rozpisalem, ale mysle ze te informacje moga sie przydac tez innym mangowym zajawkowiczom. Jako ze tu wiekszy odbior to zostawiam to na razie tu, ewentualnie mozna przeniesc do tematu o mangach jak bedzie przeszkadzalo

Re: Anime - normiki out

: 08 sie 2024, 17:49
autor: Piters
ja czasami coś tam czytałem sobie, ale ogólnie mało kto rysuje tak żeby było czytelnie moim zdaniem

One Piece czytam cały czas, ale czym dalej tym bardziej się idzie popierdolić co się akurat dzieje na danym panelu. Chainsaw man jednego arcu to w sumie dalej nie wiem co sie tam wydarzyło. Kilka innych mang też chujowo. Każdy się w tym aspekcie powinien od Dragon Balla uczyć, ostatnio sobie wróciłem do mangi i wszystko jest czytelne i płynne, Akira wiedział że napierdalanie szczegółowymi tłami itp itd co chwile nie ma sensu i lepiej dać na pierwszy plan to co najważniejsze (lenistwo u niego tez pewnie miało wpływ xd)

Re: Anime - normiki out

: 09 sie 2024, 23:56
autor: Morf
Ninja Kamui. Kozak.

Re: Anime - normiki out

: 05 wrz 2024, 23:42
autor: zlewam


ladnie to wyglada, szkoda ze tylko 4 odcinki beda

Re: Anime - normiki out

: 06 wrz 2024, 0:41
autor: bronek
dziwna faza, ale ciekawy klimat np ta creepy scena gdzie sie ojcu szaringan uaktywnil :lol: Zaciekawilo mnie, i zacheciles tez mowiac ze beda tylko 4 odcinki bo mam wrazenie ze to moze byc krotki ale "intensywny" lot ;)

Re: Anime - normiki out

: 21 wrz 2024, 0:32
autor: Luxair
Obejrzałem 2 odcinki aktorskiego One Piece, na razie chyba fajne bardzo...?

Re: Anime - normiki out

: 29 wrz 2024, 10:04
autor: Luxair
zlewam pisze: 05 wrz 2024, 23:42

ladnie to wyglada, szkoda ze tylko 4 odcinki beda
Wjechało dzisiaj

Kod: Zaznacz cały

Uzumaki.S01E01.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-VARYG.mkv

Re: Anime - normiki out

: 30 wrz 2024, 0:11
autor: Piters
Obejrzałem bez wiedzy co to i kompletnie mnie nie porwało, rzadko to robię ale luźno po pierwszym odcinku mogę rzucić bez obaw że jednak mi siądzie

Ale no ja nie lubię horrorów bo mnie nudzą

Re: Anime - normiki out

: 30 wrz 2024, 9:43
autor: Luxair
Czyli jednak ci NIE siądzie

Re: Anime - normiki out

: 30 wrz 2024, 14:44
autor: Piters
W sensie chodziło mi, że nie mam myśli że warto poczekać bo może jednak mi się spodoba po np. 2 odcinku

Re: Anime - normiki out

: 30 wrz 2024, 21:57
autor: Globe
No przemocne to jest, niebo a ziemia między tym anime co na netflixie wrzucili.

Re: Anime - normiki out

: 01 paź 2024, 0:30
autor: bronek
Dla mnie kozackie, nie przepadam za horrorami ogolnie ale tutaj sie nie balem w ogole za to wkrecil (hehe) mnie te swiat i ten klimat :bowdown: Czekam na kolejny odcinek, chce juz wiedziec o co tam chodzi w tym miasteczku pojebanym

Re: Anime - normiki out

: 03 paź 2024, 20:36
autor: bania
Dandadan 1 odcinek jest.

Re: Anime - normiki out

: 03 paź 2024, 22:12
autor: bronek
Ooooo kurde :shock: to trzeba bedzie obczaic, dzieki za cynk @bania

Re: Anime - normiki out

: 03 paź 2024, 22:13
autor: Kalom
wyszedł też pierwszy odc nowego sezonu rezero i ma 90 minut jeśli kogoś

Re: Anime - normiki out

: 03 paź 2024, 23:39
autor: bronek
Dobra sprawdzilem dan da dan i jestem na tak :bowdown: :bowdown:
btw zapomnialem o tej cringowej scenie z ayase
Spoiler
gdzie alieny chca z nia kopulowac
na szczescie tylko do pierwszego odc takie rzeczy wrzucili i to juz za nami, dawajcie mnie ten nastepny odc natychmiast :exclaim:

Dodano po 1 dniu 19 godzinach 56 minutach 58 sekundach:
jeszcze za tydzien wychodzi db daima, tez bedzie trzeba sprawdzic

Dodano po 4 minutach 58 sekundach:
aha i fb przypomina mi tez ze (chyba ostatnia) czesc ostatniego arcu bleach bedzie jutro