Strona 40 z 70
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 10:13
autor: mario995
Parma kozak, PSG też props - taki oldskul. trzeci komplet Benfiki też całkiem fajny
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 10:23
autor: mateko
Inter co dał :o
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 11:23
autor: fromage
****
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 11:32
autor: Prez
Parma kot w chuj, wyjazdowe szkopów też ładne
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 15:32
autor: oldschool
Parma zajebista.
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 17:55
autor: Parlae
Real najlepsze miał te fioletowe z 2017. Te czarne nowe lipa.
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 18:05
autor: oldschool
Real miał dojebane ze smokiem kiedyś.
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 18:54
autor: Groszek
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 19:24
autor: fromage
Domowki 13/14 najlepsze of real
Re: Koszulki piłkarskie
: 09 sie 2022, 19:37
autor: NSX
mi sie to gowno podoba, glownie przez logo
Re: Koszulki piłkarskie
: 10 sie 2022, 2:12
autor: fromage
ROBI WRAZENIE
Re: Koszulki piłkarskie
: 18 sie 2022, 16:16
autor: joey
Legia z kolekcją retro z sezonów 93/94 i 95/96
cały nakład internetowy zszedł w dwie godziny

Re: Koszulki piłkarskie
: 18 sie 2022, 17:25
autor: mql
proooooops
nie można tego było na stulecie zrobić @rutkoski
Re: Koszulki piłkarskie
: 18 sie 2022, 17:41
autor: MalinowyJogurt
props
Re: Koszulki piłkarskie
: 18 sie 2022, 17:46
autor: Prez
przepiękna ta zielona
Re: Koszulki piłkarskie
: 22 sie 2022, 18:21
autor: joey
słodki Jezu

Re: Koszulki piłkarskie
: 22 sie 2022, 19:22
autor: Groszek
Re: Koszulki piłkarskie
: 22 sie 2022, 21:16
autor: mql
to jakiś eksperyment społeczny czy o co kurwa chodzi

Re: Koszulki piłkarskie
: 22 sie 2022, 21:26
autor: ebismolarek
Nie wiem za bardzo o chuj chodzi tej pumie jebanej, bo już w zeszłym sezonie robili jakieś chuj wie co z trzecich kompletów klubowych
a szkoda ze odpierdalają taka kaszane, bo jak chcą to potrafią robić zajebiste kitsy
Re: Koszulki piłkarskie
: 22 sie 2022, 23:58
autor: kid
kolo na nowo probuja wymyslic kurwa ewidentnie od jakiegos czasu tylko dziwne ze tam sie nie znajduje nikt kto by stwierdzil ze to wyglada zwyczajnie hujowo